95 Shares 8077 views

Jak spódnice wzór? Słońce – doskonały krój spódnicy dla mody

Wszystkie dziewczyny kochają przedmioty mody. Każdy lubi się ubierać ładnie i pasuje standardy kosmetyczne. Ale moda jest tak zmienny, że ciągnąć kosztowne finansowo nowe ubrania nie mogą. Ale jest to bardzo proste rozwiązanie, ponieważ tworzyć własne modne rzeczy nie są tak trudne. Na przykład, wzór spódnice słońce schodzą z wybiegów projektantów mody i zdobyli serca ogółu społeczeństwa, jest zbudowany bardzo szybko i łatwo, podczas szycia nie zajmuje dużo czasu. I w rezultacie, światło pojawia się tendencja do czegoś bardzo rozsądnej cenie.

Opis sposobu konstruowania spódnice wzór słońcem i pieczęć stworzyć sukienkę, może pomóc zbudować elegancki strój, który nie przyniesie do rzeczy drogich sklepów odzieżowych.

Wybór materiału na spódnicę

Jaki rodzaj tkaniny lepiej wybrać, aby uzyskać piękny słoneczny spódnicę (rozszerzaną)? Wzór wymaga, że materiał powinien zapadać od pasa do dołu produktów piękne ogony, co oznacza, że sieć powinna być na tyle gęsta, aby utrzymać kształt. Dla takich produktów tkanin bawełnianych i odpowiedni strój. Jeśli chcesz uszyć spódnicę na wakacje, to można rozważyć brokatu opcje, grube koronki, które potrzebują dodatkowego kawałka tkaniny do wyściółki. I lepiej jest, że gęstość tych materiałów oraz zdolność do utrzymywania kształtu były najbardziej zbliżone. Następnie produkt będzie harmonijny.

Papier należy również gwint kolor guma wstęgi co najmniej 5 cm, szerokości lub zamek obrzeże oraz przyciski obręczy.

Budynek wzór spódnica słońce

Cięcie może być przeprowadzona bezpośrednio na tkaninie bez rozwijania żadnych przedmiotów obrabianych i szablony. spódnica wzór słońce jest na płótnie, co następuje:

 • materiał jest złożony na pół, a następnie poprzecznie;
 • Kąt powrotem pewna ilość centymetrach otcherchivayut ź koła tak, że długości linii równa ź pomiarów Obwód pasa;
 • jeśli ten wzór spódnica słońce na gumce, to należy wziąć obwód bioder pierwotnej wartości, tak aby produkt był łatwy do noszenia;
 • dalej od pierwszej obwiedni uzyskanego na fałd wstęgi i po całym polu i opóźniające długości produktu + 4cm sekcji przetwarzania wzdłuż górnej i dolnej;
 • ewentualnie pojedynczy element może być cięty w dwóch wstęg lub jeszcze jedną spoinę cięcia, w którym zamek (w przypadku produktów na obręczy) do umieszczenia.

Usuwanie oparty na wytycznych dla znaczka na sukience

Możliwość łączenia różnych wzorów ze sobą stworzą bardziej modne rzeczy. spódnice wzór (słońce i polusolntse) mogą być wykorzystane do samodzielnego szycia odzieży oraz dla kombinacji szablonów szczytach. Na przykład, po prostu elegancki wygląd będzie sukienkę lub sukienkę z dołu. Budować na szczyt, trzeba zabrać swoje pomiary z danymi. Wzór sukienka z spódnicy słońce będzie składać się z czterech części: z tyłu, z przodu półki i dwie tkaniny spódnicy.

Dlatego pierwsze wykonać pomiary: Obwód klatki piersiowej, pas, szyi, szerokość ramion, pleców, wysokości piersi, roztwór strzałki ramiączkach i wkrótce do pasa. Dla wygody, w gumie do talii związać ostatnich dwóch pomiarów vymeryat na tym samym poziomie.

Przelew oparty na wytycznych do stempla rysunek

sukienka wzór z spódnicy słońcem polega na przecięciu dno produktu bezpośrednio na tkaninę i projektowania rysunku na wzór znaczka. Do obrabianego przedmiotu można stosować kilka razy, najlepiej jest wziąć na budowę film. To nie zerwie lub zgniotu jak papier, a to jest dość wygodne do sklepu. Natychmiast należy zauważyć, że słońce spódnice wzór (spalony) znacznie łatwiej, ale z górnej części stroju trzeba majstrować.

Wzór jest zbudowany w prostokącie, którego boki są obwód klatki piersiowej i pleców długości pasa:

 • Najpierw oznaczyć wysokość klatki piersiowej i przeprowadzenia odpowiedniego poziomu;
 • po ułożeniu na niej z powrotem połowę szerokości z jednego boku prostokąta i pół roztwór wkłada drugiej;
 • z tych punktów podnoszenia prostopadłe;
 • Dalsza uwaga ź obwodu szyi z obu górnych narożnikach etykiet i szerokości ramię nachylone w temperaturze 10 stopni;
 • na przednich panelach linii prostopadłej przygotowanego wcześniej, z powrotem 3 cm obniżona do granicy roztworu chwytania i przedłużyć szew ramię tych samych 3 cm;
 • Po uwaga armhole obszarze od znaczników tyłu szerokość (1/2 obwodu klatki piersiowej jest podzielone przez 4 + 2 cm);
 • to pozostaje porównanie pomiarów obwodem klatki piersiowej i pasa i dystrybucji wartości w szwach bocznych i strzałkami.

produkty modelujące

Spódnica słonecznego (rozbłysk) wzór, który jest opisany powyżej, może być elastyczny, przymocowany z suwakiem i ma zespół. Cały proces modelowania jest tylko w projektowaniu klamry pasa. Ten element może być minimalna szerokość 1,5 cm, lub odwrotnie, szeroki i odgrywać rolę elementu dekoracyjnego. I rzeczywiście, w obu przypadkach, taśma jest cięta w postaci płaskich pasków składany. W celu, który może być przyszyte, osłona powinna mieć co najmniej jeden szew. To musi być zbliżona do bioder, a następnie włóż ukryty zamek błyskawiczny lub spódnicę. Pas może być również mocowana do tej samej zamek błyskawiczny lub mieć nakładających się i mocuje za pomocą przycisków, haczyki lub przyciski.

Dekoracja produktów

Jak można zdobione spódnicy słońce? Wzór, zdjęcia są przedstawione w artykule są przeznaczone wyłącznie do cięcia, ale może zidentyfikować lokalizację elementów dekoracyjnych. Na ten szablon będzie musiał narysować i wyciąć z papieru lub ceratą, a po zastosowaniu cięcie na płótnie, przesunąć znacznik na tkaninie, aby zorganizować elementy równomiernie na całym obszarze. To może być szy na kamienie lub kryształów w szachownicę w dolnej części urządzenia, tkane haft z taśmą. Lub koronki szyte kupony połączeniu z koralikami. Ponadto, nacisk może być wykonywane w szerokim ozdobnym pasem. To może haftować kamienie lub duplikat koronki lub służą jedynie do łączników piękne przycisków. Początkowo będzie wyglądać szeroki pas z 5 lub 7 pugovitsami- „grzyby”, które zostaną przymocowane nie tylko do pętli dziurkowanych i wiszące.