782 Shares 3606 views

Podłączyć PS3 do telewizora: kilka wskazówek

Fani gier wideo od dawna kochał konsolę play station. Po prostu trzeba go podłączyć do telewizora, a następnie można cieszyć wyścigach, entuzjazm do walki w powietrzu samolotów bojowych. Ale, podobnie jak wszelkich urządzeń technicznych, błędy mogą wystąpić w systemie gry. Co zrobić, jeśli nie podłączyć PS3 do telewizora? Bliższe spojrzenie na problem.


Co to jest prefiks play stacja

Konsola pozwala zanurzyć się w świecie najbardziej ekscytujących i kolorowe gry, a jej koszt jest znacznie niższy niż, powiedzmy, komputer przeznaczony do takiej rozrywki. Korporacja produkuje konsole Sony, i to zawsze zapewnia wysoką jakość produktów. Top box przekazuje najbardziej niesamowite grafiki, doskonały dźwięk.

TV dla walk gier

Gracze, którzy kupili konsolę, jest pytanie: „Co jest potrzebne jest TV dla PS3, że nie było różnic między urządzeniami?” Po tym wszystkim, telewizory mają różne porty przyłączeniowe, a także właściwości techniczne.

Musisz wybrać odpowiedni kabel (w zależności od ustawień telewizora). Na samej górze skrzynki zintegrowane funkcje specjalne, które umożliwiają podłączenie go do tunera telewizyjnego. Że wszystko poszło dobrze, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na jak podłączyć PS3 do telewizora: pojawia się na ekranie po podłączeniu konsoli do niego za pośrednictwem kabla AV. W niektórych przypadkach, jeśli telewizor nie jest przystosowany do podłączenia konsoli do portu potrzebny jest adapter SCART. W celu wyświetlenia obrazu na ekranie, konieczne jest, aby przejść do SIXAXIS i wybierz „Ustawienia ekranu”. Następnie – „Ustawienie wyjścia wideo”. Jest to konieczne, aby określić odpowiedni typ połączenia dla połączeń. Jeżeli wszystkie operacje zostały przeprowadzone prawidłowo, pojawi się obraz na ekranie telewizora, a następnie możemy przystąpić do gry. Podłączyć PS3 do telewizora, gdy odbiornik TV obsługuje HD? Kabel specjalne: dopasowanie AV lub HDMI. Pakiet z konsoli nie są, muszą być zakupione oddzielnie. W istocie, twórcy pomyśleli przez set-top box, który można podłączyć do praktycznie każdego telewizora.

po podłączeniu problemy

Jeden powstaje nagle najczęstsze problemy. Jakiś czas w telewizji i dekodera nie obserwuje się naruszenia. Ale czasami po wyzwoleniu ponownie już nie rozpoznaje telewizor. Przyczyna leży w skrzynce odbiorczej. Na gładkiej pracy z konsoli musi być 1080 pikseli. Dlatego kluczem do problemu jak podłączyć PS3 do telewizora, set-top box jest w ustawieniach odnawiania. Oni wysiąść, gdy jest odłączony od telewizora, w wyniku połączenia jest stracone. Dzieje się tak, ponieważ w telewizorze automatycznie ustawić najwyższą rozdzielczość, którą można albo 1080 lub 720. W celu zresetowania, konieczne jest, aby naciskać na konsoli «Off». Następnie wprowadź wymagane parametry. Innym irytujące problemem dla graczy, to zjawisko, gdy górna skrzynka na ekranie, kwestia, czy do wyświetlania obrazu przez HDMI. Rozwiązaniem tego problemu w sposób najbardziej prosty i fundamentalne. Po prostu trzeba wymienić HDMI-kabel.

Jak przywrócić połączenie z telewizorem

Między prefiksem i telewizji dość często problemy z powodu wymierania. W większości przypadków przyczyna leży w samym szczycie ustawienia skrzynki lub telewizyjnych. Mniej – uszkodzenia przewód HDMI lub gniazdo. Jeśli przywrócenie uszkodzonego działanie urządzenia, konsola jest uruchomiony, a obraz na ekranie nie jest, to przyczyna jest bardziej poważna. W tym przypadku proponuję jak podłączyć PS3 do telewizora może być tylko specjalista. Możesz skontaktować się z centrum serwisowym lub zaprosić pana w domu. Będzie to ustalić, co stało się z konsolą. Może ona spalona mikroprocesory czy nie było innego uszkodzenia wewnętrzne. Tylko specjalista będzie w stanie go naprawić.