688 Shares 3238 views

Szybka pizza – przeterminowane recept

Nowoczesne gospodynie nie lubią długo stać przy kuchence lub majstrować w kuchni. Byłoby poprawne nawet powiedzieć – nie mam czasu. Jest zatem szczególnie cenne „Quick” przepisy – szybkie zupy, hamburgery, pizza szybko. Ostatni przepis jest szczególnie istotne, ponieważ pizza – to świetny sposób, aby nie tylko jeść, ale również kompletny obiad. Kanapki – jak to jest bardzo powszechne w tych dniach, ale przygotować pyszne pizzy – trzeba poznać kilka przepisów na tej wspaniałej potrawy, które przygotowuje się szybko i wygodnie. Spróbujmy powiedzieć, jak gotować ten posiłek, nie stoi przy kuchence zbyt długo.


Więc szybkie pizzy. Trzeba gotować ciasto na kefir, będzie potrzebować około 120 gramów. Ponadto, test jest użyteczny do dwóch i pół szklanki mąki stu gramów kwaśnej śmietany, łyżkę cukru, łyżkę octu i pół łyżeczki soli i węglanu sodu (sody trzeba zwrócić ocet). Do farszu wziąć to, co kochasz, czy to, co jest w lodówce. Typowo wypełniacz zawiera kiełbasy lub kiełbasy, grzyby, cebula, pomidory i keczup, majonez, ser, zielony.

Kiełbasa rub na grubej tarce lub pokroić w kostkę, podsmażyć pieczarki i cebulę. Zamiast tego można użyć kiełbasa i szynka, kurczak i – co pasuje do Twojego gustu. Często dodawane do pizzy salami.

Mieszać składniki ciasta (z wyłączeniem mąki). Podczas mieszania otrzymanej masy, dodawać stopniowo mąki. Ciasto nie powinno być strome. Toczyć ją i umieścić na blasze. smar ketchup lub majonez, rozkładając go równomiernie. Następnie starannie ułożyć warstwy wypełniające. Top należy tarty ser, można to zrobić pod „oczek” majonezu, plastry pomidora umieszczone na mięsem lub grzybami. Niektórzy lubią dodać pizzy pikle zamiast pomidorów, co daje gotową potrawę trochę inny, ale nie mniej przyjemny smak. Pizza piec w piekarniku przez około pół godziny. Zieloni lepiej wlać gotową pizzę – aby zachować więcej witamin. Jak widać, w tym pizzę szybko przygotowany i nie wymaga dużych kosztów materiałowych.

Kolejny przepis dla tych, którzy oszczędzają czas i postarać się o jak najwięcej. Szybkie pizzy na patelni – prawdziwy unikat, gdy pilna potrzeba karmić dzieci głodny lub męża. Spędzisz minimum czasu i smak pizzy nie przyzna do wielu arcydzieł gotowania. Wystarczy wyobrazić sobie, jak szybko pizza jest przygotowany nie więcej niż dziesięć minut na patelni – i danie gotowe!

Kontynuować. Składniki wymieszać za pomocą mieszadła do ciasta: cztery łyżki majonezu i śmietany, dwa jajka, dziewięć lub dziesięć łyżek mąki (nie slajdy) i szczyptę soli. Nie przejmuj się, gdy widzisz, że dziwny płynnego ciasta na pizzę – to tak powinno być. Olej na patelni i wlać ciasto na niego. Top rozłożyć farsz – kiełbasa, szynka, pomidory, oliwki, majonez, zioła i ser. Postawić patelnię na małym ogniu i pokrywy. Teraz musimy patrzeć, jak ser się rozpuści. Kiedy stopniał całkowicie, pizza jest gotowa. Pokroić w segmentach – i można przynieść do stołu. Podstawą w tej pizzy jest miękki i delikatny.

A inny przepis – szybkie pizza na podstawie gotowego ciasta francuskiego. Zgadłeś, trzeba zrobić ciasto francuskie Pack, 2 łyżki majonezu i ketchupu, kiełbasy, szynki i salami – 250-300 gramów, dwieście gramów grzybów, ser.

Rozmrażania ciasta rozwałkować warstwę taki rozmiar, aby pasował do patelni. Smażyć grzyby, można – z łuku. Kiełbasę pokroić w paski, ser rusztu. Osobno wymieszać majonez z keczupem. Spread na papierze do pieczenia, umieścić ciasto na wierzchu i smarować je z ketchupem i sosem majonezowym. Położyć farsz, posypać wszystkich serów. Piecz w piekarniku przez 15-20 minut.

Niech tych prostych receptur, które pomogą Ci szybko ustawić stół i zadowolić bliskich.