759 Shares 6054 views

Tatiana Remizov: biografia i zdjęcia

Tatiana Remizov – „Wiesti” uroczy prowadzący telewizyjny. O swojej pracy i życiu osobistym zostaną omówione w tym artykule.

młodzież

Tatiana Remizov sobie sprawę, że chce stać się prezenter TV, jeszcze w liceum. Dziewczyna lubi oglądać wiadomości w telewizji. Zebrane i ciekawe głośniki przyciągnęło jej uwagę. Byli w stałym tonie, zostały zaktualizowane o najnowsze wydarzenia eksponowano ich energii. Jednak po ukończeniu szkoły wyjechała na studia do Saratowa Społeczno-Gospodarczego Uniwersytetu. Jest ona zrozumiana zawiłości gospodarki światowej. Ponadto student zarobił dodatkowo w lokalnej telewizji. Powiedziała widzów o nowościach. W przyszłości, to doświadczenie ona wielce użyteczne.

Przeprowadzka do Moskwy

Tatiana Remizov przeniósł się do stolicy w 2004 roku. Zaczęła szukać pracy w różnych forach w internecie. Wkrótce natknęła się na ogłoszenie za zestaw prowadzącej do pracy w kanale rano. Wysłała swoje CV, a ona została zaproszona na przesłuchanie. Tatiana była sukcesem i stał się poważną konkurencją do pracy w jednym z największych kanałów telewizyjnych w kraju. W celu poprawy jego profesjonalizmu, zapisała w magistra w MGIMO. Staż odbył się w Wielkiej Brytanii.

extreme praca

Tatyana Remizova przyznaje, że praca zabiera jej ulubiony dużo czasu i wysiłku. Najbardziej ekstremalne przeżycie był program „Wybory 2012” dla niej. Przed eterze głosu dziewczynki nie było. Phoniatrician przyszedł do pomocy bezpośrednio do studia. Zrobił prowadzi do podejmowania specjalnych rozwiązań. Szczęście, że większość obciążenia wziął na partnera – Ernest Matskyavichyus. Pomógł utrzymać Tatyana sześć godzin transmisji na żywo. Jednocześnie miał profesjonalizm, aby utrzymać uwagę widzów do samego końca transmisji. Prezenter telewizyjny nadal wspomina z wdzięcznością ten punkt.

„Bitwa” na olimpiadzie

Vela donosi podczas Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku Tatiana Remizov. Prezenterka telewizyjna twierdzi, że między jej rodzinnej „Rossija 1” oraz innymi kanałami złamał prawdziwą walkę o imprezie sportowej bohaterów. Dowiaduje wielkie szczęście, że była w stanie przesłuchać Mistrzowie olimpijscy w łyżwiarstwie figurowym – Tetiana Wołosożar i Maxim Trankova. Nich polować na dniach, bo w wiosce olimpijskiej dziennikarzom nie pozwolono.

Najbardziej pamiętny wywiad odbył się z Tatianą Jewgienij Pluszczenko. Sportowiec zdecydowanie potępiła, kiedy musiał wycofać się z rywalizacji, więc stanowczo nie chciał rozmawiać z prasą. Remizova tylko udało się z nim porozmawiać. A w drodze do studia z nagranego wywiadu z dziennikarzami utknął w korku i musiał zakończyć pracę tuż przed wiadomością jest uwalniany. Raportowanie wciąż mam czasu antenowego. Uczucie obchody dobrze wykonanej pracy pozostaje na prezentera na długi czas.

życie osobiste

Tatiana Remizov, biografia, który jest poświęcony w tym artykule, mieszka na terenie posiadłości. Przeniosła się tam z mężem w 2007 roku. Ich los, nasza bohaterka spotkała się zupełnie przez przypadek. Z jej przyszłego męża poznała na ulicy, w towarzystwie przyjaciół na wspólny, i ożenił się rok przed ukończeniem studiów. Jej wybrana nazwa jest Dima. Jest zaangażowany w projekt. Obecnie kieruje zespołu kreatywnego agencji reklamowej.

Tatiana Remizov – Główny z wielkim potencjałem. Ona opracowana kreatywność. Łączy je z mężem. Nawet ślub odbył się w Miłośnicy niezwykłego. Zamiast akordeon na ceremonii brzmiał saksofon, zamiast tradycyjnego młodego restauracji czeka na spacer wzdłuż Wołgi. Prezenty Tatiana i jej mąż byli również bardzo oryginalne. Dima wyznał swoją miłość do niej na łamach własnej książki barwienia. A ona z kolei raz dał mu teleskopu.

dzieci

Córka Tatiana Remizova właśnie skończył pięć lat. Nazywa się Lisa. Uwielbia zajęcia na świeżym powietrzu, szczęśliwe wytrzymać wielogodzinne spacery. Dziewczyna jest bardzo wszechstronne zainteresowania: kocha teatr, nauka języka angielskiego, rysuje dobrze, kocha tańczyć. Rodzice i zaufanie dziecka. Każdej nocy przed snem, tworzą specjalny rytuał. Lisa udaje małe i ukryte, a ojciec i matka odnaleźć ją i położyć do łóżka. Dziewczyna lubi, że rodzice kochają ją i docenić.

Teraz wiesz o życiu i pracy Tatyany Remizovoy. Życzymy jej dalszy sukces w wybranej dziedzinie.