409 Shares 8088 views

Transdermalny implant: co to jest i co trzeba wiedzieć o tego typu biżuterię?

Jeden z najmłodszych i najbardziej obiecujących obszarów bodimodifikatsii – przezskórny implant. Ta unikalna biżuteria wszczepia się pod skórę. Ich główną różnicą jest to, że implanty z częścią elementu są widoczne na powierzchni skóry. Rozważmy szczegóły tych niezwykłych dekoracji – przezskórny implantu. Co to jest? Ponieważ są one zainstalowane i czy szczególnej opieki potrzebują? Odpowiedzi na wszystkie te pytania w tym artykule.


Telomodifikatsiya: coś nowego …

Teoretycznie, przezskórnego implant może być umieszczony w dowolnej części ciała. Najczęściej klienci są proszeni o wykonywanie mistrzów implantacji piercing na twarzy, nadgarstkach, klatki piersiowej, brzucha lub ud. Według mieszkańców, tego typu dekoracji ciała jest bardzo podobna do przekłuwania ciała. Jednocześnie ma wiele zalet, ale są one omówimy nieco później. Transdermalny implant – co to jest, wygląda jak sama dekoracja? Zawierającej wszczepiane pod skórę elementu na dwie części, dolna podstawa ma kołek, który wkręca się górną część dekoracyjną fragment. Widoczna część może być każdy wszczep przezskórnego, często działają w nietypowym kolorze lub zdobić interesujące tworzą się kryształy. Po całkowitym uzdrowieniu widzialnej części dekoracji może być zmieniona przez siebie w domu na nastrój.

Transdermalny implant: co to jest i jakie są zalety tego rodzaju biżuterii?

Klasyczny przebijanie nie mogą być wykonane w miejscach, gdzie skóra jest mocno rozciągnięta w czasie ruchu. To jest obarczona pęknięcia nią częściej, szkoda ta jest typowa dla „bezpiecznych” nakłuć. Noszenie biżuterii w brwi masowych, ryzykujesz tylko wyciągnąć go, podczas gdy zmiana ubrania zbyt wąską szyjkę, przezskórne implant jest pod tym względem są całkowicie bezpieczne. Ze względu na swoją konstrukcję, nie zapobiegają rozciąganiu skóry, mogą być instalowane w dowolnym miejscu. Przebicie technologia również związane z najmniejszą uszkodzenia materiału – w wyniku gojenia przebiega tak szybko, jak to możliwe, ale jeśli chcesz, możesz usunąć męcząca dekoracji i stamtąd będzie nawet minimalna blizna. Wybór implant wykonany z tytanu przezskórny od renomowanych producentów, można zminimalizować ryzyko odrzucenia materiału i rozwoju różnych powikłań.

Funkcje procedury

Aby zainstalować transdermalny implant powinien skontaktować się z lekarzem lub licencjonowanego biura gabinet tatuażu, który oferuje tę usługę. Nie trzeba dekoracji zaleca się kupić tutaj. W wyspecjalizowanych ośrodkach, jest to zwykle możliwe, aby znaleźć asortyment akcesoriów do przekłuwania ciała w każdej konstrukcji, jak i przezskórnej implantacji. Jak zrobić przebicie? Po prostu, to wykorzystuje specjalną igłę, która jest włożona raz dekoracji fundamentowych. Przebicie jest to prawidłowe położenie pod skórę, po czym jest ono odzyskiwane i nagranej na widoczną część transdermalnego implantu. Zabieg trwa kilka minut. Większość mistrzów uważa nieodpowiednie stosowanie znieczulenia, ale możliwe jest na życzenie. Jeśli uważasz, że zdanie tych, którzy już urządzone swoje ciała w ten sposób – to nie boli standardowe szczepienia. Do podawania przezskórnego implantów podskórnych za pomocą jałowej igły do dyspozycji, główny musi wykonać rękawice robocze wcześniej wyleczony dekoracji.

Opieki podczas gojenia

Zalecenia dotyczące postępowania z nowym wystrojem i cech pielęgnacji skóry w obszarze implantu daje panu natychmiast po zabiegu. Jeśli ustawiono standardowego implantu przezskórnego (zdjęcie na początku artykułu), najważniejszą rzeczą do przestrzegania podstawowych zasad. W ciągu pierwszych dwóch dni po widocznej części implantu jest stały gips. Po zainstalowaniu dekoracje na częściach ciała, które stykają się z ubraniem, ważne jest, aby upewnić się, że obszar ten nie jest wcierać i nie czepiać. Wszystko powinno być wybrane z włókien naturalnych, pożądane jest, że delikatnie ściska skórę, ale nie skompresować. Pierwsze dni nie jest zalecane, aby zwilżyć ustawienia obszaru przezskórnego implantu i regularnie obsługiwać ich roztwory antyseptyczne. W swoim pierwszym biżuterii zaleca się wybierać najmniejszą wystającą końcówkę. Jest to najlepiej pasuje płaski dysk, wybrać dokładnie takie akcesorium, jeśli jest on dostępny w kabinie.

Transdermalny implant: zdjęcia, porady i ciekawostki

Aby usunąć przykry kontaktem wszczepiać osobę do wypełniania jego instalację. Nie należy próbować pozbyć się dekoracje, w tym przypadku, nie może obejść się bez poważnego uszkodzenia skóry i blizny po. Jeśli zdecydujesz się umieścić implant przezskórny, cena realizacji tego bodimodifikatsii się, że jesteś zainteresowany. Standardowy koszt dekoracji wynosi od 1500 do 1800 rubli, sam kreator akcesorium. Cena może się różnić w zależności od lokalizacji i poziomu wnętrz. Bądź przygotowany na to, że taka zmiana spowoduje pojawienie się większej uwagi na swoją osobę. Jednak specyficzna reakcja czeka na właściciela od wszelkich widocznych dla oka przechodniów telomodifikatsii. Teraz już wiesz wszystko o implantu przezskórnego: co to jest, jak zainstalować i ile to kosztuje, mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci podjąć właściwą decyzję w sprawie ich zmiany wyglądu, lub zapisać go w swojej naturalnej postaci.