890 Shares 6490 views

Uwaga, znamiona w kraju! Część druga: jak złapać kreta na własną rękę

Uwaga, znamiona w kraju! część druga

Witamy! W pierwszej części Powiedziałem wam, drodzy czytelnicy, jak radzić sobie z molami w działkach, wypędzając ich stamtąd. W tym artykule będę ujawniać, niektóre tajniki złapać kreta w ogrodzie z własnych siłach. Jest to jedno – gonić włochate szczury mol, a drugi całkiem – aby je złapać i traktować daleko poza swoim regionie (na przykład do pobliskiej dzielnicy Garden) lub zabić (ale takie metody nie są dla mnie). Więc pójdziesz!

Jak złapać kreta w kraju z pomocą krotolovki

Wybór pułapkę

Kupić w każdym sklepie sprzętu drutu metalowego pułapek na krety. Pamiętaj, że trzeba tylko pierścienie metalowe, nie plastik! Inaczej mol łatwo uciec. Wiemy, że jakość krotolovok nie jest najlepszy, więc pamiętaj, aby sprawdzić skuteczność ich działania. Jest jedna prosta prawda: jeśli obcy raz był w stanie wydostać się z pułapki, to doświadczenie będzie pamiętał przez całe życie. Nawrót takiego zwierzęcia nie przyznać, omijając krotolovku. Szczególnie sprytne zwierzęta po prostu zasnąć swój grunt. Szukamy odpowiedniego miejsca do zainstalowania

Więc kupiłem krotolovku. Teraz trzeba wiedzieć, na jakie miejsce to ująć. Aby to zrobić, przejdź na obwodzie działce. Po znalezieniu danie główne, a następnie primnogo go. Czekać. Mole pewno wróci do przywrócenia ich uderzeń energii w obszarze. Jeśli tak nie jest, to jest to oczywiście od kreta nie wykorzystać, dlatego nie ma sensu, aby umieścić pułapkę tutaj. Spójrz na następny kurs gruntu.

Ustaw krotolovku

Znaleźć pracę Mole ruch? Doskonała! Teraz zajmiemy się najważniejsze: jak złapać kreta w pułapkę. Zastosowany porusza się koparka pułapki są zainstalowane w parach – po obu stronach tego samego przedmiotu, przy czym pierścienie przewód wejścia są wysyłane z obu stron. W górnej części pułapki jest pokryta płyty, łupek i innych substancji pomocniczych. Ma to zapewnić, że kret, który nienawidzi wszystkich rodzajów projektów, nie przywraca zniszczone drzwi. Wszystko pułapka jest gotowa! Gdy obcy spadnie – zgłosić się do najbliższego lasu.

minusy krotolovok

Ponieważ górna kondygnacja z glinianych moli poruszać się powoli, mogą zauważyć pułapki i dookoła niego. W tym przypadku należy użyć specjalnych przynęt, które są umieszczone na przecięciu ruchów.

Jest radykalny i okrutny sposób na pozbycie się moli na działkach , Jeżeli jesteś pewien, że chcesz wiedzieć, przeczytać mój artykuł na temat!

Jak złapać kreta przy użyciu węża ogrodowego

Uprzedzam, że w przeciwieństwie do wszystkich poprzednich humanitarnych metod walki z molami, opisałem w tym i poprzednim artykule, – nieludzkie. Chociaż nie jestem zwolennikiem okrucieństwa wobec zwierząt, ale taka metoda jest bardzo skuteczna i niezawodna. Ogrodnicy, którzy już mam moli wreszcie, warto w pierwszej kolejności. Więc co to jest metoda?

Wziąć węża ogrodowego, włóż ją do Mole Hole świeże i obejmują średnią ciśnienie wody. Będziemy po prostu utopić kreta … Jako „strzał kontrolny” Użyj węglika. Dostać jakąś „komory gazowej”. Posypać na kretowiska pewną ilość chemii, a po – utopić ruchów. Chcę zwrócić uwagę, że zabijając biedne zwierzęta w ten sposób uczynić je cierpieć długi i bolesny …

wyniki pośrednie

Więc w tym artykule poznaliśmy dwa sposoby własny wzrok moli na ich domku letniskowym. W trzeciej i ostatniej części mojego „mola” serii, będę wam, drodzy czytelnicy, o różnych środków odstraszania moli, wśród których jest najbardziej skutecznym środkiem odstraszającym. Do zobaczenia!