278 Shares 2520 views

Leczyć dla gruczołu krokowego. Jak skutecznie pozbyć się choroby?

Gruczołu krokowego, według statystyk, co drugi człowiek cierpi. W ostatnich latach liczba przypadków tej choroby wzrosła, głównie ze względu na siedzący tryb życia ludzi, którzy pracują w biurach iw domu wolą pozostać na kanapie. Co zrobić, jeśli postawić taką diagnozę? Pierwszą rzeczą, aby pamiętać, że ta choroba leczenie przepisane przez lekarza, i to musi być złożony, składający się z leków i ćwiczeń mających na celu usunięcie zatoru w okolicach miednicy.


Leczyć dla gruczołu krokowego w aptece można kupić bez recepty. Rozważmy szczegóły, które daje nam lekarstwo.

Lek „Prostalamin” – to jest złe. Jako części tabletki nukleproteidy białka i pochodzące z wydzielin gruczołu krokowego bydła. Nie ma żadnych przeciwwskazań, a czas trwania leczenia wynosi około dwóch tygodni. Lekarstwem krokowego „Cernilton” u podstawy zawiera ekstrakt z pyłku, co pozwala wyeliminować obrzęk i stan zapalny w prostacie. Jedynym przeciwwskazaniem może być obecność alergii na pyłki. Jak antybiotykoterapii często zapalenie gruczołu krokowego u pacjentów przepisany lek „Lefoktsin”. Poza wyraźnym działaniu przeciwbakteryjnym, wpływa na aktywność plemników, ale po raz kolejny stają się aktywne dopiero po 4 miesiącach leczenia. Innym lekiem na zapalenie gruczołu krokowego – Leki „OMNIC”. Ze względu na swój skład tamsulozyny, to tylko dwa tygodnie może prowadzić do normalnego pęcherza i prostaty. Jednak ten lek jest przeciwwskazany u osób z ostrą niewydolnością nerek. Podczas przypisywania „prostanu” lek, należy być przygotowanym na to, co będzie musiał wziąć go na sześć miesięcy jako terapii wspomagającej. Utwardzania prostaty „Vitaprost” może być przypisana jako tabletki lub czopki. Wziąć maksymalnie 10 dni. Ziołowy preparat „Permikson”, który jest oparty na wyciągu z pełzającą palmy, również skutecznie stosowane w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego. Weź go na miesiąc. Aby zapobiec zwężenie naczyń krwionośnych, a także z innymi lekami gruczołu krokowego pacjent często przepisywanych leków „Prazosin”, „alfuzozyny” i „Proscar”.

Szczególne miejsce w kompleksowym leczeniu gruczołu krokowego gimnastyki. Zwykle rano rozgrzewka, długie spacery, pływanie, gra w piłkę nożną i siatkówkę, a zwłaszcza jogi, może pomóc pokonać tę chorobę szybciej. Istnieje również specjalny zestaw ćwiczeń z gruczołu krokowego, którego znaczenie – zwiększa przepływ krwi w okolicach miednicy.

Zrozumiałe jest, że ta obejmuje różne rodzaje przysiadów, huśtawki w dół, podnosząc nogi i hodowla w ręku (w pozycji leżącej). Przy przepływie krwi będzie łatwo przechodzą przez naczynia, eliminując zatory. Skuteczne Czy taka ćwiczenia tylko z codziennych zajęć i powtórzeń dla każdego ćwiczenia 10 razy.

W medycynie ludowej od dawna znane i powszechnie stosowane zioła z gruczołu krokowego. Są one stosowane, między innymi, w celu zapobiegania tej chorobie. Fito od Wintergreen, wintergrinowy i nawłoci może być zalecane, aby utrzymać się na rękę dla każdego człowieka.

rotundifolia Pyrola są przypisane do jednego z najbardziej skutecznych środków ludowej. Jego wywar, przyjemne w smaku, przypominający herbatę. Dwie łyżeczki szklance wody jest wystarczająca dla jednorazowym. W dniu trzeba pić 2-4 filiżanek tego „herbata”.

Wintergreen parasol – kolejny „pierwsza pomoc” dla gruczołu krokowego. Stosuje się go w taki sam sposób jak wintergrinowy, a często łączą dwa zakłady. Przebieg leczenia przez trzy tygodnie.

Nadal można zrobić wywar lub infuzji czerwonego korzenia. Oczywiście, w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego jest wszystko dobrze, ale warto pamiętać, że samo nie zastąpi porady wykwalifikowanego specjalistę. Więc zanim się coś z powyższych środków, należy udać się do lekarza.