473 Shares 9717 views

Lek „Vilprafen”: oświadczenie

Lek „Vilprafen” jest antybiotykiem makrolidowym. To tabletki powlekane, które są prawie białe. Oni soczewkowy, podłużne, obie strony mają ryzyka. lek „Vilprafen” jest obecnie aktywnie wykorzystywane. Instrukcje do stosowania donosi, że jego substancja czynna jozamycyna, a jego Jedna tabletka zawiera 50 mg. Wyprodukował go w opakowaniach kartonowych. I tabletki w blistrze, dziesięć sztuk każda. Jeśli rozważyć szczegółowo wytwarzanie „Vilprafen”, jego kompozycja zawiera substancje pomocnicze. Należy wziąć to pod uwagę w swoim powołaniu.


Jaki jest efekt farmakologiczny oznacza „Vilprafen”? Przewodnik przynosi do nas informacja, że jest to antybiotyk, a zatem może mieć działanie bakteriostatyczne. Zdarza się również, że w zapaleniu tworzone za pomocą wysokim stężeniu. W tym przypadku, może mieć działanie bakteriobójcze. Dodatkowo, wysoce aktywny w stosunku do Gram-dodatnie, bakterie Gram-ujemne i mikroorganizmów anaerobowych i wewnątrzkomórkowego. Jest w stanie nieznacznie wpływać na Enterobacteriaceae. Ze względu na to pod wpływem „Vilprafen” lek zmienia trochę naturalną florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym.

Teraz, w odniesieniu do farmakokinetyki. Od podania doustnego, składnik aktywny leku jest szybko i całkowicie absorbowana z przewodu żołądkowo-jelitowego może. Jednocześnie otrzymaniu Pokarm nie wpływa na biodostępność. Jego maksymalne stężenie w organizmie jest w parę godzin. Lek kumuluje się w kości, ale również wgląd wyróżnia przez barierę łożyskową i uwalniania z mleka matki. Oznacza „Vilprafen” (instrukcja obsługi informuje o tym) wyświetlane więcej z żółcią.

Każdy lek wymaga szczególnej uwagi do planu dawkowania. Nie ma wyjątków i oznacza „Vilprafen”. Jak wziąć? Instrukcje użytkowania zawiera wyraźnych zaleceń. Nastolatki (czyli tych, które są starsze niż 14 lat) i dorośli powinni jeść nie więcej niż 1-2 gramów dziennie, a powinno się to odbywać na dwóch, maksymalnie trzech transzach. W przypadku trądziku kulisty i wspólne zazwyczaj podawana w ciągu pierwszego miesiąca 500 mg w dwóch podzielonych dawkach. A następnie można użyć tej samej dawki, ale tylko raz w ciągu 24 godzin. Tabletki zaleca się połknąć od razu, że nie można żuć, można pić wodę, ale niewielka ilość. Czas trwania leczenia powinien być określony przez lekarza. Jeśli istnieje zakażenie paciorkowcem, zgodnie z zaleceniami WHO, stopa musi być co najmniej dziesięć dni.

Jeżeli pominięto tylko jeden dobry „Vilprafen” lek, instrukcja obsługi zaleca się spożywać natychmiast wymaganą dawkę. Ale czy tylko o wypić następną tabletkę rozkładowe, konieczne jest kontynuowana w normalnym trybie leczenia.

Teraz nie jest czas opisano jeden przypadek przedawkowania narkotyków. Ale możemy założyć, że wynik będzie umocnienie jego różnych skutków ubocznych układu pokarmowego.

Lek „Vilprafen”, a ciąża jest bardzo nadaje się do kombinacji. To pozwoliło jej zastosowanie, gdy wskazane. Zwykle oznacza to, przewidziany do leczenia układu moczowo-płciowego chlamydiami infekcji u kobiet w kraju.

Przed narkotykami „Vilprafen” połączeń aplikacji użytkownika takie skutki uboczne to utrata apetytu, biegunka, wymioty, zgaga, nudności, wole, żółtaczka, zależne od dawki przejściową utratę słuchu, wysypka, Candida.

Wskazania do stosowania tego narzędzia to: błonica, zapalenie zatok, zapalenie ucha środkowego, zapalenie migdałków, zapalenie gardła, zapalenie migdałków, psittacosis, krztuścowi, czyraczność, róża, wąglik, szkarlatyna, ostre zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, ropne zapalenie skóry, ziarnica weneryczna, kiła, rzeżączka, zapalenie cewki moczowej, mykoplazmy, zakażenie chlamydiami i miesza.

Przeciwwskazania – jest, przede wszystkim, zwiększona wrażliwość na antybiotyki z tej grupy, a obecność ciężką niewydolnością wątroby.

Lek „Vilprafen” można kupić tylko na receptę.