622 Shares 5627 views

Churov Vladimir: biografia i zdjęcia

Churov Vladimir Evgenievich jest dość dobrze znaną postacią rosyjskiej polityki. Został wybrany na zastępcę w Dumie Państwowej, a od dziewięciu lat przewodniczył Centralnej Komisji Wyborczej Federacji Rosyjskiej, dopiero w marcu tego roku ustąpiła Pamfilovie Elli Nikolaevna. Kilka ważnych sytuacji skandalicznych wiąże się z osobowością tej osoby. W szczególności został oskarżony o żonglowanie wyników wyborów na korzyść partii Pro-Kremlina-Rosja. Jednak nic nie zostało udowodnione.


Edukacja:

17 marca 1953 r. Urodził się Churov Vladimir w inteligentnej rodzinie Leningradu. Jego ojciec był oficerem marynarki wojennej, miał stopień. Matka, filolog z zawodu, pracowała jako redaktor.

Z takimi rodzicami nie jest zaskoczeniem, że facet otrzymał bardzo dobrą i wykształconą edukację. Po szkole wstąpił do Uniwersytetu Humanistycznego w Leningradzie na Wydziale Dziennikarstwa. Po obronie dyplomu nie zatrzymał się tam i stał się studentem wydziału fizyki tego samego uniwersytetu, który ukończył 1977 roku. Później, już w pełnym rozwoju swojej kariery, Churov otrzymał kolejną "wieżę" w Ludowym Uniwersytecie Wiedzy Technologicznej. Ukończył w latach perestroika w latach dziewięćdziesiątych. Pomimo trzech wyższych wykształceń, Vladimir Evgenievich nie otrzymał stopnia.

Wczesna kariera

Na początku kariery Vladimir Churov szedł pewnie na ścieżce naukowej. Pracował jako nauczyciel w Sankt Petersburgu Uniwersytecie Humanistycznym, czytając specjalny kurs dla studentów ekonomii na temat międzynarodowych i zagranicznych stosunków gospodarczych.

Przez czternaście lat poświęcił się Uniwersytecie Humanistycznemu w Petersburgu, gdzie zajmował różne stanowiska w wspólnym projekcie urzędu sprzętu lotniczego. Opublikował wiele artykułów naukowych. Ale nie był przeznaczony do pozostania w tej sferze.

Wkraczając w politykę

W 1982 roku został zarejestrowany nowy członek Vladimir Churov z CPSU. Biografia niemal każdego, kto starał się zbudować dobrą karierę w tamtych czasach, zawierał taki znak. "Nie możesz być komunistą w duszy, ale musisz wejść na imprezę" – oto nieoficjalny haseł lat osiemdziesiątych.

Członek CPSCh Churov pozostał do samego upadku Związku Radzieckiego. Niektórzy przypisują mu współpracę z KGB, ale oficjalnie nie jest to potwierdzone.

Od dziewięćdziesiątego roku Vladimir Michajłowicz "deputed" w Radzie Miasta Leningradu – jego kompetencje zakończyły się w 1993 roku. Jednocześnie pracowałem w Komitecie Stosunków Zewnętrznych Administracji w Petersburgu. Jego szefem był bezpośrednio Vladimir Vladimirovich Putin, który Vladimir Churov często wspomina i nazywa ten okres swego życia doskonałą szkołą rządową.

W 2003 roku Churov starał się uzyskać członkostwo w radzie federacyjnej z jego regionu (Leningrad), ale nie udało mu się. W tym samym roku Vladimir Mikhailowicz, ściśle związany z Władimirem Żirinowskim, dołączył do szeregu Liberalnej Partii Demokratycznej Rosji.

Zastępca Dumy Państwowej

To było z tej siły politycznej, że były podporządkowany Putinie biegł do dymisji stanowej w wyborach w 2003 roku. Po otrzymaniu mandatu dołączył do odpowiedniej frakcji. Jednocześnie podkreślił więcej niż jeden raz, że w rzeczywistości nigdy nie był członkiem LDPR i żadnej innej partii.

Parlamentarzyści powierzyli Churovowi posadę wiceprzewodniczącego ds. Spraw CIS i stosunków z byłymi rodakami. Niejednokrotnie pełnił funkcję obserwatora wyborów w krajach Wspólnoty, a także w Serbii i Naddniestrze.

Działalność polityczna: Władimir Churov – Przewodniczący Centralnej Komisji Wyborczej

Do stycznia 2007 r. Prawo rosyjskie zabraniało członkostwu w CEC osobom pozbawionym kształcenia wiklinowego. Ale to żądanie zostało anulowane, a 26 marca tego samego roku Churov został członkiem Centralnej Komisji Wyborczej Federacji Rosyjskiej. A dzień później został wybrany na przewodniczącego.

Wrzesień 2007 r. Został oznaczony na początku następnych wyborów do Dumy Państwowej, a Putin, kierowany na Unię Rosyjską, został oskarżony o bezprawne wstrząsanie tą siłą polityczną. Ale Churov nie przeanalizował argumentów prokuratorów i nie podjęli żadnych działań.

W 2009 r., W wyborach do rad lokalnych z całkowitym separacją, była Rosja Zjednoczona. Opozycja przeprowadziła demarkę i zażądała rezygnacji szefa CEC – w rzeczywistości Churov Vladimir ponownie nie widział naruszeń …

To jest rok 2011. W marcu tego roku Władimir Mikhailowicz ponownie został wybrany na drugą kadencję w KE, a 4 grudnia miały miejsce nowe wybory do parlamentu. I znowu "United Russia" na koniu. Tłumy protestantów pojawiły się na ulicach dużych miast kraju. Niezadowoleni odbyli wiele tysięcy wieców i zażądali między innymi rezygnacji Churov, który stanowczo odrzucił wszystkie zarzuty przeciwko niemu. Potem z wielkim trudem pozostawał na swoim stanowisku i pozostawił go legalnie, po zakończeniu drugiej kadencji do końca.

Był Churov, który został oskarżony o lobbing interesów Putina, że należy do niego wyrażenie "Putin zawsze ma rację". I Vladimir Churov, którego zdjęcie wielokrotnie przebijało w mediach w ostatnich latach, groziło goleniem jego brodę, jeśli kampania wyborcza jest nieuczciwa. Ale oczywiście, że tego nie golił. Oskarżenia opozycji nie były jednak udowodnione i były po prostu słowami.

Życie osobiste Churov

Oprócz polityki, rodzina zajmuje ważne miejsce w życiu Włodzimierza Michajłowicza. Jego żona ma na imię Larissa, para ma syna Eugene. W deklaracjach podatkowych pan Churov wielokrotnie wskazywał, że ich rodzina nie ma osobowego mieszkania, ale wynajmuje mieszkanie z państwa. Podpisał również przy braku auto. A jego roczny przychód – według doniesień – wynosił 2,5-3,5 miliona.

Władimir Mikhailowicz nadal nie tracił zainteresowania nauką. Szczególnie wzbudzony przez jego historię wojskową, która nawet zainspirowała go do napisania powieści artystycznej "Tajemnica czterech generałów" o Białym Ruchu. Książka została wydana w 2005 roku. Jest w banku księżniczka Churova i innych pracach.

Także były szef centralnej komisji wykonawczej i zastępca Dumy Państwowej lubi sztukę, a raczej fotografię i architekturę. Churov Vladimir pozostawał wiernym synem inteligentnych rodziców, którzy zaszczepili mu miłość wiedzy z jego młodych paznokci.