812 Shares 8877 views

Co to jest łup

W ostatnich latach wśród młodych ludzi stało się dość popularne nowe słowo – „Sveg”. Co to jest łup, trudno określić jednoznacznie. Dokładne tłumaczenie tego słowa nie ma. Kultura młodzież stoi na coś fajnego, super-duper. Słowo to jest blisko do wszystkich znanego «chłodnym», ale «łup» przenosi elementy przepych, luksus rozmówcę. Termin zyskał popularność dzięki hip-hop «Odd Future» grupy, ale był używany w mowie i raperów do nich. W ogóle, jeśli przyjaciel nastolatek powie Ci, że – Sveg, radujcie się, rozpoznał swój chłód i wiarygodność.

Gdzie znaleźć Sveg?

Sveg zakrada się w niemal wszystkich sferach życia. Jest to styl muzyki, kierunku tańca, sposób ubierania, a nawet styl zachowania i życia w ogóle.

Czym jest muzyka? Up? Na Zachodzie, ten styl jest nierozerwalnie związane z kulturą R'n'B. Prawie wszyscy raperzy rozważyć ich udaną kompozycję svegom. często może być postrzegane w internecie film, w którym dziewczyny w strojach aktywnie powodując trząść i kręcić kapłanów pod muzyki reperskuyu. Uważa Sveg-dance. Jego poprawna nazwa – Booty Danse, czyli "Booty Dance". Ten styl tańca pochodzi z Afryki, tak, faktycznie, i rap pochodzenia – muzykę czarnych. Muzyka i taniec Sveg – sposób ekspresji ludzi, a nie ciasnota kompleksy i chcą się wyróżniać z tłumu w każdym calu.

Czym jest odzież łup?

Ponieważ wygląd pasuje do Sveg styl? Po pierwsze, trzeba wybrać ubrania w jasnych kolorach, nawet kwaśne. Im bardziej płakała, tym lepiej. Sveg dziewczęta nosić legginsy z nadrukiem pantera krótkich poszarpanych szortach, koszulkach z różnymi napisami. Generalnie styl łup przewiduje rzeczy w szatni hip-hopu: szerokie spodnie, czapki, koszulki i bluzy bezwymiarowych. Obuwie – jasne buty, trampki. Dziewczyny noszą buty na wysokiej platformie i ogromne obcasy. Obowiązkowy atrybut style – tatuaże i piercing we wszystkich możliwych miejscach.

W celu zapewnienia zgodności z koncepcją Sveg, dziewczyny muszą mieć przyjemny i imponującą okrągłości. Pulchne usta, wzrok male piersi (lub jego „Silicon Valley”), wyzywająco trzymanie tyłek. Smukła blondynka ospały asteniczny typ – to nie jest Sveg. Mówiąc o kolor włosów … Czy uważasz, że taki swag-fryzura? Ideałem byłoby różowy, zielony lub niebieski włosy, byłoby również odpowiednie patrzeć Pozbawiony łysinie.

Trzeba też mówić o akcesoria. Istnieje niemal ważniejsze niż ubrania. Co to jest łup? Oczywiście, połysk, Seksowny, efektowny luksus. Wszystko odzież powinna być całkowicie wysadzane kryształkami, ćwiekami, złota lub biżuterii. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej metalu na ubrania i buty, więc chłodniej. Biżuteria powinna być chwytliwe. Na przykład, bardzo ciężki łańcuch złota na sheo z raperem – to super-Sveg.

Tak więc, jeśli chcesz w pełni zgodne z koncepcją Sveg, trzeba spojrzeć na rolę. I nic o reperskoy słuchania muzyki i nie może mówić. Co to jest łup w ogóle, a kto tego potrzebuje? Najprawdopodobniej ten styl przyciąga ludzi, którzy są zmęczeni szarym codziennym życiu, chcąc pozbyć się kompleksów, stanąć i przyłączyć się do pewnej grupy młodzieży, utworzonego na zasadach smakach zbliżeniowych, koncepcje, wartości życia.