208 Shares 9043 views

Kraj bezwizowego dla Rosjan, lub gdzie się udać na spoczynek

Zdecydowali się spędzić wakacje za granicą, ale nie chcą komplikować podróż otwarcie wizy? Nie jest to zaskakujące, ponieważ wiza – jest to dość skomplikowany proces, zwłaszcza jeśli nigdy nie przeniósł, potrzebują dużo różnych odniesień, wypełnienie ankiety, etc. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie wakacje będzie bezwizowego kraj dla Rosjan, a oni są rzeczywiście bardzo dużo.

Bezwizowego z Rosją jest otwarty w wielu krajach, nie tylko WNP i daleko za granicą. W wielu krajach, takich jak Turcja, Egipt, Tajlandia, Dominikana, Malediwy, itp mogą przebywać bez wizy do 30 dni. Niektóre kraje zwiększyły długość pobytu do 90 dni, w tym Bahamów, Botswana, Wenezuela, Peru, Serbia, Chorwacja, etc.

Większość naszych obywateli wolą pojechać do Turcji, Egiptu, Tajlandii. Obszary te są najbardziej popularne i popytu. Głównie ze względu na niższe koszty pozwoleń, a ze względu na fakt, że kraj ten bezwizowy dla obywateli Rosji.

Popularne miejsca na wakacje w Rosji

Turcja

Turcja jest uważana za najbardziej popularny kurort. Każdego roku, na brzegu Morza Śródziemnego i Morze Egejskie odwiedzanego przez miliony turystów z Rosji. I nie jest to zaskakujące. Turcja słynie z luksusowych hoteli, czyste morze, piękna przyroda, ciekawe strony ogromne pól golfowych, biały piasek i słynnego „all inclusive”.

Egipt

Tajemnice Egiptu przyciągają coraz więcej turystów. Wiele mucha do tego kraju, aby cieszyć się pięknem Morza Czerwonego podwodnego świata, który jest uważany za najbogatszego w liczbie fauny morskiej, aby zobaczyć na własne oczy pierwszy cud świata – piramid, które zataczają wyobraźnię jego wielkości i skali. Dziś naukowcy nadal nie mogą dojść do porozumienia w jaki sposób tworzyć te struktury i który wciąż zbudowany.

Tajlandia

Tajlandia jest nazywana Kraina uśmiechu i słońca. I to jest w istocie. W żadnym innym kraju nie będzie zadowolony jak w Tajlandii, to prawdopodobnie dlatego, że jest wybrany, setki tysięcy turystów. Ponadto, Tajlandia – egzotyczny kraj z własną kulturą i zwyczajami, specyficznej kuchni, piękny koncert i wspaniały morza. Tylko tutaj można skosztować mięsa krokodyla, dostać masaż z słonia i zobaczyć bezkonkurencyjną pokaz transwestytów, znany na całym świecie.

Wietnam

Bezwizowy kraj dla Rosjan nadal Wietnam. Dlatego wielu turystów spędza wakacje tutaj. Oprócz tego istnieje tak wiele ciekawych pałace i świątynie, grobowce cesarzy, które są atrakcyjne dla turystów z całego świata.

Izrael

Podróż do tego kraju jest jednym z faworytów do Rosjan w pierwszej kolejności, jest to związane z osobą religijną, a po drugie, Izrael słynie z Morza Martwego ma właściwości lecznicze.

Malediwy

Malediwy od wielu lat uważane za raj dla wszystkich miłośników. Wiele osób starszych wybrać ten ośrodek na miesiąc miodowy. Aby wyjaśnić to po prostu – biały piasek, czyste morze, doskonały klimat, piękną przyrodę i luksusowych hoteli. Wszystko to – Malediwy.

To nie jest cały kraj bezwizowego dla Rosjan do ich liczby może również zawierać: Barbados, Gujana, Honduras, Gwatemala, Irak, Kolumbia, Kuba, Laos, Malezja, Macedonia, Maroko, Nikaragua, Peru, Seszele, Tunezja, Filipiny, Fidżi i itd.

Na dzień dzisiejszy, coraz więcej turystów do podróżowania w kraju bezwizowego dla Rosjan świadkami niesamowity charakter, zanurzyć się w kulturę innych ludzi i poczuć się jak żyją.