854 Shares 9171 views

Kaplica na blond włosach: fotografia "przed" i "po"

Modne techniki farbowania włosów są dostępne wszędzie. Zrób fryzurę, jak gwiazda, a nawet podobna, możesz zrobić salon fryzjerski w dowolnym mieście w Rosji iw domu. Jedną z tych nowinek jest technika ostrzejszego barwienia. Co to jest, i czy jest możliwe zrobienie shtetl na blond włosach?


Krótka definicja

Technika stragli jest specjalnym sposobem na meliorację, w wyniku której pojawia się opalone włosy. Aby uzyskać efekt odtwarzania słońcu we włosach, pobiera się dwa lub trzy bliskie odcienie światła, które tworzą ledwo zauważalne przepełnienia. W technice pochylenia, nici są malowane na całej długości, bez wpływu na korzenie, co pozwala długo zachować efekt fryzury – rosnące włosy są prawie niewidoczne.

Ta technika wygląda dobrze na ciemnych i długich lokiach, ale działa dobrze i szatusz na blond włosach. Fotografie "przed" i "po" na krótkich włosach pozwalają upewnić się, że tutaj również pięknie wykonana melioracja do miejsca.

Niż rookshop różni się od techniki ombre, balayage i bronzing

Wszystkie te techniki opierają się na kontrastującym plamieniu korzeni i końców włosa lub poszczególnych nici, to jest wszystko to w rzeczywistości są sposobami na meliorację. Jeśli jednak nie wiesz, co wolisz, warto zrozumieć, jak opisywana metoda różni się od jego własnego rodzaju. Warto przyjrzeć się, a jak shtatusch patrzy na blond włosy, zdjęcie "przed" i "po".

Recenzje tej procedury mówią, że ta technika jest bardziej delikatna, w przeciwieństwie, na przykład od ombre lub balaža, w której jest duża powierzchnia włosów (wszystkie końcówki mają przyzwoitą długość). Shatush wygląda też bardziej naturalnie, ponieważ nie ma wyraźnego przejścia od jednego koloru włosów do drugiego.

Również, w odróżnieniu od innych technik, szatusz sugeruje stosowanie barwników oszczędzających bezammiachnyh. Rozjaśnianie nie jest zbyt kardynalne, co nadaje się do delikatnych osłabionych włosów i dla tych, którzy boją się złamania włosów farbowaniem.

Także szatusz trafia do właścicieli blond włosów. Na nich będzie wyglądał naturalnie i delikatnie, a nie uderzając oczyma. Jednocześnie takie techniki, jak ombre i balayage, najlepiej wyglądają na ciemnych lub przynajmniej jasnobrązowych włosach, a brązowanie jest zwykle stosowane tylko do ciemnego koloru.

Dlatego, jeśli jesteś blondynką, która chce przynieść trochę słońcu, powietrzu, objętości i lekkości do włosów, Twój wybór jest zgubą.

Technologia barwienia

Przed przystąpieniem do procedury należy przygotować jakiś preparat. Najpierw odśwież fryzurę – końce końcówek są nierówno zabarwione i wyglądają źle, a oprócz mistrza łatwiej jest umieścić akcenty w postaci podkreślenia na gotowej fryzurze. Również w razie potrzeby wykonaj podstawowe zabarwienie lub tonizację całej masy włosów. Aby zrozumieć, czy trzeba wstępnie tonować, spójrz, jak szatusz wygląda jak blond włosy (zdjęcie). Nawiasem mówiąc, nieprzydatne do tego zabarwienia, ponieważ trudno je rozciągnąć na nich. To prawda, mówimy o fryzurach ultrashortowych.

Kiedy wszystko jest gotowe, można przeprowadzić najważniejsze wydarzenia. Na dachu zazwyczaj wykonywane są dwie techniki:

  • Z pasem naschesyvaniem.
  • Bez runa.

W rzeczywistości wynik jest taki sam, ale czesanie pozwala uzyskać uzyskany efekt – kolor będzie się rozciągać i naturalnie. Jednocześnie trudno jest uznać to za oszczędną procedurę, a więc profesjonalni mistrzowie robią to bez tego – odcień farby przy pomocy techniki otwartego melioracji, czyli ręką i pędzelkiem na otwartych zamkach włosów. Jednak przewidywalny rezultat można uzyskać tylko po skontaktowaniu się z specjalistą, który zrobił to więcej niż jeden raz.

Tak więc zabarwienie zaczyna się od dołu, więc niepotrzebne, dopóki masa włosów nie zostanie schowana w górę, a pozostałe loki są podzielone na nici 2 centymetry. W tej technice nie stosuje się nakrętki lub folii. Następnie mistrz zarysowuje każdy wątek (lub pomija ten etap, jeśli jest właścicielem techniki stolette bez runa) i nakłada farbę.

Wyraźna kompozycja w salonie zostanie wybrana indywidualnie dla Ciebie, biorąc pod uwagę kolor włosów, pożądany efekt, kształt fryzury, typ i tak dalej. Zwykle mistrz bierze od dwóch do czterech odcieni, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt – brzoskwiniowe, złote, perłowe, miód, beżowe odcienie.

Ważne i proces nakładania farby – należy to zrobić nie dokładnie, ale przy lekkich pociągnięciach, a tylko na końcówkach, bez przechodzenia do korzeni włosów. Ważne jest, aby wykonać lekkie pociągnięcia, aby uzyskać naturalny efekt.

Lakierowanie na włosach powinno trwać od 10 minut do pół godziny, w zależności od tego, jak dużo potrzebujesz. Po tym czasie produkt zostaje wymyty, a włosy są ustawione w zwykły sposób.

Plusem tej techniki jest to, że zabarwienie zajmuje 40 minut, co jest dość małe w porównaniu do, na przykład, normalnej melioracji.

Zamek na blond włosy w domu

Oczywiście idealny wynik barwienia jest możliwy tylko w dobrym salonie iw rękach profesjonalnego mistrza. Jeśli jednak jesteś pewny swoich umiejętności, warto spróbować wykonać malowanie stoup w domu. Dodatkowo technika polega na lekkich włosach, ponieważ zabarwienie nie jest kardinalne, a błędy są łatwo korygowane.

Do eksperymentu potrzebujesz:

  • Kilka odcieni klarującej farby.
  • Szczotka do włosów.
  • Rękawice.
  • Szczotka do barwienia.

Przy okazji, warto pamiętać, że nowoczesna farba jest nie tylko płynny, ale także suchy w postaci proszku, to, co profesjonalni kolorystki używać. Możesz kupić w specjalistycznych salonach fryzjerskich. Można jednak wybrać opcję bardziej przystępną, na przykład użyć lakierów "Loreal" lub "Garnier" – tworzą specjalną linię dla ombre, która może być wykorzystywana w technologii stoogów.

Jak wybrać odcienie

Aby wybrać odcienie, spójrz na główny kolor włosów i kolorystyczny wygląd. Na tej podstawie wybierz kolory przyszłych nici do używania techniki grzechotki na blond włosach. Zdjęcia "przed" i "po", zaprezentowane w artykule, pozwolą również wyobrazić sobie możliwe rezultaty.

Kobiety – "wiosna" nadają się bardziej do ciepłych złocistych, miód, odcieni pszenicy. Zimne kolory najlepiej nie używać, zwłaszcza w domowych barwieniach.

Kobieta typu "jesiennego" będzie dobrze dopasowana do lekkich brązowych odcieni, wybierz chłodniejsze, nieaktywne dźwięki dla nici.

"Zima" – ten kolorotyp jest dość daleko od blondynki, ale jeśli dama chce być blondynką, potrzebuje tylko zimnych tonów, więc dla melirovaniya trzeba wybrać ashy i perłowe blondynki.

"Lato" nadaje się do ciepłych i zimnych odcieni, więc cała paleta jest tutaj możliwa. Jeśli jednak skóra jest rumieniona, unikaj różowatych odcieni światła. Blady skały boją się złotych nici.

Z reguły wybierany jest jeden podstawowy, czyli główny kolor, a do niego jest kilka bliskich tonacji, trochę ciemniejsza i trochę lżejsza. Podczas rozsyłania odcieni przez włosy zazwyczaj lżejsze są umieszczane bliżej twarzy, a im ciemniejsze są pozostawione na głębokości dla objętości.

Wpływ na zamki o różnych długościach

Kaplica na blond włosach doskonale uzupełnia fryzurę o dowolnej długości, ale dla każdej fryzury jego niuanse są możliwe. Tak więc, przy krótkiej fryzurze, można rozjaśnić wszystkie wierzchołki włosów, a modna fasola z wydłużonym hrabiem odtworzy nowy sposób, jeśli podświetlesz paski na okolicach. Kare z równą linią wygra, jeśli równomiernie rozłożisz końcówki na jednej wysokości.

Najbardziej spektakularna kolorystyka wygląda jednak na długie włosy. Nie mniej korzystną opcją jest szatusz na średnio długich blond włosach. Zdjęcie takich fryzur pozwala na wyraźniejsze zauważenie efektu barwienia, a różne warianty są możliwe – od podkreślenia kilku wątków po zabarwienie wszystkich końcówek. Jeśli przejście kolorów jest zbyt zauważalne (co jest bardziej realne dla blond włosów niż dla jasnych blond), a następnie układaj loki falami – to ukryje przejście kolorów i uczyni styl fryzury bardziej eleganckim.

Do kogo pasuje, a kto nie

Szatusz trafia do blondynów, którzy nie chcą radykalnej zmiany obrazu, ale chcą tylko odświeżyć obraz, aby uzyskać lekkość i połysk. Jest to zdolne – da wrażenie, że włosy są spalane naturalnie pod gorącym słońcem kurortu. W połączeniu z delikatnie opaloną skórą, zapewnia się wypoczęty, świeży wygląd.

Nie jest konieczne stosowanie właścicieli shatush zniszczonych włosów z kruchymi i rozszczepionymi końcami – technika podświetlania tylko pogarsza sytuację, a efekt okaże się przygnębiająca. Jeśli nadal chcesz malować, pierścienie muszą najpierw być traktowane specjalnymi maskami i odciąć uszkodzone końce.

Na szarych włosach grzechotka jest wykonana tylko w wieku 20 lub maksymalnie 30 procent szarych włosów, w przeciwnym razie wynik nie spełni oczekiwań.

Porady

Oto kilka zaleceń dla tych, którzy planują opanować technikę grzechotki na blond włosy w domu:

  • Aby jednolicie zazębiać wszystkie końcówki, można zmontować włosy w wysokim ogonie, ryzyko wystąpienia bólu korzeniowego jest minimalne.
  • Po wymyciu farby z loków należy je zażywać odżywką i czesać, aż będą wilgotne, a następnie wypłukać szamponem. Ta sztuczka pozwoli na bardziej staranne czesanie włosów, które były szczotkowane i kolorowe.
  • Zrób maskę uzupełniającą przed i po zabarwieniu, zwłaszcza gdy stosowane są agresywne farby z amoniakiem, ważne jest, aby właściciele lekkich włosów, ponieważ są bardziej porowate niż ciemne, a zatem cierpią bardziej agresywnie.
  • Jeśli używany jest proszek, konieczne będzie późniejsze słyszenie włosów , aby osiągnąć najlepszy efekt.