250 Shares 8100 views

Dzieci: Szafy dla przedszkola uwzględniają wymagania dzieci

Przedszkole – drugi dom dzieci. W miejscu, gdzie spędzają większość dnia, rozwijanie i wybiera swoich przyjaciół. Ponieważ meble i szafki do przedszkola dzieci nie są prostą koniecznością, częścią komfortu w drugim domu dziecka.


Jakie meble są potrzebne w przedszkolu

Główne cechy mebli w przedszkolu:

 • niezawodność;
 • bezpieczeństwa;
 • zwartość;
 • wygoda;
 • komfort.

Żadna z tych cech nie mogą uderzać bez krzywdzenia dzieci. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo, co należy rozumieć te cechy.

Rzetelność mebli dziecięcych

– Dzieci są niespokojne stworzenia, które ustawione w ruchu dookoła. Słaba jakość mebli nie przetrwała najazdy małe fidgets a miesiąc później będzie wymagać naprawy. Dlatego konieczne jest, aby zatrzymać wybór na jakość produktu.

meble dla przedszkoli jakość wykonanych z włókien naturalnych lub z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

bezpieczeństwo

Dzieci spędzają w stosunkowo małym pokoju przez większość dnia. Oczywiście, że pokój jest wentylowany, ale w zimie jest bardzo mała. Jeśli meble jest wykonana z materiałów o niskiej jakości, które zawierają różne zanieczyszczenia w powietrzu wzrasta stężenie większość z tych substancji. Oznacza to, że konieczne jest, aby wybierać produkty przyjazne środowisku.

Ponadto, należy zwrócić uwagę na montażu i kątów. Lepiej jest ostrymi narożnikami nie było w ogóle, w przeciwnym razie istnieje duże prawdopodobieństwo częstych urazów.

gęstość

W jednej grupie przedszkola często jest około 20 dzieci. W związku z powyższym, wszystkie z nich są spania, zabawy i jedzenia w tym samym pomieszczeniu. Meble nie powinny być uciążliwe, lub u dzieci nie pozostają obszary do aktywnej zabawy.

wygoda

to jest bardzo ważne dla mebli dziecięcych, aby dopasować wymiary wysokość Twojego dziecka. Dla wygodnego i odpowiedniej tabeli podrzędnej jest znacznie szybciej nauczyć się rysować i malować pięknie. Szafy dla dzieci przedszkola potrzeba nie tylko magazyn, ale także dla rozwoju autonomii. Jeśli dziecko dostanie się do półek, a następnie bardzo szybko nauczyć się umieścić swoje rzeczy i są przyzwyczajeni do procedury.

Komfort w przedszkolu

I wreszcie, co sprawia, że wspomnienia z dni w magicznym ogrodzie – komfort. Kolory mebli powinny być ładne, niedokładność i miękkie tony. Nadmierna jasność będzie pobudzać dzieci, a nawet może zniszczyć wzrok. Kto może pochodzić z własnego projektu, będą łatwo zrealizować. Wszystko trzeba dokładnie rozważyć szatnię, bo tam jest zamieszanie zaczyna się w czasie.

Dokonywanie szafkę

Garderoba w przedszkolu jest pierwszym miejscem, gdzie dostać się dzieci i ich rodziców. Składa się on z szafkami i ławami. Zasadniczo jeden pokój jest dzielony pomiędzy dwojgiem dzieci, pamiętasz swoją lokalizację wizualnie. Należy zabrać dziecko do drugiego rodzica lub babci, i zaczyna się zamieszanie. Że rzeczy nie są w szafie jest skomplikowane, jeśli nie w czyjeś buty zniknęły.

Aby uniknąć ewentualnych nieporozumień z wymiennych etykiet i separacji. Najczęściej szafki do ogrodu podzielona jest na lewej i prawej strony. Tak więc powinno być zlokalizowane i znaki na drzwiach.

Układ szatnia

Szafki muszą być umieszczone na obwodzie pomieszczenia. Można, oczywiście, odbiegają od standardów i dostarczyć 4 szafkę w środku, jak kolumny. Umieścić półokrągłe ławki. Jednak wybór może generować wojny między dziećmi, do których można podłączać i bardzo kochających rodziców.

Dlatego „wyważania otwartych drzwi” nie jest tego warta. Meble dla przedszkola powinny być stosunkowo samo, czyli wszystkie schowki znajdują się w pobliżu ściany. W ten sposób, aby nie utrudniać przejście. W środku zbioru pokój sklepu. Korzystny stosowanie długich ławach, ich dzieci nie są przenoszone. Ale można użyć więcej niż oryginalne meble – tafty, krzesła. Najważniejsze – prawidłowo wybrać rozmiar.

Szafy wygląd

Dzieci Szafy do przedszkola mogą być najróżniejsze gatunki. Jeśli chodzi o szafy do ubrań, ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na „wypychania”. Wskazane jest, aby zorganizować trzy działy:

 • dno na buty;
 • Średnie dla ubrań (długości);
 • Odzież wierzchnia (rajstopy, majtki i tak dalej).

Jeśli mówimy o tym, jak zorganizować szafki przez dzieci do świetlicy, nie byłoby właściwe, aby pokazać wyobraźnię do pełna. Wbudowane domy, półki w postaci zwierząt, itd. Ponownie, należy pamiętać o wysokość. Zbyt wysokie szafki może sprowokować urazy. Dzieci wszystkich sposobów będzie dążyć do osiągnięcia najwyższej półki. I utrzymuje komfortową kolor oczu.

Funkcje schowki

Picking szafy dzieci do przedszkola, trzeba rozważyć niektóre z funkcji:

 1. Materiał na szafce należy dobrać nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również silny. Na przykład, dąb. Dzieci nie wiedzą, w jaki sposób obliczyć swoją siłę, więc bardzo szybko meble z cienkiej sklejki zamienia śmieci.
 2. Armatura jakości. uchwyty szafek pętla powinna „mocno” stałe i być w stanie znosić nieustanne oklaski.
 3. Jeśli kupisz zestaw mebli, zaleca się, aby wziąć kilka przedmiotów do wykorzystania w przyszłości. Być może trzeba poszerzyć lub jeden mebel do złamania. Meble wymiana pomóc w tej sytuacji, oprócz zakupu hurtowego w jednym kawałku przyjść znacznie tańsze niż w jednym zamówieniu.
 4. Wymiary szafek nie powinien być dla dorosłych i dla dzieci.
 5. Wziąć pod uwagę wszystkie niuanse działów organizacyjnych szafki dla dzieci.

Najważniejsze – należy pamiętać, że szafy nawet dzieci do przedszkola może stać się częścią ciepłej i przytulnej atmosferze.