381 Shares 1297 views

Jak smażyć kurczaka na patelni, czy wszystko pomysłowe jest proste

Mięso z kurczaka – ten sam produkt, z którego można przygotować kilkanaście potraw, spędzając trochę czasu i wysiłku. Dotyczy to bulionów dietetycznych, ptaków nadziewanych oraz wielu innych potraw, które harmonijnie łączą doskonały smak i niewątpliwe korzyści dla organizmu.


Troska, ale przyjemna.

Mamy więc kurczaka, a my chcemy gotować jeden z nich, na przykład kolację kilku potraw. Czy to możliwe? Bardzo nawet tak. Co to jest menu? Na pierwszej – zupy lub barszczu na silnym bulionie z kurczaka. I za drugie – smażone mięso z dodatkiem. Jak gotować zupę to specjalna rozmowa. Omówimy teraz kilka sposobów smażenia kurczaka na patelni.

Metoda jeden

A). Przygotowanie

Tak więc bulion jest gotowany, a mięso z kurczaka jest prawie gotowe. Należy ją wyjąć z patelni, włożyć durszlak i na talerz lub naczynie, aby się ochłodziło i szklaną ciecz. Jeśli ptak nie został podzielony z wyprzedzeniem, podzielić tusz na porcje. Przed smażeniem kurczaka na patelni, pieprz mięso, dopraw pokarmowych, jeśli w ogóle. Tylko ostrożnie: jeśli ptak gotowany w solonej wodzie, nie przesadzaj go solą w przyprawach i podczas smażenia. Wiele gospodyni domowych, aby uzyskać surowy chrupiący crust, tłuszczu mięsa specjalnym sosem sojowym. Użyj go, jeśli masz to pod ręką. Kolejna rada. Przysmak dla koreańskiej marchwi jest bardzo pachnący. Zastanawiając się, jak smażyć kurczaka na patelni, posypać się mięsem – potwierdzam, że będzie naprawdę smaczne i skusi cię do zapachu!

B). Przygotowanie

Po zakończeniu etapu przygotowawczego umieścić patelnię na gazie, wlać olej słonecznikowy i położyć kurczak w rozgrzanym pojemniku. Po pierwsze, aby złapać skórkę, możesz sprawić, że ogień będzie silny. Mięso się odwraca, tak że nie pali się. Następnie ogień jest cichszy, patelnia pokryta jest pokrywką, a kurczak powoli osiąga odpowiedni stan. W końcu możesz posiekać parę ząbków czosnku i wrzucić do patelni – zapach szybuje; Tam też dodać parę zapachowych groszku pieprzowego. Po prostu nie przesadzaj naczynia! Mięso powinno być dobrze smażone, ale nie przekształcić się w ciastko! Garnele wybierz według życzenia: ziemniaki puree ziemniaczane, makaron, itp. Jeść na zdrowie!

Metoda drugiej

I jak smażyć kurczaka na patelni, jeśli jest surowy? W zasadzie nie ma nic zbyt trudnego. Początek jest normalny: kurczak jest pokrojony na porcje, mięso jest myte, woda musi spływać. A potem – opcje. Możesz po prostu smażyć, bez zakłopotania. Możesz marinować. Możesz smażyć i pukać. Może … Przestańmy na drugi przepis. To pasuje więcej, jeśli naprawdę chcesz zasmakować kurczaka. Etapy:

  • Opatrunek miodowy, przepis, który jest dobrze znany i łatwy. W nim godzina i pół położyła mięso;
  • Ugotowane marynowane kawałki trochę wyskakują i wybijają młotkiem. Konieczne jest, aby mięso było pieczone lepiej i miękkie;
  • Kawałki posypane pieprzem, przyprawy krakingowe, sól i wgłębną patelnię. Dodać trochę wody, umieścić liść laurowy, 4-5 groszek pachnącego pieprzu i wrzucić do ognia, aby mięso było lekko zabłuszane. Powinno się często odwracać, aby nie palić;
  • Następnie dodaj olej i smażyć kurczaka w patelnię do gotowania. Możesz umieścić łyżkę z marynaty na patelni lub świeżej sałaty. W końcu też dodać czosnek, pasuje świetnie do mięsa pieczonego.

Po obfitym obiedzie …

Jak widać, wszystkie pomysłowe, naprawdę, proste, szczególnie jeśli chce się coś zrobić dobrze. W końcu, co jest najważniejsze dla gospodyni? Zdolności – tak, właściwy zestaw produktów – bez wątpienia, dobrze, pragnienie – zawsze!