636 Shares 959 views

Jak czyścić białe buty poprawnie

Valenki są tradycyjne rosyjskie obuwie jest już ogromna ilość czasu. Na obszarach o zimnym klimacie to jest dosłownie zbawieniem dla mieszkańców. W ciągu 70 lat, aby zastąpić buty filcowe przyszedł inny, bardziej komfortowe i piękne buty. Ale tu kilka lat temu, są one z powrotem na półkach, ale teraz są one ozdobione haftem, różnego rodzaju wydruków. Ponadto buty są pełne różnych kolorach. Dlatego, jeśli zdecydujesz się kupić sobie buty, ważne jest, aby wiedzieć, jak czyste białe buty w domu. Istnieje wiele różnych sposobów, aby pomóc poradzić sobie z tym problemem. Patrzymy na każdy z nich szczegółowo.


Czyste białe buty?

W przypadku pierwszej opcji, trzeba wziąć trochę mąki lub kaszy manny. Brudne części butów musi posypać cienką warstwę wybranego produktu, a następnie za pomocą szmatki flanela wycierania ruchu kołowego na powierzchni. Po że buty są właściwie jogged, aby usunąć mąki lub kaszy manny. Wspólnie z nimi musi iść i brud. Dopuszczalne jest również użycie więcej skrobia, proszek do zębów.

Inne opcje co do czyszczenia białe buty

Jeśli wystarczająco silne zanieczyszczenie lub od dawna, można użyć szamponu lub specjalnego płynu, który jest używany do prania dywanów. Aby to zrobić, 1 łyżka. wybrany łyżka środki należy rozcieńczyć 1 kubka z zimną wodą i dokładnie trzepaczką, tworząc gęstą pianę. Powinien on z gąbki być stosowany do czyszczenia skażonych terenów i buty ze sztywną szczotką. Dodatkowo, można użyć zwykłego mydła, które stoi buty i mydło oczyścić go ze zwykłym pędzlem.

pomocnych wskazówek

Ponadto, warto wiedzieć, co można czyścić białe buty, to ważne jest, aby obserwować pewne subtelności, aby utrzymać buty w dobrym stanie:

  1. Jeśli używany do czyszczenia metodą mokrą, po ukończeniu wymaganego obuwia ubić papier i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.
  2. Jeśli tworzy się na powierzchni dużych kawałków brudu, to lepiej do odkurzania najpierw, a dopiero potem ustalić z metodą jak czyścić białe buty.
  3. Jeśli wybierzesz buty, które dają swoje preferencje na taki, który ma naszytą gumową podeszwę.
  4. Nie można umieścić buty do wyschnięcia obok Ogrzewane urządzeń, ponieważ może to zniszczyć swoje buty.
  5. Jeśli wiesz, że będziesz wędrować przez bardzo brudnej powierzchni, a następnie umieścić na górze kaloszach.
  6. Takie obuwie nie może być myte w strumieniu wody lub zanurzanie w cieczy. Zaleca się, aby zwilżyć ręce i następnie pocierać zabrudzoną powierzchnię.
  7. Natychmiast po przyjść z ulicy, buty muszą być całkowicie suche. Następnie, za pomocą płukania musi właściwie przez całą powierzchnią. To gwarantuje, że wszystkie suchy brud zniknie, a jeśli rozwód następnie w lewo, a następnie wybrać jedną z metod uznanych jak czyścić buty i kontynuować proces.
  8. Zaleca się przed wyjściem z domu, właściwie traktować powierzchnię specjalnego wodoodpornego. Z tego powodu brudu nie będzie trzymać mocno do buta.
  9. Jeśli nie można wyczyścić lub brudne buty dobrze, bardzo duże, to najlepiej wysłać je do pralni chemicznej.

Wiele osób zastanawia się, jak czyścić białe buty, jeśli są one dużo biżuterii, na przykład, oryginalne rozwiązania konstrukcyjne. W tym przypadku zaleca się, aby zacząć wszystko otporot, a następnie, aby usunąć brud, na przykład, za pomocą szczoteczki. Dla haftowane buta lepiej wybrać sposób czyszczenia na sucho, na przykład za pomocą środków w postaci proszku.

Zabronione!

Istnieją pewne cechy, które powinny zostać podjęte, aby nie zrujnować swoje buty. Buty w żadnym wypadku nie mogą być myte w maszynie, ponieważ stracą nie tylko ich wygląd, ale także zmniejszona kilka rozmiarów. Ponadto nie może być bardzo wilgotne i za pomocą gorącej wody. Wszystko to zepsuje jego buty raz na zawsze. Jest to niemożliwe, aby oczyścić i użyć papieru ściernego, jak będzie to uszkodzić strukturę filcu.

Teraz, gdy wiesz, jak czyścić białe buty, i można bezpiecznie pójść na spacer i nie bój się psuć swoje piękne buty. Ale jeśli kolekcja nadal nie posiada parę, a następnie szybko iść na zakupy.