827 Shares 2601 views

Lexus GS 350 – nowy luksusowy samochód

W życiu każdego przychodzi taki moment, kiedy zaczyna myśleć o zakupie ich przyjaciela czterokołowego. Kiedy osoba otrzymuje sprawę, że chce zobaczyć sam siedzi w pięknej i niezawodnego samochodu. Jeden z najbardziej prestiżowych i luksusowych samochodów jest nowy japoński sedan Lexus GS 350 2012 modelu roku.

Zgodnie z jego cech, jest on wyposażony w 10 poduszek powietrznych, 6-biegowa skrzynia z silnikiem V-Twin 317 KM Lexus GS 350 – potężny samochód z szybkim przyspieszeniem – zaledwie 6,3 sekundy do 100 km / h – i doskonałą stabilność na drodze. Wskaźniki te sprawiają, że szczególnie interesująca dla fanów szybkiej i wygodnej jazdy na długich dystansach. Wnętrze jest jeszcze bardziej interesująca od poprzedniej wersji modelu. Dobre połączenie z wysokiej jakości skóry i wykończenia wnętrza naturalnego drewna sprawia, że bardzo bogaty i luksusowy, jeden, w którym jest przyjemne. Lexus GS 350 jest wyposażony w niezwykły inteligentnej kontroli klimatu, które się samoczynnie, gdy nie ma pasażer w samochodzie.

Jak inny Ciekawą opcją jest również możliwość rozważenia japoński samochód Lexus RX 350. Uwagi i opinie na temat tej maszyny, są różne: zarówno pozytywne jak i negatywne. Jednak, jak w każdym innym samochodzie. Ale to jeszcze większa dostaje dobre recenzje.

W przeciwieństwie do pierwszego modelu badanego, Lexus RX 350 jest to crossover klasy. Ten prestiżowy samochód jest niezawodny i komfort. Dobrze rozproszone, doskonałe hamulce, mogą być uwzględnione, jeżeli wymagany napęd na cztery koła. Oczywiście, ten samochód jest Lexus GS 350 nie jest przeznaczony do podróży na polowanie lub połowy w odległych miejscach, ale to jest uniwersalna do podróżowania po mieście i umiarkowanej jeździe off-road. Salon jest przestronny i wygodny, wysokiej jakości tworzywa sztucznego, siedzenia przyjemnej skóry. Wszystko doskonale zaprojektowane i wygodne w jeździe. Ciekawym rozwiązaniem dla oświetlenia drogowego, model jest wyposażony w reflektory adaptacyjne, które pozwala na nie męczy oczu w ciemności, ponieważ kierunek światła obraca się z samochodu na zakrętach.

W tym samochodzie trudno nie zakochać. Jest to idealne miejsce na spokojny i pewny siebie osoby. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort podczas szybkiej jazdy może twórcy tego uniwersalnego i nowoczesnego samochodu – Lexus RX 350. Specyfikacje, które są przedmiotem zazdrości wielu, 10 poduszek powietrznych, moc 276 koni mechanicznych (KM), rodzaj napędu – pełny, przyspieszone w 7,8 sekundy do 100 km / h – to wszystko, oczywiście, przyciąga uwagę. Twierdził, zużycie paliwa – 13,4 l / 100 km w cyklu miejskim, faktycznie wychodzi trochę więcej – 15-16 litrów ze względu na duży ruch i ruchu zatorów.

Każdy z tych samochodów można sprawdzić samemu, ponieważ dzisiaj każdy sklep do sprzedaży tych pojazdów zapewni Ci możliwość jazdy próbnej.

Informacja dla odniesienia: nabycie nowoczesny Lexus GS 350, trzeba będzie zapłacić podatek transportowy każdy rok w wysokości 47550 rubli (dla mieszkańców Moskwy). Nieco mniej niż trzeba zapłacić mieszka w regionie moskiewskim – 45331 rubla. Dla prestiżowej i niezawodnego Lexus RX 350 rocznie należy zwrócić 41400 rubli podatku pojazdu.