298 Shares 2200 views

podróż van. Samochód kempingowy

Van Travel pozwala być wszędzie i nie trzeba się martwić o problemie życia, aby nie brać hotel lub mieszkanie. Możliwe jest również, aby używać go jako dom wakacyjny lub tymczasowego mieszkania. Pierwszy samochód tego typu pojawiły się na początku ubiegłego wieku. Bardzo szybko stał się popularny w Stanach Zjednoczonych i krajach europejskich. Został on później utworzyli wspólnotę fanów mobilnego stylu życia, których wiele dzisiaj. Zamierzają niezwykle piękny miejsca i tworzyć kluby internetowych. Istnieje również camping, który posiada wszystkie niezbędne narzędzia i infrastrukturę, co mieszkają w furgonetce może być trwałe.


funkcjonalność

Obecnie karawana przyczepa oferowane przez różnych producentów, z dowolnego zestawu funkcjonalnego. To zależy od wyboru danego wariantu indywidualnych potrzeb oraz liczby podróżujących osób. Dom z dwoma pokojami jest idealny do uprawy rodzin. To może być sama ze sobą i nie koliduje z drugim. Ale w obecności dzieci z dużej różnicy wieku między ta opcja nie jest bardzo wygodne, ponieważ pokój posiada pięć łóżka: pojedyncze łóżko na górze, a pod nią podwójnej koi.

Co trzeba wiedzieć

Umieszczenie większej liczby osób możliwe w furgonetce z pokoju wyposażonego pojedynczymi łóżkami piętrowymi. Stosowany również organizację podnoszenia łóżek, znajduje się powyżej ustalonych miejsc.

Istnieją cztery podstawowe typy samochodów kempingowych. Nie mylić z wyboru, trzeba wiedzieć na temat funkcji każdego z nich dostępnych mocnych i słabych stron.

standardowe samochody

Kastenvageny podobny w wyglądzie do konwencjonalnego furgonetki, z wysokim dachu. Są one wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i meble. Auto nie jest bardzo przestronny i nadaje się dla dwóch podróżnych, ale niektóre z nich mogą pomieścić cztery osoby. Biorąc pod uwagę średnią jakość izolacji termicznej, to nie nadaje się do stosowania w miesiącach zimowych. Po stronie pozytywów dotyczy zwrotności i małych wymiarach. Wagon ten jest optymalny do podróży dla biznesu i umieszczenie małej rodziny lub firmy. Możliwe jest również, aby używać go jako pojazd wielofunkcyjny: Turystyka w weekendy i podczas świąt i dni powszednie – jak zwykły samochód.

Alcove innego rodzaju charakterystyki nośnej, która jest umieszczona powyżej kabiny i jest stosowana do umieszczania mającego dużą łóżkiem podwójnym. Konstrukcja oparta jest na podwoziu z klasycznym kabinie. Podstawą płytę ścienną, która zapewnia wysokie parametry termoizolacyjne.

Ze względu na swoją przestronnością, alkowa agd jest najbardziej powszechne w tej kategorii. Możliwe jest również, aby wybrać spośród wielu różnych układach. Ten samochód kempingowy jest wszechstronny i może pomieścić rodzinę z kilkoma dziećmi lub dużej grupy.

Semi-Integrated wersja posiada podstawę podobny do poprzedniego, główna różnica polega na braku imponującą nadbudowy nad kabiną. Moduł do życia również jest wykonana z płyt warstwowych i ma całkowitą ramę kabiny. Zamiast zwykłych łóżkach użyciu małych skrzynek zawiasach.

W takim budynku może pomieścić do 5 osób, ale zaletą jest to, wysokiej prędkości i właściwości jazdy. On jest najlepszym rozwiązaniem na długie wycieczki w poszukiwaniu malowniczych miejscach.

Domy o stosunkowo dużej powierzchni

Zintegrowany van podróżowania jest zupełnie inna od samochodów produkowanych seryjnie. Kabina posiada wyjątkową wydajność i działa jako uzupełnienie przestrzeni życiowej. Jego produkcja wymaga więcej kroków, więc należy do wyższej kategorii kosztów, ale jest to uzasadnione dużą paczkę. On jest w stanie zapewnić maksymalny komfort przy dłuższych pobytach.

Najdroższe van dla podróży – motorhome, opiera się na zasadzie autobusu pasażerskiego. Często jest ona uzupełniona o przesuwnych konstrukcji ściany, która rozszerza kosztem przestrzeni życiowej. Opcja ta, oczywiście, nie każdy może sobie pozwolić, ale należy zauważyć, że pojazdy z przyczepą mają bardzo rozsądnej cenie.

godność

Dla wielu ludzi podróżuje do nowych miejsc jest ulubionym zajęciem. Ale to nie jest wcale pożądane lokalizacje można osiągnąć za pomocą standardowych metod. Dlatego dzisiaj przyczepy kempingowej jest duże zapotrzebowanie, ponieważ może pomóc iść gdziekolwiek chce. Istnieje wiele innych pozytywnych aspektów:

  • Mobilność. Wystarczy spakować i można udać się na wycieczkę.
  • Wysokiej jakości. Z modernizacją samochodów kempingowych, zdobywają najlepsze cechy wytrzymałości, trwałości i izolacji. Ponadto, producenci nie zapomnij wyposażyć urządzenia i wygodne meble, oryginalne wzornictwo.
  • Koszt. W zależności od możliwości finansowych można kupić nowy silnik do domu albo miasta. W tej części mieszka w wynajętych mieszkaniach lub z rezerwacji czasu będzie kosztować dużą sumę.

Na co zwrócić uwagę

Wybór van pasażerów w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na podwoziu, ogólnym, sprzętu, aby zapewnić komfortowy pobyt, wykończenia wewnętrzne i zewnętrzne. sprzęt AGD, łazienka i system ogrzewania nie powinny wymagać inwestycji. Należy zauważyć, że różne kraje-producenci wytwarzają w domu do różnych warunków pracy. Niemieckie firmy są przedstawiane jako zimowych i mniej izolowanymi postaciach, może być potężnym ogrzewanie ścian wielowarstwowych, podwójna podłoga. Włosi są zazwyczaj sprzedawane zimniejszych gatunków, w niektórych przypadkach nie są one wyposażone w piec.

Należy również wziąć pod uwagę układ, moc silnika i osiągi. Każdy dom powinien mieć polisę, kontrolowane i rejestrowane w policji drogowej. Jeśli oczekujesz sporadyczne stosowanie jest bardziej odpowiedni do przyczepy samochodowej, jego koszt jest znacznie niższy i charakterystyka komfort są na przyzwoitym poziomie.