844 Shares 7636 views

Kształt, liczba, wielkość etykiety na szampana

Etykieta na butelce ma wiele funkcji. Używając go, producenci wprowadzają do klienta ważnych informacji o składzie produktów, miejsce produkcji, okres przydatności do spożycia. Oryginalnej etykiety na wyrobie jest ściśle wskazano parametry, które, między innymi, można odróżnić od rzeczywistego produktu fałszywe. Rozważmy wymiary etykiet na szampana i ich cechy.


zestaw naklejek

Każda marka szampana ma swoje charakterystyczne cechy. Są one widoczne gołym okiem na wygląd butelki, która nadaje oryginalności zestaw naklejek.

Każda butelka szampana jest:

  • koleretku, dzięki której szyjka butelki jest wykonane;
  • Etykieta – znajduje się na przedniej stronie;
  • Etykieta – jest po przeciwnej stronie etykiety.

Rodzaje i wymiary etykiet na szampana jest ściśle ustalona, a informacje są umieszczone na nich. Rozważmy szczegóły.

Przypisywanie etykiety

Zestaw etykiet na butelki szampana nadaje mu oryginalności i towarzyszy mu niezbędnych informacji. Rocznik wina zawsze mieć informacje w całości, a wielkość etykiety na szampana zawsze spełniają standardy.

Górna kręcone koleretka etykiet, nakleja się na folię, która obejmuje korek butelki. To potwierdza integralność opakowania. Ponadto etykieta umieścić nazwę i logo firmy producenta.

Na głównej etykiecie można odczytać nazwę wina, pojemnik produktu wewnątrz pojemnika, zgodnie z GOST, ilości alkoholu i rodzaju szampana. To zależy od składu i czasu otwarcia migawki mogą być suche, półwytrawne, słodkie, półsłodkie, brut, i tak dalej. D. Również na etykiecie umieszczone logo i nazwa firmy producenta.

Etykieta krótko o cechach tej partii produkcji wina, przeciwwskazania do stosowania napoju, czas jego przechowywania informuje. Istnieje również wymienione adres producenta i kodem kreskowym.

Postępuj dokładnie wielkości etykiet na szampana, a także informacje o tym, mówiąc o oryginalnych produktów wysokiej jakości.

Wymiary naklejki

Wymiary etykiety szampan są domyślnymi ustawieniami. Dzięki nim etykieta staje się niezbędnym elementem do pakowania gotowego produktu, jest marka producenta.

Średnia wielkość etykiet na butelki szampana, aby zobaczyć o pojemności 0,75 litra następującymi numerami:

  • Koleretka składa się z dwóch części, z której wielkość jest inna. Najszerszy przednia część nazywa się „przód” i wynosi 5,5 cm. Przepięciem, który znajduje się z tyłu butelki, o powierzchni 4 cm, długość Koleretki równą obwodzie szyjki butelki i 15-16 cm.
  • Etykieta domu z przodu butelki jest prostokątem o boku 12,8 cm.
  • Etykieta na tylnej stronie posiada kształt prostokąta o bokach 5,5 / 4 cm.

Przestrzeganie tych wymiarów o jakości produktów. Ponadto, dziś są one szeroko stosowane do produkcji etykiet zamówić szampana, które serwowane jest na stole podczas różnych uroczystości (rocznice, wesela, Nowy Rok i tak dalej. D.).

Butelka szampana z indywidualną etykietą staje się prawdziwą ozdobą stołu świątecznego.