897 Shares 3224 views

Eclat – perfumy dla prawdziwych kobiet

Każda kobieta marzy o zostaniu nieodparty i czarujący. Pomoże to pań Eclat – perfumy z lekką nutą bzu i zielonej herbaty, które są uosobieniem wdzięku i delikatności. Tworzą kobiecą i romantyczną aurę, ale pozostać kruche, dotykanie, czuły.


Historia

Marki Lanvin, która reprezentuje perfumy urodziła się w Paryżu. Jeanne Lanvin najpierw podbili miasto jego ubrania, po czym otworzył firmę perfum, która rozpoczęła produkcję w laboratorium zmysłowym zapachu pod kierunkiem Andre Fraissa. Specjalnie dla swej córki Marguerite modystka produkuje perfumy Eclat d'Arpege. stały się hitem w 2003 roku, a następnie zyskał światową sławę. Francuski bukiet podbił świat z jego głębi i elegancji.

duchy bazowych

Podstawą tego perfum została podjęta bukiet Arpage, który został utworzony w 1927 roku. Pod kierunkiem projektanta Karine Dubreuil go zaktualizować, wpadliśmy w oryginalnej butelce w stylu art deco. Słynne postacie matki i córki sięgania do siebie, stać się logo marki Lanvin.

Początkowo zakładano, że jest to młody, beztroski, cute girl, spacerowej przez życie, będzie Adresatami Eclat zapachu. Spirits, jednak był tak zadowolony z kobiet, że producenci stali, aby umieścić swoje produkty jako perfumy dla kobiet od 18 do 30 lat. Ale to wszystko zależy od gustu i preferencji danej osoby. Bukiet nadaje się do romantycznych randek, a do spotkań biznesowych oraz do codziennego użytku.

nuty zapachowe

Zapach jest pierwszy start brzmieć lekkie nuty bzu. Są one uzupełniane przez zapach liści cytryny. Są one stopniowo doprowadza do ujawnienia węchu na notach skóry zielonej herbaty, kwiaty brzoskwini, wisteria. To jest serce bukiet fascynuje zarówno kobiet jak i mężczyzn. Pod koniec smugi ujawnił słodki bursztyn i piżmo. Eclat – duchy, którzy przebywają długo na skórze i włosach.

butelka

Elegancka butelka i opakowanie napisano wiele. Unikalna konstrukcja jest pamiętany natychmiast i nie daje się zapomnieć. On – dziedzic do fiolki 1927, ale nie jest to kopia, ale to jest dziedzic. Ciemny purpurowy kolor symbolizuje czystość i delikatność. Liczby matka i córka – symbol miłości rodzicielskiej, wszystko co najlepsze, że nie ma na świecie.

W górnej części znajduje się klip z dwoma pierścieniami i sztuczny diament. Opakowanie z tworzywa sztucznego światła purpurowy jest tak rozpoznawalny, że jest to niemożliwe do przejścia. Wiele z dzisiejszych dziewcząt i kobiet wybierać Eclat – duchy, którego cena nie jest niska, ale butelka wystarcza na długi czas, a są one warte.

opinie

Wśród żeńskich przedstawicieli większości entuzjastyczne recenzje o tych duchów. Próbowałem je raz, wiele uczynić dla siebie zaskakujące odkrycie, a smak staje się ulubionym. Mężczyźni kochają ten bukiet świeżych, dyskretny, ze światłem, jasnym tonem. Młode kobiety są wybierane do takiego zapachu romantycznego spotkania, jak to oni prezentują się halo księżniczką.

Eclat – perfumy z nutą magii zamienia zwykłe kobiety są szczególnie zmysłowy, ekscytujące i inspirujące. Oni zmieniają świat na lepsze i są symbolem wysokiego stylu. Z tych reprezentatywnej słabego piętrze czuje królowa każda godzina, każda minuta.