218 Shares 5910 views

Centralny Instytut Gastroenterologii

Moskwa Instytut Gastroenterologii, lub po prostu Instytut Gastroenterologii, została formalnie założona w 1973 roku. Obecnie kraj ten jest główną instytucją w dziedzinie medycyny. Instytut Gastroenterologii w Moskwie, aby zapewnić terminowe i wysokiej jakości pomocy pacjentom, organizuje różnorodne badania, aktywnie zaangażowany w rozwój nowych technologii i wprowadzenie nowoczesnej nauki w praktyce.


Historia Instytutu

Historia zaczyna się od instytucji właściwych Ministrów ZSRR dekretu z 1967 r. Gastroenterology Instytut tworzone poprzez łączenie jednostek, takich jak grupa akademicka VH Wasilenko Instytutu Chirurgii zespołu chirurgicznego oraz przedziału wątroby ZSRR Akademii Nauk Instytut terapii medycznej. Budynek został postanowił zbudować dla niego adres: ulica, nr domu Pogodinskaya 5. Po zakończeniu wszystkich niezbędnych jednostka strukturalna została utworzona i zajęte wszystkie zakłady pracowników. Dodatkowo, w tym samym czasie Towarzystwa Gastroenterologii ZSRR została zorganizowana. Po dwóch lub trzech lat po wydarzeniach opisanych przez Instytut był w stanie zająć czołową pozycję w kraju. W 1973 roku rząd zdecydował się skupić Institute of Gastroenterology, a na jego podstawie w tym samym roku ustanowił Centralny Instytut Gastroenterologii, umieszczone później Entuzjastów autostradzie.

Instytut dzisiaj

W lutym 2001 roku, kolejność dyrektora Departamentu Zdrowia TSNIIG mianowany naczelnym lekarzem w Moskwie prof Lazebnyk. Dziś na czele instytucji odbywa MD I. E. Hatkov. Dzięki profesjonalnym kierownictwem tych dwóch mężczyzn Gastroenterologii Instytutu stanowi obecnie główną instytucją multidyscyplinarne, nowoczesne centrum edukacyjne i naukowe, które zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu udane, dzisiaj organizacja ma cały wachlarz możliwości, aby zapewnić niezbędną opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie. Co do struktury instytucji, jest zorganizowany w sposób zapewniający pełną ciągłość w czasie leczenia, począwszy od etapu diagnozy i zakończenia rehabilitacji.

informacje ogólne

Do chwili obecnej Instytut Gastroenterologii ma do swojej dyspozycji ponad pięćset łóżek. Każdego roku, szpitalne leczenie oto kilka siedem tysięcy osób ankietowanych od dwudziestu pięciu do trzydziestu tysięcy pacjentów. Dopuszczenie do tego centrum opiera się na tzw obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Tutaj można przeprowadzić kompleksowe badanie organizmu i późniejsze leczenie za pomocą różnych technik. Dla tych celów Instytut Gastroenterologii, których opinie można usłyszeć tylko najbardziej pozytywnego wykorzystania najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinie medycyny: supertochnye Laparoskopy, nowoczesny endoskopów, litotriptory specjalne aparaty rentgenowskie i laserów na parach miedzi i kryształów galu. Ponadto, zakład opieki zdrowotnej jest ciągle testowanie nowych leków, opracowane specjalnie do leczenia chorób narządów trawiennych. Ponadto Instytut prowadzi różne badania epidemiologiczne mające na celu zbadanie częstości występowania choroby żołądkowo, który pozwala, aby plan niezbędnych działań dotyczących terminowego oceny pacjentów z tej patologii.

Główny oddział Instytutu

W odniesieniu do wyspecjalizowanych wydziałów środka, obecnie wykorzystuje oddziale patologii jelit, choroby dróg żółciowych, choroby narządów trawiennych dział Zakład apiterapią rozdzielanie chorób układu trawiennego, choroby trzustki. Ponadto, nie jest to jednostka, w której tylko przewlekłe choroby wątroby urządzenie ultradźwiękowe diagnostyce obrazowej oraz endoskopii intensywnej terapii. Instytut Gastroenterologii posiada biura w przypadku chorób niezakaźnych z jelita cienkiego i grubego, a także chorób wrzodowych żołądka.

Aby skontaktować się z Instytutem

Aby uzyskać niezbędne konsultacje w medycznych pacjentów placówki przede wszystkim muszą mieć wyciąg z karty pacjenta i odpowiednim kierunku, powodując w klinice terytorialnym. Ponadto koniecznie politykę medycznego ubezpieczenia i paszportu. Potrzebny będzie również do przedstawienia wyników badań już przeprowadzonych badań medycznych.