147 Shares 9078 views

Kurczak w sosie pomarańczowym: gotowanie intgriga

Wydaje się, że wszystkie potrawy są sprawdzone, wszystkie smaki są dobrze znane, a ja naprawdę nie zastanawiam się dlaczego. Ale … Jesteśmy po prostu na skraju otwierając nowy, jasny i nieznany. Nikt dzisiaj nie dziwi potraw z drobiu, ale wszystko jest sprawdzone i wiem co to jest smak, kurczak w sosie pomarańczowym. Kulinarne Affair …


Ostatnio stało się dostępne wielu zagranicznych owoce i warzywa, zioła i przyprawy, przed, że po prostu nie słyszałem. Ujawniają nam coraz to nowe horyzonty smaku i różnorodności nieznane. I niezwykła kombinacja zwykle dla nas żywność produkuje taką obfitość nowych smaków, że zaczynamy wątpić, a nawet jeśli staramy danie. Kto by pomyślał, że kurczak w sosie słodko – to jest tak pyszne i kuszące.

Przed gotować potrawy jak kurczak w sosie pomarańczowym, konieczne jest, aby wybrać prawidłowo produktów. To te małe rzeczy, które są ważne dla każdej rodziny, a które tworzą jego rolę szefa kuchni. Hen przełącz zamrożone lub schłodzone, co jest niewątpliwie najlepszy. skórka kurczaka powinny być równomiernego bez plam i śladów odpędzania jasnożółty z różowym odcieniem. Skóra musi być wolne od uszkodzeń. Zamrożony osnowy rozmraża się w lodówce w temperaturze 5-7 ° C, w celu uniknięcia ostrych odwodnieniu mięsa ze względu na nagłe zmiany temperatury. Przemyć pod bieżącą wodą i suchych ściereczek. Butchered tuszy na porcje.

Imbir – przyprawa Wschodniej, która jest dodawana do wielu potraw, często wykorzystywanych w Rosji kwas chlebowy i sprowadzone do pieczenia i pieczenia. Tradycja również dodać imbir do dań mięsnych pochodziła z Bliskiego Wschodu i kuchni amerykańskiej. Do smaku imbir i pozostawał ostry, jest ona dodawana do sosu po obróbce cieplnej, tak aby nie dezaktywują jego korzystnych właściwości i bogatej zawartości składników odżywczych. Imbir na nasze posiłki nie zdecyduje proszek, a świeży korzeń. To rozgałęzione widok palec, musi być stały w konsystencji, jednolitym kolorze, bez uszkodzeń. Im młodsze kłącze imbiru, więc jest lżejszy i nadal ma wielką aromat i wyraźny korzenny smak.

owoce cytrusowe na jedzenie „kurczak w sosie pomarańczowym” lepiej wybrać preferencje co kochasz sos, czy słodki, to lepiej wziąć średnie owoce – są bogate w fruktozę, jeśli jesteś koneserem dań słodkich i kwaśnych, korzystne są większe owoce. Skórka powinna być w całości, bez skaz, jędrna, dojrzałe owoce mają wyraźny, cytrusowy aromat.

Porcjowane kawałki kurczaka z kolendra sól i ścieranie dają na 20-30 minut w temperaturze pokojowej. Umieścić kawałki w ogrzewanym patelni, smarowane olejem roślinnym. Piec w piecu o temperaturze 170-190 ° C, 35-40 min na złoty kolor.

Do kurczaka w sosie imbirowym okazał się sukcesem, będzie on przygotować sos. Aby to zrobić, potrzebne są następujące składniki: pomarańczy – 3 sztuki, imbir- 30 g Oliwa z oliwek – 3 łyżki miodu – 2 łyżki. Pomarańcze prania. Skórka z jednej pomarańczy ruszt z małymi otworami. Pozostałą obrać i plenochek, mielenia w mieszalniku do uzyskania jednolitej masy. Imbir oczyszczono jak ziemniaki, skrobanie, cienką warstwę z nożem. Tniemy je na małe kawałki i zmielić w blenderze. Dodaj 2-3 łyżki oliwy z oliwek extra virgin, miód i wymieszać wszystkie składniki, aż będzie gładkie. Wlać do rondla.

Drób służyć porcje i wlać sos. Udekorować dobre dania warzywne (smażone cukinia, fasola szparagowa lub brukselka), a także może być gotowany ryż. Kurczak w sosie pomarańczowym – smaczne gourmet posiłek, z pikantnym aromacie i smaku magii, poprzez połączenie sprzecznych produktów. Kieliszek czerwonego wina i święta dodaje powagi tej chwili.