152 Shares 9825 views

Opel Vectra ( "Opel Vectra"). Ceny, opinie. Dane techniczne, wyposażenie

Opel Vectra – jest to samochód, który przyszedł w 1988 roku, aby zastąpić model „Opel Ascona”. Pierwsza generacja tego samochodu, która dziś jest bardzo popularny, zazwyczaj oznaczona symbolem „A”. Model ten w ciągu kilku miesięcy, zyskał popularność wśród kierowców. I nic dziwnego, bo projektanci zapłacił wielką uwagę do szczegółów organizmie, jak również poziom niezawodności i trwałości.


80 lat – funkcjonalność i cechy samochodu

Opel Vectra A opublikowany jako drzwi tylnej klapy sedan 5 do 4. silnika w tych wersji poprzecznie. Potencjalni nabywcy mogli uzyskać model jako pełnego i napędem na przednie koła. Ten samochód jest konwencjonalnym 80s maszynowe. Tylna zawiesinę połączone podłużne dźwigniami. Należał do typu McPherson z przodu. Pomiędzy nimi są połączone z poprzeczną belką wykonane ze stali. W rezultacie, element okazuje pomóc stabilizator poprzeczny. Jednak należy zauważyć, że w niektórych Opel Vectra dachu szafy. była dość szeroka, aby jej powierzchni ładunkowej i znajduje się na dole, twórcy postanowili opuścić wahacze poniżej osi kół. Tam polegać Springs – niski, beczkowata. Eksperci mają pochodzić z całkiem rozsądnym systemu. I ze względu na to okazało się zrobić bardzo pojemny bagażnik.

Wersje 90-tych

Z biegiem czasu, a specjaliści grupa pracowała nad nowym modelu Opel Vectra. W 1990 roku pojawiła się uwaga kierowców hatchback. Z tego, co mogłoby przyciągnąć uwagę – Skrzynia biegów z sportowcy przełożeń, a także znacznie bardziej zaawansowanych układów napędowych. Interesujące jest to, aby pamiętać jedno zastrzeżenie. Eksperci długo myślał nad koncepcją nowym modelu i postanowił zrobić to jak sport. Ponieważ są one wyposażone w odpowiednie urządzenia i jego zawieszenie.

A jakiś czas później, jesienią, w świetle wyszedł kolejny model – Opel Vectra 2000 16V. To był bardzo wyjątkowy samochód. Jej producenci wyposażony w 16 zaworowym silnikiem o dużej mocy, który produkuje około 150 KM

Rozszerzenie zakresu wzoru

Opel Vectra opinie biegiem lat coraz bardziej interesujące i inspirujące. Być może to właśnie one skłoniły producentów do idei zakresie uzupełniania nowymi modyfikacjami, jak również zwiększenie liczby silników. Tak więc „sześć” objętość w kształcie litery V o pojemności 2,5 litra, z turbodoładowaniem i 2L.

Wtedy, w połowie lat 90-tych, z istniejącymi zmianami, zdecydowano się dodać więcej prestiżowych i drogich modeli. Takie nowe wersje jak "SPECIAL", "Diamond CD", "Sport", stał się popularny. Jednak najbardziej stałe wersja następnie był specjalny model Deluxe, znany jako CDX. Oprócz powyższego, kupujący w dalszym ciągu oferować CD, GT, GLS i GL. Nawiasem mówiąc, nawet w ograniczonej liczbie modelu została wydana, tak jak Vectra 4×4 turbo. Zawierała specjalny silnik – dużo bardziej wydajny niż poprzednia wersja. Produkuje 204 KM

Produkcja z późnych lat 90-tych – na początku 2000 roku

W tym czasie zaczęły się pojawiać w pierwszym Hazardziści tego modelu. Okres ten jest uważany za jeden z najbardziej produktywnych okresach firmy. Następnie duża liczba nowych produktów, poprawa technologia używana, producenci zaczęli zwracać uwagę na czynniki, takie jak ochrona środowiska i gospodarki. Opel Vectra (kombi, sedan, hatchback) jest teraz jeszcze lepszy i bardziej niezawodny samochód. Na zewnątrz jednak nie zmieniła się znacznie, ale tutaj są cechy o rząd wielkości wyższe niż stal.

Również lepsze wnętrze i Opel Vectra. Salon okazał się nie tylko atrakcyjne, ale również ergonomiczne. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę fotela kierowcy. Jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego kierowcę do komfortu. Wygodne, umiarkowanie miękka, nie trudno – na tym, że można siedzieć na zawsze. Dodatkowo, można ustawić kierownicę, która jest ozdobiona naturalnej skóry. Tak, że odpowiednia pozycja za kierownicą i foteli można znaleźć łatwo. Wnętrze, w uzupełnieniu do jego ergonomii, jest również bardzo piękne. Wykonana jest w jednym kolorze, który wygląda atrakcyjne i opłacalne. Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, uwagę na wyświetlaczu komputera pokładowego. On jest we właściwym miejscu, dzięki czemu kierowca zawsze może go zobaczyć. Ponadto, urządzenie jest wyposażone w funkcjonalne filtrów wentylacyjnych.

bezpieczeństwo

Warto zauważyć, że Opel Vectra, remont, który – rzadkiego zjawiska, jest uważany za bardzo bezpieczny i niezawodny samochód. Zwłaszcza te wersje, który udał się po połowie lat 90-tych. Następnie, deweloperzy zaczęli wyposażyć samochodu wstrząsoodporny, wytrzymałe belki (na ich koszt ugaszony energię uderzenia, nawet jeśli nie jest to deformacja ciała). Nawet zaczęły się pojawiać koło teleskopowy kierownicy, co wpływa również na poziom bezpieczeństwa. Pas – jest na ogół osobny wątek. Są one wyposażone w urządzenia pirotechnicznego i natychmiast zaostrzone w przypadku kolizji w talii i ramion. Tylko szybko, w ciągu jednej sekundy, a poduszki powietrzne są wyzwalane. A z tyłu sali jest nawet regulowane zagłówki.

trzecia generacja

„Opel Vectra C” – to najnowsza generacja tego modelu. W 2008 roku, jej historia skończyła. Wielu wierzy, że „C” – to jest najlepsza wersja „Vectra”. Producenci radykalnie zmienił podejście, aw połowie 2000 roku został przywieziony do naszej uwagi nowy samochód – z drugiej wnętrze, i charakterystyk technicznych. Nowe, ulepszone silniki elektronika, przyzwoite optyka – maszyna ta szybko stała się popularna. Pojazdy wyposażone w interaktywny system sterowania, 5-biegowa automatyczna z funkcją zwany aktywny wybrać i ergonomiczne, funkcjonalne zawieszenie. przewód hydrauliczny, układ ABS, funkcje redystrybucji władzy akcji … w tym samochodzie ma wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej! W wyniku wszystkich tych ulepszeń mają silny wpływ na manipulację. Samochód stał się niezwykle pojętny, stabilny i łatwy w użyciu na drodze.

Recenzje i okazje

„Opel Vectra” – samochód, który jej właściciele reagować w sposób pozytywny. Przede wszystkim podkreślić, oczywiście, kontrolę. Doskonała przyczepność, podobnie jak wszystkie jej zachowania w ogóle. Nierówności, przeszkody, zakręty, serpentyny – Kierowcy mówią, że to nie jest duży problem dla tego modelu. I nic dziwnego, bo to niemiecki producent zawsze starał się skupić na jakości i niezawodności swoich maszynach.

Co o cenie, „Opel Vectra” można teraz nabyć za niewielką sumę (dla takiego samochodu). Cena zależy od modelu roku i stanu urządzenia. Na przykład przedstawiono wersję do 2002, może kosztować od 112 000 do 300 000 rubli. Oczywiście, będzie to samochód z rąk, ale w doskonałym stanie. Nowoczesne wersje, czyli zostały wydane od 2005 do 2008 roku, a może zrobić w pół miliona rubli. Jednak nadal jest to bardzo niska cena za takiego modelu.