700 Shares 7555 views

Pierś z kurczaka w piekarniku. przepisy kulinarne

Wielu wierzy, pierś kurczaka jest nieco suchawy smak. Dlatego też jest rzadko używany do gotowania. Ale to wszystko zależy od technologii i receptury. Bardzo dobre na piersi z kurczaka w piekarniku. Przepisy mogą być różne skład produktu lub sposobu przygotowania, ale co ważniejsze, do piersi okazał się kruchy i soczysty.


Oto jedna z tych potraw. Wieczorem moczyć mięsa w solance. Bierze jeden litr wody i dodać do niej trzy łyżki soli. Pominąć pierś kurczaka w solance i pozostawić na noc. Woda powinna całkowicie obejmować mięsa. Następnego dnia, przystępujemy do gotowania pierś kurczaka w piekarniku. Jego przepisy są proste. Wykonywanie mieszanki do kurczaka. Wymieszać trochę pieprzu cayenne, olej roślinny, sos chili, a zwykłym czarnym pieprzem. Ilość składników jest regulowana według własnego uznania. Jeśli chcesz, aby przejść do apetytem, dodać więcej chili i pieprz. Można także wziąć mieszankę pocieranie piersi. Opcjonalnie można myć je z keczupem i majonezem. Tutaj można marzyć i eksperyment.

Dalsze rozmaz piersi kurczaka gotowane mieszaniny. Czyścimy kilka ząbków czosnku, pokroić na małe kawałki i rozprzestrzeniać się na piersi. Możliwe jest również, aby smarować miodem je w kilku miejscach. Zwracamy się z rolek z kurczaka i kojarzy gwint kulinarnych lub ścinające drewniane szpikulce. Umieścić gotowane piersi na natłuszczonej blaszce i każdego statku do przygotowania w piekarniku. To może być w procesie gotowania wlać pojawiła ich sok. Teraz rozłożone piersi gotowane mieszanina, majonez czy ketchup, więc zwrócili się różowo. Po 30 minutach wyłączyć pieca, ale danie nie dostał. Kolejna godzina powinna stać pierś kurczaka w piekarniku. Przepisy te rolki mogą być uzupełnione pierwotnego napełnienia. Piersi są podawane w całości lub pokrojone na kawałki a la carte.

Ale jak przygotować pikantny pierś kurczaka w piekarniku. Receptury dań można przypisać do wypoczynku, są w stanie zaskoczyć i zadowoli każdego smakosza. Aby przygotować to danie, wziąć kilogram piersi z kurczaka. Usuń wszystkie kości i hryaschiki, jak również skórę. Następnie przygotowanie marynaty. Weź sok z jednej cytryny, odrobiną papryki, musztardy łyżka oleju roślinnego oraz soli. Można także dodawać żadnych przypraw do własnych upodobań. Pominąć przygotowanego kurczaka w marynacie i pozostawić na jedną godzinę.

W tej chwili robimy zaimprowizowany grilla. Położyliśmy na tacy dwa kawałki folii, w postaci skręconych rurek. Są one rozłożone na drewnianych patyczków. Okazuje mały grill. Na to kładziemy naszą marynowana pierś. Następnie wyślij pieczenie w rozgrzanym do 200 stopni klaksonu kamery. Czas gotowania wynosił 20 minut.

W tym czasie trzeba przygotować lukier. Zapoznaj się z pozostałą marynatą i dodać trzy łyżki brandy łyżka oleju roślinnego płci i pół łyżki skrobi. Stawiamy wszystko na ogniu i doprowadzić do gęstej konsystencji. Następnie wziął piersi i przykryć je lukrem. Umieścić z powrotem na pięć minut. Następnie przewrócić i przykryć je z polewą z drugiej strony. Ponownie umieścić piec. W ciągu pięciu minut będzie gotowy pierś z kurczaka w piekarniku.

Receptury nadają się także do wytwarzania innych części kurczaka. przygotowuje również podudzia z kurczaka. Przepis w piecu jest podobna i uzyskać ten sam ostry, złoty kolor.

Może być używany i produktów ubocznych. Pierś kurczaka w piekarniku przygotować szybko, a wynik jest smaczne i delikatne danie. Podejmuje cukinia i papryka i pokroić w kostkę lub kostkę. Cebule pokroić w pół pierścieni. My smażymy wszystkie warzywa na patelni do miękkości. Następnie ułożyć w postaci kurzych wątróbek i umieścić na szczycie smażona warzyw. Wypełnić je ze śmietaną i posypać startym serem. Umieść pieczeń w piekarniku.

Być trochę kreatywności i gotować pyszne i smaczne danie z kurczaka.

251 shares 3435 views
Jak i co zrobić, drożdże
332 shares 9553 views