356 Shares 4102 views

Lek "Pharmatex" (krem). Instrukcje użycia

Lek "Pharmatex" (krem) dotyczy środków antykoncepcyjnych. Aktywny składnik chlorowodorku benzalkonium. Substancja czynna należy równocześnie do kategorii środków pleśniowych i antyseptycznych. Składnik niszczy błony plemnikowe. Działanie odbywa się w dwóch etapach. Na pierwszym etapie rogatka jest zniszczona, a głowa zostaje rozdarta w drugiej. Powoduje to niemożność późniejszego nawożenia. Narkotyk "Pharmatex" (krem) (potwierdzenia lekarzy potwierdzają to) znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo ciąży, ale nie gwarantuje 100% ochrony. Ponadto lek jest aktywny przeciwko wielu patogenom układu rozrodczego. W szczególności środek jest skuteczny przeciwko gonokokiem, wirusem opryszczki, chlamydią, HIV, Staphylococcus aureus, pochwy trichomonas. Nie wpływa na lek na mykoplazmy. Lek nie ma wpływu na florę zapalną pochwy.

Środki "Pharmatex" (krem). Instrukcje użycia. Wskazania

Lek ma zapewnić miejscową antykoncepcję. Przypisz lekarstwa kobietom w wieku rozrodczym, którzy nie mają przeciwwskazań do stosowania doustnych lub barierowych środków antykoncepcyjnych (spirale). Leki "Pharmatex" (krem) zaleca się podczas laktacji, po urodzeniu dziecka, aborcji, w okresie przed menopauzą. Lek jest wskazany w przypadku konieczności okresowej antykoncepcji, z regularnym spożyciem leków antykoncepcyjnych w przypadku późnego przyjęcia lub pomijania następnej pigułki. Lek ten zapewnia dodatkową ochronę podczas stosowania spirali wewnątrzmacicznych lub przepon, zwłaszcza na podstawie terapii skojarzonej z NLPZ.

Lek "Pharmatex" (krem). Instrukcje użycia. Przeciwwskazania

Medycyna nie jest zalecana w przypadku zaburzeń psychicznych, nie ma możliwości prawidłowego stosowania leku. Kobiety, które nie tolerują żadnego rodzaju ingerencji w obszar narządów płciowych, które nie zgadzają się z tym typem antykoncepcji, lek jest ściśle przeciwwskazany. Nie przepisuj leku na nadwrażliwość, zapalenie okrężnicy, podrażnienie lub owrzodzenie błony śluzowej pochwy. Podczas ciąży nie stwierdzono niekorzystnego wpływu na płód lub stan matki, nie stwierdzono obecności chlorku benzalkonium we krwi. Jednakże spotkanie w okresie ciąży odbywa się przez lekarza.

Lek "Pharmatex" (krem). Instrukcje użycia. Działania niepożądane

Leki z miejscowym zastosowaniem mogą wywoływać kontaktowe zapalenie skóry, pieczenie, świąd błonę śluzową. Z reguły objawy te związane są z występowaniem nadwrażliwości na składniki leku. Jeśli te opisy lub inne negatywne konsekwencje nie są opisane w adnotacji, należy przestać używać leku i odwiedzić lekarza.

Krem "Pharmatex". Cena:

Koszt narkotyków w aptekach wynosi około 300 r.