887 Shares 1667 views

Piriformis, leczenia i objawy chorób

Gruszkowaty większa krętarza jest ustalona między biodrami i sacro-biodrowego stawu. Obejmuje ona gluteus maximus. Schemat anatomiczny jest skomplikowana przez fakt, że szczelnie przylega do piriformis nerw kulszowy i pośladków tętnic. W 10% z cechami ciała objawiające się tym, że wspomniany nerwów przechodzi przez gruszkowaty. W związku z tym każda zmiana tej tkance mięśni wpływa na stan nerw kulszowy lub pośladkowych tętnic.

Co powoduje zapalenie mięśnia mięśnia gruszkowatego

Procesy zapalne towarzyszy mięśnia gruszkowatego grudkami wywołanymi tkanki. Wzrasta, piriformis naciska bezpośrednio na gałęzi nerwu sakralnego. Bardzo często patologiczny wpływ narażony nerwu kulszowego. Choroba przejawia się w następujących objawów.

 1. Pacjenci opisują ból w okolicy pośladków, jak i dokuczliwy dokuczliwy.
 2. Ból stawu biodrowego i krzyżowo-biodrowego jest zwiększona, jeśli weźmiemy pod uwagę pozycję „stojący” do zaangażowania się w chodzeniu lub próbuje squat.
 3. Biorąc pozycji leżącej, siedzącej i rozprzestrzenia się jej nogi, pacjenci zgłaszali, że ból ustępuje.
 4. Relax gluteus maximus, pacjent może wykryć hardish pod mięśniem mięśnia gruszkowatego, dał ból podczas stresu.
 5. Gdy lekarz w diagnostyce kranów lub kliknięcia na powierzchni tylnych nóg, staje się ból w mięśniach mięśnia gruszkowatego.
 6. Kości kulszowej boli, kiedy nacisk na niego.
 7. Zapalenie mięśnia mięśnia gruszkowatego często łączy się ze stanem reszty mięśni dna miednicy. Proces chorobowy jest wciągana w wewnętrzną mięśnia zamykającego i ogona, oraz dźwigacza odbytu. W tym przypadku, zespół objawia miednicy.
 8. Były nieprawidłowości w zwieracza, oddawanie moczu występuje z krótką przerwą na początku.

Skurcz mięśnia mięśnia gruszkowatego z kompresją nerwu kulszowego i naczyń krwionośnych

 • Charakter tępy ból. Istnieją oznaki klęski układu autonomicznego – jest chłodno, pieczenie i uczucie lesistości.
 • Ból rozprzestrzenia się stopy, zwiększając w lokalizacji nerwu strzałkowego i piszczelowego nerwu.
 • Zaostrzenie skurcz w sytuacji stresowej i do pogody.
 • Czasami jest zmniejszona wrażliwość powierzchniowych lub Achillesa szarpnięcie.
 • Podczas kompresji nerwu piszczelowego, pacjenci skarżą się na bóle zlokalizowane w tylnej mięśni podudzia podczas chodzenia. Założeniem jest potwierdzona przez podział Lasenga. Ból jest odczuwalny w obszarze mięśnia brzuchatego łydki i mięśnia łydki.
 • Jeśli sprasowanie nerwu kulszowego występuje przy ściskaniu niższą tętnicy pośladkowy, a następnie ostry skurcz naczyń krwionośnych nóg. Często proces przesuwa się chromaniem przestankowym. Pacjent często przestaje chodzić i siada. Nawet iść do łóżka. Skóra na nodze z blada. Takie ataki są regularnie powtarzane.

Piriformis, leczenie kompresji nerwu kulszowego

Współczesna medycyna jest odpowiedni, aby wyeliminować ból w kompleksie kręgosłupa lędźwiowo. Działania mające na celu zajęcie się przyczynami choroby.

Gruszkowaty, leczenie za pomocą leków

Leczenie farmakologiczne ma na celu zmniejszenie skurczów mięśni, całkowitą eliminację bólu i dyskomfortu.

Piriformis, procedury obróbki odruch

 • Sposób akupunktury.
 • Sposób pharmacopuncture.
 • Sposób moxa terapia.
 • Metoda terapii próżniowej
 • Metoda przebicie laserem.

Gruszkowaty, traktowany ze specjalnymi ćwiczeniami

Podczas wykonywania terapeutyczny program ćwiczeń, ważne jest, aby stosować się do procedury ustanowionej przez fizjoterapeutę. Na tym zależy efekt ćwiczeń gimnastycznych do rozciągania mięśni gruszkowaty. Jeżeli lekarz zauważa poprawę stanu pacjenta, często zaleca się położyć nogę na nogę, ale nie trzymać długo.