499 Shares 5732 views

Buty "Kuoma" – opinie i opis

W zimie tak miło biegać na zewnątrz, grać w kulki śnieżne i po prostu spacerować po lesie – jest pełna bajka! Szkoda, że Takie wspaniałe uczucie zabawy i magii może chłodzić zimno. Mroźne stopy stwarzają zagrożenie nie tylko złego nastroju, ale i zimna. Jak wybrać odpowiednie buty? Wielu ludzi pyta o to pytanie. W tym artykule rozważymy opcję aktywnego wypoczynku. "Kuoma", recenzje które można znaleźć na prawie każdym forum, stało się bardzo popularne w naszym kraju. Często buty tej firmy nazywają się "butami fińskimi". To naprawdę ciepłe buty, które mogą rozgrzać stopy nawet w ciężkich mrozach, a zalecane skarpetki "Kuoma" – do -35 ° C.


Buty na rosyjską zimę

Wielu matek wybiera buty "Kuoma" dla swoich dzieci. Opinie mówią, że stopy dziecka zawsze pozostają ciepłe, co oznacza, że można teraz chodzić dłużej i nie bój się zamroczyć. Dzieci z przyjemnością noszą takie buty, ponieważ są lekkie i wygodne, są przyjemne do zobaczenia: jasne kolory dziewcząt, lakoniczne kolory dla chłopców.

Cechy "butów fińskich"

Co jest tak korzystne w przypadku butów marki Kuom? Opinie właścicieli takich butów sugerują, że jest to wspaniałe obuwie Aktywny wypoczynek w przyrodzie, spacery po parku wieczór i codzienne noszenie idealnie pasuje. "Cuomu" wyróżnia szereg cech:

  1. Amortyzująca podeszwa, która zachowuje swoje właściwości nawet w ciężkich mrozach.
  2. Dostępność wkładek wymiennych.
  3. Paski odblaskowe.
  4. Pomimo faktu, że wierzchołek "Cuoma" wykonany jest z tkaniny, ma doskonałe impregnowanie błotem i wodoodpornością, co niezawodnie chroni buty.

Model jest dość duży, a "Kuoma" – recenzje zawsze pozytywne – pasuje do każdego: dziecka, nastoletniej dziewczyny, chłopca, kobiety, mężczyzny. Istnieje duża liczba opcji dla jasnych i czarnych butów, butów, które równie dobrze utrzymują ciepło, niezawodnie chronią nie tylko przed mrozem, ale także od brudów i wody.

Pozytywne chwile

Możesz spokojnie powiedzieć, że dla naszych zimowych butów "Kuoma" są doskonałe. Uwagi rodziców wskazują, że pomimo tego Zalecany system temperatur skarpet od -5 do -35 stopni nosi dzieci w takich butach już w temperaturze plus. Oczywiście w tym przypadku kałuże i brud są nieuniknione, w których dziecko na pewno przyjdzie. Ten problem jest rozwiązany – buty można myć w maszynie do pisania, bez obawy o bezpieczeństwo właściwości butów. Najważniejsze – nie myć w temperaturze powyżej 40 stopni.

Kolejny wielki plus – "Kuoma" (opinie mówią to) zachowuje swój wygląd nawet po dwóch sezonach aktywnych skarpet: nosy nie chowają się, nie zdeformują.

Modele dla niemowląt "Kuoma" można łatwo założyć i usunąć, pomagając dziecku wykazać niezależność. Dla starszych dziewcząt, projektanci firmy próbowali: są jasne modele – różowe, żółte, z kwiatami i ptakami.

Nawet uczennice łatwo wybierają odpowiedni model dla siebie – w asortymencie znajdzie się więcej kobiecych próbek.

Dorośli doceniają także jakość tkaniny górnej, zdolną do odpychania wilgoci i brudu oraz komfortowe ciepło, które wyróżnia "buty fińskie".