750 Shares 6968 views

Jak łatwo rzucić ??? E-papieros może pomóc !!!

Obecnie cały świat stara się wymyślić najbardziej skuteczny sposób, aby rzucić palenie. Wynalazł wiele substytutów … .nikotinovye plastrów, hipnoza, gumy do żucia, cukierki i wiele więcej … Jest to możliwe, dla niektórych ludzi, te metody „pracy”, ale dla innych – są nieskuteczne. Na pierwszy rzut oka, nie można powiedzieć, że nie jest to prawdziwy sposób na rzucenie palenia. Ale w roku 2003 wynaleziono papierosa elektronicznego i jest dobrą alternatywą, aby zwyczaj bardziej nieszkodliwe. Jeśli chcesz rzucić palenie – pomożecie elektroniczny papieros !!!

Elektroniczne papierosy – jest godnym wynalazek 21 wieku. Elektroniczny papieros – doskonały analogowy zastąpiono papierosów tytoniowych.

Idea wynalazku analogu papierosów tytoniowych pochodzi z chińskiego Hong Lika, kto naprawdę był w pośpiechu, aby pomóc ojcu umiera, kto miał raka.

Do tej pory wiele badań w dziedzinie elektronicznych papierosów, a oni nie mogą potwierdzić szkodliwość tego urządzenia. Ponieważ wynalazek trwało tylko 8 lat, a e-papierosy są już znane i popularne na całym świecie.

Pierwszy elektroniczny papieros Ritchy, pojawił się w mieście Tomsk w 2010 roku. Ten znak towarowy natychmiast stał się popularny. Gdzie pracujesz, tak zwane „word of mouth” osoby uznane, a następnie próbował doradzać sobie nawzajem.

Ritchy elektroniczny papieros jest urządzeniem, które nie tylko symuluje proces palenia, ale jest to zamiennik 100% dla tradycyjnych papierosów, ale z minimalną szkodą dla zdrowia. Dym z Ritchy – to „smaczny” parowy pochmurno z zapachem drogich tytoniu lub innym wybranym smaku.

Najbardziej podstawową częścią papierosa elektronicznego jest – bateria, atomizer (parowiec), wymienny nabój. Kiedy elektrokurenii Nie trzeba zapalniczkę i popielniczkę. Przestać przeszkadzać cuchnący oddech, zaprawiony odzież internetowej i żółte zęby. Palacz może tylko odpocząć i czerpać przyjemność z palenia, ale znacznie mniej szkodliwego dla zdrowia, ponieważ nie ma proces tlący się tytoń i papier. Najgroźniejszych konwencjonalnego papierosa – z żywicy tytoniu powodują przewlekły kaszel, raka i innych chorób.

Płyn do elektronicznych papierosów «Liqua» – nie zawiera szkodliwych składników obecnych w papierosie tytoniu. Kiedy elektroniczne palenie nikotyny palacz wybiera dla siebie. Płyn do kartridżów e-papierosy, można wybrać inny smak – od Mint – owoców i wiśni do kawy.

 

12 Korzyści z papieros:

1) Konstrukcja papieros często naśladuje papierosa tytoniowego.

2) Nie ma ognia i dymu, który sprawia, że jest ognioodporny i umożliwia palenie w biurze, kawiarni, a nawet w samolocie.

3) palacz wybiera zawartości nikotyny, a jego stopniowe zmniejszanie pomoże Ci porzucić nałóg całkowicie.

4) Zaoszczędzisz pieniądze – koszt elektrokurenie opłacać wiele razy. 250-350 1 wkład wytrzymuje zaciągnięć i powiązać 1-2 paczek papierosów.

5) Brak niebezpieczne substancje specyficzne dla papierosów tytoniowych.

6) Nie bierne palenie wokół nich.

7) jest sam proces palenia wykonuje się w formie inhalacji pary, a zatem nie powoduje choroby i przewlekły kaszel.

8) Elektroniczne papierosy – nie odpadów, które nie są wykorzystywane wszystkie akcesoria jak popielniczki, zapalniczki i meczów.

9) Nie trzeba „kończył” papierosa i pozostawić go spalanie – jak tylko przestaną być opóźniony, to przechodzi w tryb czuwania, można umieścić go w torbie lub kieszeni, aż do następnego razu.

10) Nie przejmuj się płytki nazębnej na zębach i skóry.

11) Nie prokury wszystkie ubrania i włosy, a także przestrzeń.

12) 100% imitacja palenia, na końcu lampek wskaźnikowych papieros symulowanie procesu tlącego się papierosa tytoniowych.

Kup elektronicznego papierosa w Tomsku, odwiedź oficjalnym dealerem TM Ritchy http://sigaret-net.org Istnieje również forum na elektronicznych papierosów w Tomsku. Z nami na pewno można rzucić palenie !!!

Firma Office-showroom jest: Tomsk, itp Komsomolsk 70/1 biurze 612-1 .. tel. 8-923-434-40-40