627 Shares 1183 views

Modlitwa o miłość – to najlepszy sposób, aby zorganizować swoje życie osobiste

”… Znalazłem go, którego miłuje dusza moja,
Złapałam go i nie pozwól mu odejść,
aż go wprowadzę do domu mojej matki …”.
„Pieśń nad Pieśniami”


Przychodzimy na ten świat z miłości

Każdy, kto przychodzi na ten świat potrzebuje miłości. Człowiek – istota niezwykle zależy od absolutnego świetle życia, które nazywa się miłość. Po pierwsze, od samego momentu poczęcia, on jest chętny, aby uzyskać ją z dala od rodziców i najbliższego otoczenia: członków rodziny, krewnych, przyjaciół. Dorastając, zdaje sobie sprawę, że potrzebuje miłości drugiej osoby. Ta miłość jest inna: nie jest przyjazny, a nie ojciec-matka, nie braterska, zupełnie inna … Miłość jest absolutnie obcy dla których będzie on zgodzić się dać swoje życie. Tu, w tej chwili człowiek uświadamia sobie, że jest gotowy do przyjęcia nie tylko miłość, gotów jest oddać się (ponieważ miłość – to nie bierze i brać i dawać i dawać) i być zadowolony z tego.

Jak szukać miłości i dlaczego modlitwy miłości?

Co dorosły, gdy czuje potrzebę miłości, ale nie widzi swoje otoczenie, człowiek, który potrafi kochać i kto będzie iść w parze przez życie? Musimy zadać wszechświat do takiej osoby. Fakt, że myśl jest materiał – od dawna niekwestionowanym prawda. Dowodem na to jest w nauce (szczególnie psychologii), wszystkich religii, filozofii i różnych rodzajów wiedzy zgromadzonej przez ludzkość od tysięcy lat, brzmi następująco: jeśli dana osoba silnie chce coś i poprosić o to, że jest pewny, aby uzyskać to, co chcesz. Na to wszystko zbudowane magiczną wiedzę, mówi Jezus w Nowym Testamencie: puk, a otworzy, pytać i zostanie podany. Jak poprosić o miłości? To zależy od tego, kogo zapytasz, z którymi chcesz się trochę miłości i być Twój wniosek. Chcesz dostać namiętną miłość alkoholi z różnych nieznanych sił, użyj zaklęcia i wróżby. Co to daje? W najlepszym razie – nic. W najgorszym – z nieznanych sił dostać coś nieznanego, to będzie sobie z tym poradzić sami, ale z duchami w ogóle trudno czekać na coś dobrego dla siebie … lepsze i bardziej niezawodne wszystko – prosić o pomoc od Boga, to znaczy zapytać go modlitwa. Musisz modlitwę miłości.

Co potrzeba modlitwy o miłości?

W celu ochrony przed złymi duchami przed zepsuciem na celibat i innych takich machinacji zagranicznej zawiści i nienawiści trzeba czytać Psalm 90. Odczyt musi on często 1 raz dziennie lub co najmniej 1 raz w tygodniu. Pomoże to usunąć skażoną założenie uszkodzenia, jeśli w ogóle, a także ochronę przed nowymi atakami. Wybierz modlitwę z miłości do modlitewnika, albo powiedzieć własnymi słowami. Modlitwa ma modlitwy dla małżeństwa dla dziewcząt i dla mężczyzn. Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na fakt, że nie znajdzie tam takie jak modlitwa o miłości mężczyzny lub modlitwy o miłości dziewczyny. Miłość do płci przeciwnej bez małżeństwa jest uważane za grzeszne. Prosząc o takiej miłości, oczywiście, nie może mieć Boga. Tak poważnie zająć się kwestią prywatności, konieczne jest, aby zapytać o małżeństwie. Z którymi sam Bóg pokaże. Aby to zrobić, jesteś do niego i stosowania. Ufność w Boga powinno być, w nowoczesnym języku, domyślnie. Należy zwrócić uwagę na modlitwie miłości:

  • Pan Bóg do dziewczyn o udanego małżeństwa
  • NMP
  • Św Matrona Moskwie
  • Nikolayu Chudotvortsu małżeństwa
  • Barbara
  • Xenia Petersburgu

Istnieje również wspaniały katolicka modlitwa do świętego Józefa, dobrego męża. Inną dobrą rzeczą, aby poprosić mamę, żeby modlić się za Katarzyny córki dobrego pana młodego. Matczyna modlitwa jest bardzo silny i skuteczny.

Skąd wiesz swoje przeznaczenie?

Zarówno mężczyźni jak i kobiety, jeśli mają tam kogoś, w celu zweryfikowania, czy to jest człowiek, który pojedynczy wysłany przez los do końca życia, to jest bardzo pomocne, aby modlić tą modlitwą: Panie, powierzam wam moje relacje z (nazwa osoba). Jeśli mają mnie korzyści, niech to (on) będzie moja żona (mąż). Jeśli jest to człowiek, wszystko idzie na ślub – jeśli nie rozstał. W tym przypadku, nie starają się powrócić do tej osoby. Bóg, ponieważ wyraźnie powiedział – to nie jest twoje.

Jak modlić się dla miłości?

Bóg nie obchodzi, jak się modlicie, że to, co mówisz. Najważniejsze – że czujesz. Patrzy w swoje serce i zobaczyć wszystko, co tylko chcesz powiedzieć. Więc starają się wyrazić słowami moje szczere myśli i myśli sprawiają, czyste i jasne, w pierwszej kolejności do siebie. Ponieważ, jak to należy zwrócić wszystkie swoje serce i wszystkie swoje myśli, a potem nadejdzie. Jeśli chcesz miłości, należy wiedzieć i zrozumieć, jaki rodzaj miłości. I jesteś gotowy, aby odpowiedzieć na uczucia? Chcę, ale nie wiem, co większe znaczenie: nie chcą robić, lub – Jestem znudzony, chcę przygodę. Pamiętaj, że jeśli statek nie wie, gdzie się udać, nie ma wiatru jest przypadkowe do niego. Bądź szczęśliwy w miłości.