383 Shares 6754 views

Nie wiem, jak to zrobić pedicure 2011

Wraz z nadejściem ciepłych dni, często iść do sklepów w poszukiwaniu sandały, sandały i innych otwartych butów. Taki wybór nieuchronnie prowadzi do konieczności wykonać szereg zadań. Jest to nie tylko dbanie o swoje nogi, ale również pedicure.

Nie wszystkie kobiety śledzić modę w dziedzinie manicure i pedicure. Jest to wyraźnie widoczne przez ilość żelu i akrylu migającym wśród ludzi, z którymi musimy się zmierzyć każdego dnia. Wszakże w rzeczywistości, naturalność – główny trend ostatnich sezonach. Jednak trendy pedicure i manicure służyć jako ważne uzupełnienie do obrazu, jak również dobrze dobranych dodatków.

Zainteresowany jak to zrobić pedicure, należy pamiętać, że nowoczesne nogi – to nie tylko jasne letnie kolory na paznokciach, ale schludne, zadbane stopy. W celu doprowadzenia do stopy i paznokcie w dobrym stanie stosować różne procedury. Zbadajmy je szczegółowo.

Pedicure klasyczny krój
Stopy są utrzymane w ciepłej wodzie na kilka minut. Po zmiękczający skórę wszystkie szorstkie obszary skóry, a także jej martwe części są usuwane za pomocą specjalnych narzędzi, a następnie odciąć naskórek. Jednak popularność takiego pedicure stale spada, jak znalazł idealne zastępstwo.

pedicure SPA
Wraz z nim, pedicure 2011 będzie najmodniejsze i najbardziej zadbane stopy. Procedura nie jest tak szybkie i proste jak w poprzednim przypadku. SPA-pedicure obejmuje pielęgnację stóp i okładów stóp. Użyj oczywistą procedurę ponieważ mistrzowie użyciu kwasów owocowych, które pozwalają delikatnie i niewinnie usunąć martwy naskórek. Po takiej pielęgnacji skóry staje się podobna do aksamitu, a otrzymany emocje wymagają wielokrotnych wizyt do przedziału pasażerskiego po pewnym czasie.

pedicure
Jedną z opcji, jak zrobić pedicure – używania sprzętu ze specjalnymi dyszami szlifierskich, dobiera się w zależności od stanu skóry. Szczególnie przydatna, jeśli pan ma do czynienia z odciski, modzele i pęknięć. Ogromna zaletą urządzenia używane – brak narzędzi i dodatkowego uzdatniania wody cięcia.

Europejski pedicure
Jak zrobić pedicure tym przypadku? Również bez użycia wody i urządzenia do cięcia, jak w poprzednim przypadku. Głównymi instrumentami tutaj – pumeks i pilnik. Naskórek nie jest wyciąć i usunąć za pomocą specjalnych narzędzi. Ten wszechstronny pedicure 2011, jako doskonały na każdą okazję. Europejski Pedicure zwykle wymaga użycia dwóch kolorach:
– bezbarwna baza
– Klasyczna biała farba lub jasne kolory na regenerować części paznokcia.

trendy w modzie
Omawiając jak zrobić pedicure, należy zapoznać się z najnowszymi trendami w sezonie letnim:

– Korzystanie z akrylu i żelu na tipsy nie wyszły z mody, choć tendencja jest pewien, że to jest oczywiste;
– smog odcienie lakieru do paznokci, jak również odcienie drogich metali szlachetnych, koral, i neon – doskonale podkreślają piękno kobiet wszystkich kolorów skóry;
– Zwłaszcza modne Pedicure – geometrii w postaci linii prostych, przecinających się okręgów, kąt ostry kształt;
– Pedicure nago, idealny żadnych gwoździ, ponieważ aby go utworzyć przy użyciu ciepłych odcieni skóry.

Ponadto warto zauważyć, że w każdym kraju na świecie, w którym moda jest bardzo ważne, zaobserwowano ich skłonność do pedicure:

Francja to klasyczny francuski pedicure,
Hiszpania – kwadratowe paznokcie z czerwonym lakierem do paznokci,
Włochy – stosowanie suchych roślin, stały z przezroczystym lakierem,
Singapur – żółty paznokieć polski,
Rosja – odcienie skóry lakieru lub wzór, który przypomina koronki tkania.

Czy chcesz poznać modę jakimś konkretnym kraju? Teraz to nie jest takie trudne.