278 Shares 4563 views

Co jest lepiej umieścić alarm w samochodzie? Przegląd popularnych modeli, funkcji i opinie

Wszyscy właściciele samochodów są drapania głowy nad tym, jak najlepiej umieścić alarm. Ale jej wybór należy rozpocząć dopiero po powiedzieć sobie kilka ważnych pytań. Nie również nabyć alarm w pośpiechu lub ślepo polegać na dobrze znane marki. Wszystko to będziemy mówić w dalszej części tego artykułu.


Co to jest alarm?

To urządzenie bezpieczeństwa dla pojazdu. W przypadku strajków, sekcji zwłok maszyny i inny podobny system działań był głośny i przenikliwy alarm odstraszyć złodzieja lub do właściciela samochodu, aby podjąć działania.

Formy i funkcje alarmowe

Istnieje kilka rodzajów tych urządzeń sygnalizacyjnych:

  • Urządzenia, które są narażone na ryzyko kradzieży lub włamania do pojazdu bloku silnika, kierownica lub drzwi.
  • System antykradzieżowy, które mogą być sterowane za pomocą smartfona. Aby to zrobić, wystarczy zainstalować aplikację, po którym telefon zostanie wysłany zawiadomienie o możliwych zagrożeniach związanych z kradzieżą samochodu. Ponadto, poprzez inteligentny telefon może być włączony i wyłączony.
  • Bardziej zaawansowane modele, w których aplikacja w telefonie, można włączyć lub wyłączyć silnik pojazdu, włączyć świateł, wycieraczek i innych urządzeń.
  • Ponadto, jeśli urządzenie znajduje się daleko od domu i usłyszeć dźwięk alarmu, gdy próbuje porwać nie jest możliwe, należy użyć modelu, w którym klucz będzie produkować dźwięk lub wibracje.
  • Ale istnieje również szereg innych urządzeń, które działa na następującej zasadzie: jeżeli pojazd jest daleko od parkingu, podczas próby porwania uczyni to takie głośne hałasy że złodziej sam uciekać ze sceny.

Główne funkcje alarmu – to, oczywiście, bezpieczeństwo pojazdu i niebezpieczeństwa związane z komunikatem, że mu grozi. Ale niektóre modele mogą transmitować lokalizację pojazdu. Urządzenia te mają stosunkowo niewielki rozmiar, który nie pozwoli wykryć złodzieja i rzucać czujnik.

A na niektórych alarmów Funkcja główny uznaje się, że w przypadku utraty kluczy ze stacyjki, w tym modelu, można uruchomić samochód za pomocą wcześniej zainstalowanego osobisty kod. Funkcja ta jest bardzo ważne, gdy istnieje tylko jeden klucz.

W jaki sposób alarm samochodowy?

System bezpieczeństwa dla pojazdów jest stosunkowo nowym, a mianowicie pierwszy alarm został przedstawiony światu w 1965 roku. Ale wtedy nie potrafiła sprecyzować, co chce ukraść samochód i złodziei udało się oszukać ją łatwo. Co więcej, również ustawić alarm jest zawsze potrzebne w tym samym miejscu, tak że hakerzy mogą łatwo usunąć go z samochodu, a następnie łatwo ukraść lub siekać go, biorąc wszystko, co miało przynajmniej jakiś koszt.

Niektórzy właściciele samochodów nawet spać w swoich samochodach, więc atakujący nie mógłby je ukraść. Ale było kilka lat całkowicie zaktualizowana wersja systemu zabezpieczenia przed kradzieżą, który miał klucz, który może emitować dźwięk w razie niebezpieczeństwa, i miał dużą wrażliwość na porwanie lub pęknięć.

Właściciele samochodów zaczęli opuszczać swoje pojazdy na ulicach bez strachu przed uprowadzeniem. Ale, niestety, hakerzy i dostosowane do tych alarmów i porwania kontynuowane ponownie. Postęp jest też nie stoi w miejscu, wychodzi coraz bardziej wiarygodne wersji urządzeń sygnalizacyjnych. I wreszcie alarm osiągnęła punkt, że mogą przekazać lokalizację pojazdu i blokiem silnika. Mogą być sterowane z aplikacji na smartfonie. W wyniku tego wszystkiego, nasze dni alarmowe lewo niewielkie szanse sprawcy do popełnienia kradzieży.

Pytania do wyjaśnienia

Pierwsze pytanie, które trzeba odpowiedzieć przy zakupie urządzenia o nazwie – co prawdopodobieństwo ryzyka kradzieży samochodu. Trzeba także zrozumieć z tego, co chcesz, aby chronić swój samochód przed kradzieżą lub prostego otwierania pojazdu. Alarm, nie, niestety, nie pomoże, jak corny złodzieje mogą rozbić szyby i ciągnąć przedmioty, których potrzebują, co często się zdarza.

Nawiasem mówiąc, na podstawie najwyższej kategorii ryzyka obejmuje kradzieży samochodów krajowych, mianowicie VAZ 2101, VAZ 2102 i tak dalej. Wśród zagranicznych samochodu złodzieje są popularne następujące pojazdy: BMW 5-7, Lexus i HondaAcord.

Również doradztwo w wyborze alarmu można uzyskać od firmy ubezpieczeniowej, w którym pojazd jest zarejestrowany. Różne firmy ubezpieczeniowe mają specyficzne wymagania dotyczące alarmu, tak że po wybraniu powinien udać się bezpośrednio do nich.

Kluczowe aspekty

Przed zakupem alarm samochodowy powinien brać pod uwagę wszystkie niuanse. Jednym z nich jest, jak długo zostawić samochód i gdzie można zaparkować na noc. Należy pamiętać, że nawet najbardziej popularny i kosztowny model nie może ochronić swój pojazd przed kradzieżą, czy będą rozpatrywane przez profesjonalistów. Wielu właścicieli samochodów uważają, że jeśli mają jest drogie i markowe alarm, coś o kradzieży lub włamania można zapomnieć, ale rzeczywistość jest okrutna, a może się zdarzyć.

Kolejnym ważnym punktem – jest to proces bardzo instalacja alarmowa, a mianowicie wybór, który to zrobi, ze względu na jakość pracy będzie zależeć od dokładności i niezawodności systemu alarmowego i że to będzie działać, gdy są potrzebne.

Przegląd popularnych modeli: „Łada Priora”

W rzeczywistości, co lepiej umieścić alarm na maszynie, trzeba radzić sobie poważnie. Po tym wyborze zabezpieczenie zakupione za pomocą środków technicznych niezależnych. Aby pomóc, będziemy patrzeć na najlepszy alarm dla różnych modeli samochodów.

Co sygnalizacji lepiej postawić na „Priora”? Na tym wozie wielu mistrzów zaleca się umieścić Starline i95. Urządzenie to, w odpowiedziach, zapewniają wysoki poziom ochrony pojazdu. To ustanowił nowy i ulepszony kod, dzięki czemu ma ona funkcję zabezpieczenia okapu i bezprzewodowych bloku silnika.

Jeżeli którykolwiek naruszenie położenia pojazdu, w trybie alarmowym i sygnałów używanych w systemie jest dostarczany z identyfikatorem etykiety, nie złapać. Sądząc po opiniach, urządzenie wytrzymuje złe warunki, deszcz, zimno, śnieg i jest odporny na wstrząsy i upadki. Instalacja alarmu w samochodzie będzie kosztować w rejonie 2-5 tysięcy rubli, w zależności od kreatora, który instaluje.

"Mazda 6"

Co sygnalizacji lepiej postawić na „Mazda 6”? Na tym pojeździe pasuje najlepszy model Starline R3. Urządzenie posiada funkcję ochrony okapu, a to jest możliwe sterowanie poprzez zamka elektrycznego. StarlineR3, sądząc po opiniach, łatwy do zainstalowania i kompatybilnych z zamkami prawie każdy elektromechanicznych. Choć pojawiają się skargi, że tworzy ona ciężki ładunek na baterii, w wyniku której siedzi.

Alarm ten ma wysoką czułość, jest dość głośny, co pomogłoby to usłyszeć w przypadku kradzieży. Ponadto Starline R3 ma dużą wytrzymałość i jest dość odporny na uderzenia i awarii. To jest alarm często zalecane we wszystkich salonach. Cena urządzenia zaczyna się od 3 tysięcy rubli.

"Lada Granta"

Przy podejmowaniu decyzji, co umieścić na alarm lepiej „Grant” Automaster wielu kierowców i zdecydowaliśmy się na modelu Starline M21. Jest on oparty na nowej technologii, która pozwala na kontrolowanie ochrony pojazdu z telefonem komórkowym. Przez to można zobaczyć lokalizację swojego samochodu, wyświetla wszystkie informacje o reakcjach samochodu, za pośrednictwem aplikacji, można oglądać złodzieja i zwrotu samochodu w przypadku kradzieży.

Urządzenie jest wyposażone w trzy wyjścia i jest zdolny do samodzielnego stosowania jako ochronne kompleksu. Alarm ma bardzo małe wymiary, dzięki czemu złodziej trudno go wykryć w kabinie pojazdu, który będzie szybko powrócić samochód bezpieczny i zdrowy. Koszt tego urządzenia to 5000 rubli, a wraz z instalacją, to będzie kosztować 8-10 tysięcy rubli.

Recenzje Starline 2Can 35

Więc co lepiej umieścić alarm w samochodzie? Opinii wielu ludzi twierdzą, że mają najlepszy system zabezpieczeń – urządzenie Starline 2Can 35. Zabezpieczenie to jest odpowiednie dla absolutnie każdy model pojazdu rozpoczęła produkcję w 2010 roku iw tym czasie zdobyła sporą popularność wśród kierowców.

Obsługuje wiele ustawień zabezpieczeń, a główną zaletą jest to, że posiada immobiliser, która umożliwia dostęp do pojazdu, nawet w przypadku utraty kluczy. Aby uruchomić silnik po klucz strata wystarczy wprowadzić uprzednio ustawiony kod, który pozwoli podróżować samochodem nawet bez klucza w stacyjce. Nadal istnieje funkcja o nazwie antiograblenie – zarządza ochronę maską, samochody blok silnika, a także przełącznik kodu.

Na podstawie tych wskazówek, będziesz mógł zdecydować, w jaki sposób najlepiej umieścić alarm w samochodzie.