248 Shares 5989 views

Kto jest najsilniejszy cios w boksie?

Wielu fanów doświadczonych w boksie do obserwowanych walki dziesięciolecia, powiedział, że w ostatnich latach sport stał się bardziej techniczny. wydarzenia rozrywki, podczas gdy nieznacznie spadła kontradyktoryjności żołnierze wykazali poza ringiem aktywny niż na nim. Ewentualnie, takie obserwacje nie są bezpodstawne. Jednak teraz razie poważnych meczów bokserskich, w którym zawodnicy wykazują doskonałą sprzętu sportowego, silna wola, aby wygrać i potężny atak. Pokazuje najsilniejszy cios w boksie, zawodnik zarabia nie tylko dodatkowe punkty, ale także ciepłej uwielbieniem publiczności.


Wśród najbardziej imponujących momentów boksie zawsze najpierw przyjść do przetłoczeń umysł. To jest nie do opisania wzrok, gdy tylko udane kopnięcie radykalnie zmienić przebieg bitwy. I jeden z bokserów, które wydawały się outsidera nagle wygrywa lidera po precyzyjnym uderzeniu. Czas się największym szokiem jest w stanie urodzić mistrzów. To, co przyciąga publiczność, widzowie spragnieni takiego widowiska i dla niego kupować drogich biletów.

Najbardziej pamiętne walki stały się legendarne. Stają się częścią historii boksu, co skłoniło fanów ponownie i ponownie dokonać przeglądu zapisów.

Ocena oddziaływania ma swoją wagę i nagłość i wykorzystania technologii, a także znaczenie przyniósł im zwycięstwo i moc przeciwnika. Siła fizyczna, osadzone w najmocniejszym ciosem w kg można obliczyć w imponujących liczb. Na przykład, uważa się, że maksymalna siła uderzenia w 1900 psi (około 800 kg) wykazały u szczytu ciężkiej bokser Erni Sheyvers. Nieco mniej potężne ciosy George Foreman i Mike Tyson.

Według innych ekspertów bokserskich faktycznie siła uderzenia nie jest mierzona słynnych bokserów w historii, została nagrana tylko komponent nokaut. Mimo wszystko, w takich pomiarów i bez szczególnego znaczenia – Obracanie najbardziej ciosem i ostre, charakteryzujące się taką samą siłą, będzie miał inny wynik. Pomiar siły uderzeń przeprowadzonych bokserzy, można uzyskać różne oceny. Jednak ostateczne wnioski na nich nie zrobi. Ktoś bardzo potężny lewy bok (jak David Tua), z drugiej – prawo prosto (Lennoks Lyuis). Ale w ogóle, w pudełku jest uważany za najbardziej potężny hak do bramki ręką.

Klasyczne idee o boksie wiązać nóg (nóg) i obudową. Nogi z pół-gięte, biodra rozmieszczone, kroki są wykonywane na palcach, największy szok odbywa się na skok. Moc zatrzymywania jest osadzony masy ciała i szybkość ruchów rąk, stóp, pięści. Znaczenie ma koordynacja ruchów (zdolność do szybkiego łączenia całe ciało, obudowa umiejętności dovorachivaniya). Aby osiągnąć maksymalną moc wpływ ma obowiązek stać mocno na nogach pierścień, siłę nóg i ciała oddanie władzy w ręce pcha.

W badaniach przeprowadzonych w celu ustalenia, jak bokserzy powodują największy szok, okazało się, że największa siła fizyczna może być stosowany z nieobsługiwanym pozycji, gdy obie stopy nie dotykały pierścień. Obudowa odbywa się prawie pionowo, zanim akcja zostanie podjęta przez potężny impuls do stóp w powietrzu, ale ze względu na huśtawce zainwestował ciśnienie niemal wyłącznie ręcznie. Uzyskany w ten sposób ruch impulsu silniejsza.

Generalnie, po tropi liczba walk, przetłoczeń zakończone, wniosek jest taki, że siła uderzenia, oczywiście ważne, ale to jest o wiele ważniejsze niż technika jego stosowania i dokładności.