834 Shares 3696 views

"Tokyo Ghoul": znaków. Anime Tokyo Ghoul

Manga "Tokyo Ghoul" – to fantastyczna historia, stworzona przez Sui Ishida w 2011 roku. To opublikował kilka tomów, ale to wciąż nie zakończona. I niedawno wydała serię anime oparte na nim.


Dziwna nazwa, prawda? Ale to dobrze oddaje istotę historii „Tokyo Ghoul”. Bohaterowie tej historii są bardzo żywe, a historia opowiada o drugiej stronie życia alternatywnego Tokio, gdzie ludzie żyją wśród potworów – Gulya, jedzenie ludzkiego mięsa.

W dziwny sposób udaje im się przetrwać obok siebie, choć ludzkość nie uznaje prawa do istnienia i ghule chce je wszystkie wytępić. I tutaj w Tokio to seria brutalnych mordów, a wszystko wskazuje na zaangażowanie ghule …

Kim są ghule

To mistyczne stworzenia, pozornie nie różni się od zwykłych ludzi, ale mają nadprzyrodzone moce.

Nie może jeść normalne ludzkie jedzenie, bo dla nich to jest jak trucizna, ale ludzkie ciało doskonale trawione. To dlatego, że wampiry żerują na ludziach jak na zwierzętach, choć niektóre z nich starają się żyć w świecie, udając zwykłych ludzi. Ale polowanie ludzi, włożyli na specjalnych masek i nieco zmodyfikowany, pokazując nadludzką istotę.

Ghouls można odtworzyć, a ich dzieci są również wampiry. Ale istnieją szczególne przypadki, gdy zwykli ludzie stają się ghule. To, co dzieje się z bohaterem Kaneki.

„Tokyo Ghoul” – anime, który został wydany w 2014 roku i musiał odwołać się do wielu, ale dlatego, że w następnym roku ukazała się jego sequel.

Kaneki i związać wykres

Ken Kaneki – zwyczajny młody chłopak, nigdy do czynienia z ghuli. Studiował, rozmawiałem z przyjaciółmi i nigdy nie myślałem, że może zdarzyć się coś nadprzyrodzonego w jego życiu.

Jednak los ma inne plany. Pewnego dnia w jego ulubionej kawiarni „Anteyku” poznał piękną dziewczynę o imieniu Ridze. Ku jego radości, ona zgadza się wyjść z niego … na plac budowy. O dziwo, nie przeszkadzało to Ken.

Okazuje się, że Ridze – ghula, którzy zdecydowali się zjeść jej adoratora. Zamienił się w potwora, ona atakuje zaskoczony facet i wbija mu w kagune w żołądku. Na Kaneki szczęścia, zakończyć go ona nie ma czasu – schodzić Ghoul sypkie belek stalowych.

Kaneki pilnie przewieziony do szpitala i zrobić operację przeszczepu żołądkowego. Przez ironii lekarzy postanowił przeszczepić mu żołądek zmarłego pod belkami Ridze …

Więc zwykły młody człowiek w pewnym momencie zamienia się polugulya, jego życie zamienia się w koszmar: nie może jeść zwykłego jedzenia, jego lewe oko zaczerwienione, a on jest teraz zmuszony prowadzić podwójne życie.

Ken miał szczęście – wziął jego ghule cafe „Anteyku” nauczyć się żyć z jego obecnym stanie, polować i pokazać inną stronę życia.

Kaneki zaczął nosić bandaż nad lewym okiem, aby ukryć swoją przynależność ghule, podjął pracę w „Anteyku”, a teraz stara się prowadzić normalne życie, nawet jeśli to nie jest zbyt dobry.

Chociaż Ken i stał się pół-wampir, jego charakter się nie zmienił. To wciąż ten sam skromny, młody człowiek zarezerwowane, ale bardzo miły i optymistyczne. Kaneki zbyt ufne, z powodu tego, co często dostaje się do różnych kłopotów. Uzyskać co najmniej Ridze, z powodu której on teraz Tokio Ghul.

Zdjęcie, które pokazuje, Ken, można zobaczyć trochę później w tym artykule. Pojawienie się młodego człowieka nie jest zbyt niezwykłe – zwykły student, tylko łata oko wszystko psuje. Ale inaczej po prostu nie będzie w stanie ukryć swoją tożsamość od zwykłych śmiertelników.

Kaneki – jeden z najbardziej popularnych bohaterów anime „Tokyo Ghoul”.

Bohaterami tej kreskówce – bardzo zabawny osobowości, zwłaszcza Anteyku robotniczy”.

„Anteyku” w anime i mangi „Tokyo Ghoul”

Bohaterami tej kawiarni – Trudno, gwałtowne ghule. Są one dość normalne życie, z wyjątkiem jednego małego niuansów – muszą dostarczyć resztę ghuli na ludzkim ciele.

Tak, „Anteyku” zwie się organizacją 20. dzielnicy, która jest zaangażowana w identyfikacji ciał samobójców i ich przechowywanie paszy lokalnych ghule.

W tym samym czasie goście „Anteyku” – zwykłych ludzi, nieświadomych, skąd pochodzą, aby zjeść.

Teraz pomówmy trochę o kawiarni robotniczego „Anteyku”.

Yoshimura

Yoshimura – kierownik kawiarni. Jest to stary dobry ghoul, gotów pomóc każdemu, kto nie może polować samotnie. Że bierze pod swoje skrzydła Kaneko kiedy staje polugulem.

Jego maska – jednooki sowa.

Renji Yoma

Renji Jomo – wysoki, siwy mężczyzna, prawostronny Yoshimura. Pracuje również w kawiarni Anteyku i szuka i podaż samoubits mięsa.

Jego maska – dziób ptaka.

Toka Kirishima

Toka Kirishima pozornie miła dziewczyna szesnastu, ale w rzeczywistości jest to wampir. Ona mieszka podwójne życie: chodzenie do szkoły, rozmowy z innymi ludźmi, ale pracuje jako kelnerka w kawiarni „Anteyku” i poluje się jak wampir.

Ona wygląda całkiem zwyczajne, która pozwala mu być łatwo między ludźmi, bez obawy, że zostanie on otwarty. Szkoła jest skromna i miła dziewczyna, ale jako wampir zmienia się dramatycznie. To nie zna spokojną dziewczynkę z grzywką w prawym oku – jest irracjonalna i mściwy Ghul.

Od pierwszego spotkania nie lubiła Kaneko wierząc, że on po prostu nie rozumiem tych, którzy są ghoulem od urodzenia. Ale wtedy to oddano do niego w parze w szkoleniu, a ona zmieni zdanie o faceta. Komunikacja z Kenem bardzo pozytywny wpływ na Toki charakteru: staje się bardziej miękkie i przyjazne dla innych.

Na prądy mają fobię – ona jest bardzo boi się ptaków. Fakt, że dziecko jest jeden ptak cmoknął ją w pobliżu prawego oka. Od tamtej pory dziewczyna zaczęła nosić grzywkę na bok, chroniąc go.

Maska Currents – królika.

Tokyo Ghoul: Uta

Uta – gul, stary przyjaciel Renjim. Patrzy delikatnie mówiąc przerażające: dziwne ubrania, wiele tatuaży i dalekim spojrzeniem. Jednak jest w doskonałej harmonii z zawodu – ma własne studio sztuki w czwartym obszarze, gdzie stanowi doskonałą maskę dla ludzi i ghule.

Pomimo jego wygląd emocji Uta bardzo przyjazny, choć i nie przegap okazji do kogoś, kto nie przebierając Tease. On, podobnie jak wszystkie ghule, istnieje specjalna umiejętność: super-prędkość, szybki refleks, ogromna siła nadludzki niemal natychmiastowy i regeneracja.

W „Anteyku” istnieją inne ciekawe osobowości, ale warto wspomnieć o innych organizacji z serii „Tokyo Monster”.

Organizacja: CCG

Jest to główna organizacja ludzki we wszechświecie „Tokyo Ghoul”, gdzie bohaterowie muszą zniszczyć bardzo niebezpieczne ghule zabijanie ludzi.

CCG ludzie pracują głównie dlatego, że wybór jest na specjalnym detekteru zidentyfikować Ghouls komórki (RC-komorowy). Jest to bardzo duża organizacja, z powodzeniem działa we wszystkich obszarach miasta.

Celem CCG – ochrona populacji ogólnej od upiorów.

Organizacja: "Aogiri"

Ta organizacja ghule, obowiązujące w 11. dzielnicy, czyli jednooki królem.

Na „Aogiri” niewiele wiadomo, ani dokładnej liczby uczestników, bez ostatecznego celu, nawet lidera znanego tylko przez alias. W serii, bohaterowie mają do czynienia tylko z Vice-Eyed King.

Jedno jest pewne: jest to okrutne ghule organizacja sprzeciwia CCG i bardzo kochającą świeże chelovechinki.

„Tokyo Ghoul” – dość ciekawy anime, nie różni się od mangi opowieści, i to udało się zdobyć miłość fanów. W pierwszym sezonie był tylko 12 odcinków, ale możemy powiedzieć z pewnością, że to nie jest koniec. Wszakże wielu lubiłem „Tokyo Ghoul”.

Premiera w przyszłym sezonie jest już znane. Nowa seria pojawi się 08. stycznia 2015! Manga kontynuuje również być produkowane, obejmujące nowe horyzonty i mówienie o przyszłości różnych organizacji i ich członków.