862 Shares 5229 views

Pieszych ogrodzenie: główne rodzaje konstrukcji

Ogrodzenie pieszych reprezentowane struktury użytej do przegrody pomiędzy drogą jezdnego i pieszego. Jest to konieczne w każdym mieście, zwłaszcza tam, gdzie wiele samochodów stale. Bariery w celu usprawnienia przebiegu transportu, jak również ochronę przed wypadkami. Istnieje kilka pieszych ogrodzenie. Standardowy zawiera podstawowe wymagania dla tych wzorów


Utrzymanie i ograniczenie płoty

Zgodnie ze standardami państwa, istnieją dwa główne rodzaje zabezpieczeń: oporowych i ograniczające. Projekty tworzone w nowoczesnych fabrykach. Każdy produkt ma swoją własną charakterystykę, która umożliwia ich zastosowanie do konkretnych celów.

konstrukcje oporowe są używane w razie potrzeby organizuje spacery po drugiej stronie drogi. Będzie to chronić ludzi przed upadkiem z mostu. Takie płoty są przedstawiane w postaci belki, słupy, ścianki działowe.

Ograniczanie pieszych ogrodzenie jest wyruszył w drogę, więc służy jako bariera przeciwko ludzkim kontakcie z samochodem drogowym. Konstrukcja służy do ochrony przed wypadkami dla pieszych przez ulicę w niewłaściwych miejscach. Do montażu paska używanego, stojak sekcję.

Wymagania dla strażników

Standard zawiera wymogi w zakresie tych produktów. Muszą one być wykonane, ponieważ wpływa na bezpieczeństwo kierowców i pieszych. Przez wymagania obejmują:

 • Wymiary i parametry powinny być rysunkach;
 • Wysokość jest ustalana przez gości;
 • pomiędzy podstawą i dolnym pasku nie powinna być większa niż 150 mm;
 • pomiędzy tymi dwiema częściami wypełnienia tej sekcji nie może być większa niż 120 mm.

Przykłady wykonania ogrodzenie według sposobu wytwarzania i materiałów

Szermierka przejścia dla pieszych może być różnych typów. Projektowanie różnych technologii i materiałów używanych:

 • Stop – skomplikowany sposób wytwarzania stosuje się, aby utworzyć wiele powtarzających się struktur;
 • modułowy – metoda produkcji, która ma szybki montaż, długi okres eksploatacji i łatwej konserwacji;
 • Części mocujące przenoszone przez śruby – sworzeń;
 • spawane – w elementy mocujące stosowane metody spawania;
 • Kombinacja – produkt składa się z kilku rodzajów zabezpieczeń.

ogrodzenia dla pieszych wykonane z różnych materiałów. Na to zależy od jakości projektu. Najczęściej stosuje się stal, aluminium i jego stopów, i materiałów kompozytowych.

Projekt typu poręcze i typu „cross”

Produkt jest ograniczenie typu poręcze i uchwyt. jest zamontowany na krawędzi na mostach lub wałów. Budowa obecny na przystankach autobusowych, w pobliżu metra, na skrzyżowaniu. Są pionowe przekroje elementów wypełniających.

jest tam dla pieszych typu reling „krzyż” Wśród rodzajów produktów. Odcinki są wypełnione krzyża. Używany przez projektowania samochodów dla pieszych ogrodzenia drogowego. Produkty są wykorzystywane do imprez kulturalnych, gdzie wielu ludzi są obecne. W takich przypadkach, mobilne ogrodzenia potrzebne, aby zorganizować przepływ ludzi, że nie było panika. Pieszych ogrodzenie „krzyż” jest na tereny na rowerach. Projekt tworzy bezpieczny ruch na ulicach.

Szczegóły budowy „krzyż”

pieszych ogrodzenia następujących cech jest inna

 • Wysokość – nie mniej niż 1100 mm, w celu utrzymywania struktur;
 • Wysokość 800-1000 mm ograniczenie produkty;
 • Jest on oparty na rurach profili stalowych za pomocą środków prac spawalniczych;
 • mają powierzchnie ocynkowanej.

Stacjonarne i tymczasowe ogrodzenie

ogrodzenia dla pieszych są następujące typy:

 • zestaw stacjonarnych przez długi czas; są one ustalone na skrzyżowaniach, na temat miejsc wypoczynkowych, centrów handlowych;
 • Czas ten można łatwo zainstalować i zdemontować kilka razy; każda sekcja jest uważane za niezależne, ponieważ nie wymaga przywiązania do najbliższej jednostki dla niej.

Ogrodzenia tymczasowe są wykorzystywane podczas imprez masowych, na parkingach, w zakresie robót budowlanych. Chronią ludzi przed niebezpieczeństwem. Na terenie miasta istnieje wiele rodzajów konstrukcji różnych typów. Każdy z nich wykonuje swoje funkcje, ale w każdym przypadku są one wykorzystywane dla bezpieczeństwa.