748 Shares 9891 views

Białko dieta na 7 dni. Dieta na 7 dni do utraty wagi

Wśród szerokiej gamy sposobów, aby schudnąć nie traci możliwość uziemienia z wykorzystaniem ograniczonej podaży, zwane diety. Oczywiście sposobów na zmniejszenie ciężaru za pomocą pożywienia pozwoli Ci schudnąć w różnym tempie, w zależności od tego, jak długo system jest przeznaczony. Jednak niemal każdy z nas chciałby, aby uzyskać maksymalne rezultaty w możliwie najkrótszym czasie, tak, że najbardziej popularne są tzw szybki system zasilania, na przykład dietę białkową przez 7 dni.


Istotą diety białkowej

Uważa się, że taka dieta jest najbardziej odpowiedni dla tych, którzy uprawiają sport. Jednak dla osób prowadzących nieaktywny tryb życia jest szybka utrata masy ciała będzie doskonałym wyjściem. Proces był skuteczny, konieczne jest aby podzielić posiłki w kilku etapach i ściśle przylegają do każdego dnia do pozostałej części systemu. Te sześć podejść obejmuje śniadania, śniadanie, obiad, drugi podwieczorek, kolacja i wczesny posiłek przed snem.

Skutecznej diety przez 7 dni pokazały się w całości, w każdym razie nie złamać. W takim przypadku, jeśli zwykły rytm życia nie pozwala zrobić wiele potraw, zalecamy, aby połączyć je ze sobą, aby umiarkowane. Na przykład, B & B drugiej, obiad i podwieczorek, i tak dalej.

Oferujemy również kolejność, w której obserwuje się dieta na 7 dni:

Poniedziałek, pierwszy dzień, a najbardziej trudne:

1 Śniadanie: szklanka produktów mlecznych, może to być jogurt lub mleko.

Śniadanie 2: ryżowa, mały talerz.

Obiad: kawałek gotowanej wołowiny, mały (olej i tłuszcze zakazane!).

Przekąska: Sałatka jarzynowa (część musi zmieścić się na talerzu).

Wieczerza 1: Kolejna potrawa z tego samego surówka.

Kolacja 2: sok jabłkowy – kieliszek, to lepiej, jeśli jest świeżo wyciskane.

czwartek:

1 śniadanie: kawa lub herbata, mleko i cukier są zabronione.

2 śniadanie: twarożek niskotłuszczowy, nie więcej niż 5 łyżek.

Obiad: kurczak gotowany – mały kawałek warzyw sałatkowych, doprawić możliwe oliwa z oliwek.

Podwieczorek: gotowany ryż w wysokości dziesięciu łyżki jabłkiem dozwolonym.

1 Kolacja: sałatka z pomidorów – mała płyta.

Kolacja 2: sok pomidorowy, jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych, – 200 g

Środa, złoty środek:

1 śniadanie: kawa lub herbata, mleko i cukier są zabronione.

2 śniadanie: gotowana wołowina – mały kawałek.

Obiad: kawałek gotowanego ryżu z kawałkiem gotowanej ryby.

Mid-rano przekąska: kawałek jabłka.

Obiad 1: coleslaw i cebula, groch, pozostawiono do piętnastu łyżki;

Kolacja 2: sok jabłkowy.

wtorek:

1 Śniadanie: kawa / herbata herbaty.

2 śniadanie: gotowana wołowina – mały kawałek, jako alternatywa – kurczak.

Obiad: zupa jarzynowa, kawałek czarnego chleba jest dozwolone.

Podwieczorek: ryż – 10 łyżek.

Kolacja 1: kawałek gotowanego mięsa z surówka.

Obiad 2: sok jabłkowy – nie więcej niż 200 g

piątek:

1 Śniadanie: szklanka mleka produktów, mleka lub jogurtu, może być mały kawałek chleba bez cukru.

Śniadanie 2: deser talerz marchew sałatki.

Obiad: kawałek gotowanej ryby i kilka ziemniaków.

Podwieczorek: warzywa do sałatek – mała płyta (można z oliwy z oliwek).

1 Obiad: gotowane mięso baranie – kawałek.

Kolacja 2: jogurt lub herbata – jeden kieliszek.

sobota:

1 Śniadanie: kawa lub herbata bez dodatków.

2 śniadanie: jajka, pozostawiono dwa krakersy.

Obiad: gotowane mięso kilka łyżki ryżu.

Podwieczorek: jabłko lub dwa kiwi.

1 kolacja: gotowane ryby i kilka łyżki ryżu.

2 Kolacja: szklanka soku pomarańczowego.

niedziela:

1 Śniadanie: kawa lub herbata.

2 śniadanie: kiełbasa, kawałek czarnego chleba.

Obiad: gotowany ryż – kilka łyżek, deser danie sałatka z warzyw w oliwie z oliwek.

Przekąska: kapusta i groch – kilka łyżek.

1 Obiad: gotowane kurczaka lub jagnięcinę.

Kolacja 2: jogurt lub herbata.

Nie zapominaj, że dieta na 7 dni, menu jest przedstawiony powyżej powinno nastąpić nasilenie, natomiast zakazane alkoholu i cukru w jakiejkolwiek formie.

dieta zalety

Mówiąc o korzyściach płynących z diety białkowej w ciągu 7 dni, warto zauważyć, że głód podczas niej trudno czuć. Ponadto, dzięki stosunkowo gęstej diety będzie można kontynuować zajęcia fitness, jeśli oczekuje się schudnąć równomiernie i bez szkody dla skóry.

Słabość i brak siły w trakcie tej diety, również nie czuć. Nie będzie podrażnienie, typowy dla każdego ściętego diety, pod wieloma względami jest to spowodowane częstymi posiłkami. To nie może pochwalić się praktycznie żaden system ograniczonej mocy, czy diety kefir (7 dni korzystania z jogurtu z niewielką liczbą dodatkowych produktów) lub jakiekolwiek inne, gdzie ograniczone posiłki i robić potraw. Doskonałym rozwiązaniem dla takiego systemu będzie tych, którzy wolą jeść tylko pokarmów białkowych, takich jak ryby lub mięsa. Wyjście z pożywienia białkowego jest dość prosta – najważniejsze jest to, aby nie poruszać się zbyt gwałtownie na szkodliwych produktów, a nie przejadać. W rezultacie, chip w ciągu ostatnich 7 dni waga nie wróci.

dieta wady

Oczywiście, taka szybka utrata masy ciała i pewne pułapki, bez których nie można zrobić prawie bez ograniczeń. Warunkiem przed rozpoczęciem utraty wagi jest do lekarza, ponieważ dieta przez 7 dni jest przeciwwskazane w pewnych chorobach przewlekłych, takich jak nerek, wątroby lub funkcji, chorób stawów, ciąży i karmiących piersią, wszelkie choroby serca. Jeśli cierpisz na przewlekłe choroby układu pokarmowego, trzeba będzie także do powstrzymania się od diety białkowej. Nie polecam tego skutecznej diety przez 7 dni, także do tych, których wiek jest uważany starszych. W niektórych przypadkach, dieta może prowadzić do zmian ciśnienia krwi, jak również nasilenie choroby przewlekłe. Jest to obowiązkowe kompleksy multiwitaminowe podczas odchudzania.

Przydatne czy wyraźnej diecie?

Oczywiście, każda skuteczna dieta na 7 dni jest dość stresująca sytuacja dla organizmu, w którym nie dostanie mu niezbędne elementy i witaminy. W każdym przypadku konieczne jest niekiedy uciekać się do cofać się na diecie, dzięki której można szybko rzucić kilka kilogramów. Ale nadużywanie takie metody nie są tego warte, i ekspresowych diet nie zaleca się częściej niż raz na trzy miesiące obserwować, tak aby nie zaszkodzić organizmowi. Ponadto, nie jest konieczne do przystąpienia do tego systemu przez okres dłuższy niż dwa tygodnie.

kefir diety

Jeden z najbardziej znanych wśród systemów odchudzania dieta jest kefir. 7 dni jesz pewien zestaw produktów, w tym napoju mlecznego. Istnieje kilka wariantów systemu i diety w takim systemie utraty masy ciała, ale najczęściej jest to taki, który jest pokazany poniżej. Oczywiście główny produkt 1% jogurtu tłuszczu. Jeść powinno być codziennie.

Wtorek: kefir 0,5 L i jednolite pieczone ziemniaków (400 g) bez soli i przypraw, bez oleju.

Wtorek: taka sama ilość jogurtu i 400 g tłuszczu serem wynosi nie więcej niż 5%.

Środowisko: jogurty, jak również wszelkie owoce w ilości 400 g Wybór owoców powstrzymać się od bananów i winogron.

Wtorek: białe mięso kurczaka w ilości 400 g i jogurt.

Piątek: dieta jest podobna do środowiska.

Piątek: Dzisiaj będzie musiał powstrzymać się od wszelkiej żywności, pozostawiając tylko wciąż ten sam jogurt i czystej wody.

Niedziela: po raz trzeci powtarzamy dzień z jogurtem i owocami.

To cała dieta, która zawiera tę dietę przez 7 dni. Informacje zwrotne od tych, którzy do niej przyległy, obiecuje utratę nawet do 3-5 kg tygodniowo.

Wyjście z kefiru diecie

W zasadzie, stosować się do diety kefir nie jest łatwe, należy również zwrócić szczególną uwagę na to. Ostre powraca do dawnej diety następny dzień przyniesie Ci szybkiego wybierania tak mocno rzucił kg. exit gładka wymaga prawie każdej diety odchudzania. 7 dni głodówka powinna zastąpić dni ze stopniowym dodaniu produktów, zapominając na chwilę o mąki, soli, tłuszczu i wędzone. Wolą gotowanych produktów spożywczych z co najmniej sól.

Japońska dieta: 7 dni

Innym ciekawym sposobem na szybką utratą masy ciała – diety japońskiej, w przeliczeniu na kursie siedmiodniowym. Wymaga to jednak rozładunek na dzień przed startem. Konsultacja z lekarzem jest również pożądana. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na dietę oszczędności i że wszelkie koncesje zabronione. W przypadku, gdy użytkownik naruszył dowolną sekwencję, system powinien zacząć od pierwszego dnia ponownie.

Pierwszy dzień: czarna kawa (filiżanka) bez śmietany i cukru na śniadanie, 2 jajka na twardo, mała porcja kapusty (może być olej roślinny) i szklanka soku pomidorowego na obiad, jak również gotowane lub parową rybę na kolację.

Drugi dzień: kawę i kawałek chleba na śniadanie, gotowane ryby z surówką z kapusty i oleju roślinnego na obiad, jak i gotowanej wołowiny, nie więcej niż 100 g i jogurt beztłuszczowy do obiadu.

Dzień trzeci: filiżanka kawy na śniadanie, smażone cukinia (można na oleju roślinnym) na obiad i dwa jajka na twardo, gotowana wołowina 200 g, jak również niewielką część białej kapusty, przyprawionego masła na kolację.

Czwarty dzień: czarna kawa i tosty na śniadanie, 3 duże marchewki, gotowane bez soli, ale ubrany z oleju roślinnego, surowym jajkiem i serem 10 g durum na obiad, a także dwa średniej wielkości jabłko na kolację.

Piąty dzień: jeden surowe marchewki z sokiem z cytryny na śniadanie, pary lub gotowanej ryby, szklanka soku na obiad, a także dwa średniej wielkości jabłko na kolację.

Szósty dzień: kubek czarnej kawy na śniadanie, na obiad można spożywać pół gotowanego kurczaka i świeżych marchwi i kapusty w sałatkę na obiad – dwa jajka i 100 g surowej marchwi, można napełnić olejem roślinnym.

Siódmy dzień: herbata (najlepiej zielone) na śniadanie, duże jabłko, i 200 g gotowanej wołowiny w porze lunchu i kolacji w jednej z opcji, które były w poprzednich dniach.

Japońska dieta na 7 dni: plusy

Mówiąc o korzyściach płynących z tej diety, należy zwrócić uwagę na następujące:

  • sądząc po opiniach, tydzień na tej diecie można stracić nawet do 7 kg, w zależności od początkowych wskaźników;
  • odporne na tego typu odchudzania jest prosta, na trzeci dzień organizm przyzwyczaja się do takiej diety, głód odchodzi, a zawroty głowy i osłabienie tam od samego początku;
  • Dzięki temu systemowi, szybki metabolizm utrata wagi jest znormalizowany, a ludzie przyzwyczajają się do nowego systemu władzy, gdzie nie ma zakazanych pokarmów;
  • Japońska dieta jest gwarancją dają spójnych wyników, pod warunkiem, że sposób z nim zostaną wykonane w sposób rozsądny.

Japoński Dieta: Wady

Rozważmy teraz minusy, co jest japońska dieta. 7 dni takich ograniczeń dietetycznych nie wszyscy skorzystają. Proszę zwrócić uwagę:

  • Nie powinno być zbyt częste stosowanie tej diety, nie częściej niż raz w roku ze względu na jego wartość kaloryczna jest zbyt niska;
  • Nie należy próbować diety dla tych, którzy są przeciwwskazane kawę i kogoś z chorobami serca;
  • Nie wolno korzystać z systemu do ciąży lub laktacji.