633 Shares 3284 views

Twaróg zapiekanka w piekarniku – deser z mojego dzieciństwa

Twaróg Garnek – jeden z ulubionych przysmaków małych dzieci oraz dla matek jest to również zdrowe danie, że dzieci z przyjemnością spożywać. Z jakiegoś powodu, nie wszystkie młode matki pieczone, ze względu na pewne okoliczności, takie danie. W tej sytuacji wielu wskazać kilka powodów: „nie wiem”, „nie ma czasu”, a nawet „nie chce”. Chciałbym podać kilka argumentów na rzecz zapiekanek, aby przekonać mamusie i mówić o korzyściach płynących z deserów.


Aby rozpocząć, należy zauważyć, że przygotowanie sera cottage zapiekankę w piekarniku, jak dla dzieci i dla dorosłych dania pieczone jest znacznie lepsza niż na przykład smażone. Jeśli chodzi o składniki, które mogą być umieszczone w naczyniu żaroodpornym, ich wielką różnorodność. Obecnie przepisy na desery ogromna kwota i można gotować zapiekanek z Twojego dziecka ulubionych potraw. To może być dynia i zboża i makarony i owoce. Moje dzieci bardzo lubią naczynia zwane twaróg budyń z bananów. Receptura tego produktu jest prosta, czas spędzony na gotowaniu, jest minimalne. Ale radość będzie doświadczenie, gdy widzisz, niektóre smakować maluch jeść deser, nieopisanie.

Zapiekanki potrzeba twaróg niskotłuszczowej (450-500 g), z jaj (2 szt.), Brązowy cukier (100 g), banana (1 szt.), Grysik, olej, sól. Konieczne jest, aby ubić jajka, stopniowo dodawać cukier, a następnie ser, całą mieszaninę miesza się dobrze i trochę soli. Wymagane pieczenia muszą być smarowane olejem lub semoliny (do zapiekanki nie zatrzymany). Piec ogrzewa się do temperatury 180 ° C. Banan w cieście wyciąć i umieścić potrawę piec przez 40 minut. Twaróg zapiekanka w piekarniku okazuje różowe, delikatne. Po wyłączeniu piekarnika, zostawić go w deser na krótki czas.

Gotowane na parze lub w kuchence mikrofalowej także niezwykłą twarogowego naczyniu żaroodpornym. Przepis w kuchence mikrofalowej, przedstawiliśmy poniżej, jest to nawet łatwiejsze niż przygotowanie potraw w piekarniku. Aby go przygotować, trzeba wziąć szklanym naczyniu, które jest przeznaczone do kuchenek mikrofalowych. Jeśli to nadal istnieje, a pokrywa jest świetnym rozwiązaniem, gdy pokrywa nie wyschły deser, i to będzie soczyste i delikatne. Aby przygotować zapiekankę w mikrofalówce będzie musiał twaróg, wstępnie zgniecione widelcem, na której chcesz wlać 4 łyżki. l cukru i 2 łyżki. l grysik lub mąka kukurydziana, młotek do mieszaniny 2 jajka i dodać łyżkę masła. Aby zapiekanka była bujna, umieścić w mieszaninie pół łyżeczki sody oczyszczonej. W kuchence mikrofalowej danie piekarnik wytwarza zaledwie osiem minut. Podawać ze śmietaną lub miodem.

Wracając do pytania, co jest przydatne Twaróg zapiekanka w piekarniku, chciałbym podkreślić następujące elementy: główny składnik w tym deser – serowym. Jak wiadomo, ten produkt jest bogatym źródłem białka, wapnia, witaminy B12 i wielu innych substancji, które są niezbędne dla utrzymania zdrowia. Dlatego twaróg zapiekanka w piekarniku pomaga utrzymać prawidłowy rozwój, wzmocnienie i rozwój kości i mięśni w organizmie dziecka.

Mamy nadzieję, że młode mamusie będą słuchać naszych rad i często przygotować pyszne zapiekanki dzieci, eksperymentując z dodatkiem różnych owoców, orzechów, miodu, kwaśną śmietaną i innych przydatnych produktów. Dzięki tej diecie będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko wyrośnie silne, zdrowe dziecko. I nie zapominaj, że ser jest przydatna nie tylko dla dzieci, ale również dla potrzeb organizmu dorosłych. Odpręż się i swoją rodzinę, przyjaciół, gości, próbować różnych receptur, które są reprezentowane przez nas i nie tylko, a zobaczysz, co można stworzyć arcydzieła od zwykłego sera. Bon appetit dla Ciebie i Twojej rodziny!