770 Shares 5459 views

Dzieci pociągiem: Proste wskazówki

Ach, te dzieci z ich nieograniczonej energii! My, dorośli zawsze zastanawiać: „Jak można cały dzień skakać, biegać, jeździć na rowerze i nie męczą się w tym samym czasie?” Ale prawdziwy ból pojawia się, gdy trzeba iść gdzieś z dziećmi, i nie wiem co zabrać dzieci w pociągu.


zbierać rzeczy

Przed wyjazdem w długą podróż z dziećmi, należy wziąć pod uwagę każdy szczegół. Przede wszystkim myśleć o tym, co dziecko zrobi. Przedstawiam wam kilka zaleceń , co się dzieje z dzieckiem na drodze.

Kredki, markery, kolorowe pióra

Te akcesoria weźmie dziecko na chwilę, a jeśli nie kupić nową kolorystykę ze swoich ulubionych postaci z kreskówek, a następnie odpocząć przez kilka godzin będą dostarczane.

książki

Książkę można podzielić na dwie kategorie: opowieści i bajek edukacyjnych. Książki, bajki, wziąć te, które Twój maluch uwielbia słuchać w domu. Po przeczytaniu bajki można dyskutować i zapytać dziecko, co to dobry znak, i co – jest zła. Książki edukacyjne dzisiejszych czasach są pełne odmiany w sklepach. Jeśli dziecko nie zna nazwiska kwiaty, zwierzęta, ptaki, kupić książki tamtym kierunku. Gdy okruchy pięć lub sześć lat, wziąć książkę, która uczy dzieci figlarnie litery i nauczyć się czytać. Oczywiście, z tej książki, sama dziecko nie jest ciekawe, a nie mają do czynienia z dzieckiem do ciebie. Ale ocenić prawej domu, w czasie trosk i kłopotów często do czynienia z dzieckiem, i tu, i to dużo czasu, a dziecko nie jest nudno.

piłka

Weź małą kulkę, to na pewno się przyda. W pociągu, zawsze są inne dzieci, którzy są zbyt znudzony, spotkać się z nimi i oferują do gry w piłkę. W ten sposób można pozbyć się innych rodziców na problem, co zrobić z dziećmi w pociągu.

plastelina

Dzieci zawsze interesujące rzeźbić z gliny różnych figurach, ale jeśli masz dołączyć do tej ekscytującej działalności, będzie podwójnie interesujący.

projektant

Jeśli dziecko lubi projektować różne rzeczy, wziąć konstruktora dla niego. Lepiej jest, jeśli jest on nowy.

balony

Myśląc o tym, co zrobić z dziećmi w pociągu, należy pamiętać, balony. Wszystkie dzieci uwielbiają grać w nich. Pelety różniące się kształtem i kolorem zakupu. Mogą po prostu grać, rzucając sobie nawzajem, i można narysować markery na kulki różne oblicza.

zestaw do baniek mydlanych

Dopingować nie tylko dziecko, ale dla wszystkich dzieci w samochodzie.

gracz

Tabletka lub zawodnik z rekordem jego ulubionych kreskówek będzie przydatna w momencie, gdy nie można znaleźć czas dla swojego dziecka.

puzzle

Zasadniczo, jeśli chodzi o to, co wziąć dziecko w pociągu, wyjście może służyć jako układanki. Są to kompaktowe i lekkie, że jest cenny w kolekcji toreb na podróż.

Wózki dziecięce

Twoje dziecko od jednego roku do pięciu lat? Pamiętaj, aby przynieść zabawkę – noszach. Lepiej, jeśli będzie to musical. Nie martw się o sąsiadów, niech dziecko będzie lepiej grać muzyczną zabawkę, niż wściekłości i płakać, co jeszcze bardziej irytujący nowe znajomości.

rada

W trakcie zbierania worków zabawek jest lepiej umieścić w osobnej torbie lub torebce, ponieważ trzeba jeszcze przed wejściem do pociągu. Jeśli opakowanie nie jest ciężki, powierzyć swoje dziecko, aby go unieść.

Dzieci – Cunning tworzenie

Dzieci szybko zrozumieć granice tego, co jest dozwolone. Gdy jesteś wśród obcych, trudno jest wytłumaczyć coś dziecku lub ukarać go za złe przestępstwa. Stają się niewykonalna. W związku z tym zastanowić się, jak i co zrobić z dziećmi w pociągu do odwiedzenia nie zamieni się w długiej i bolesnej koszmar.