158 Shares 2033 views

Tennis Academy (Kazań, Rosja) – rosyjskie tenisistki nowoczesnej kuźni

W dzisiejszym tenisie, aby osiągnąć prawdziwy sukces, dzieci zaczynają naukę w bardzo młodym wieku. Kazan Tennis Academy to tylko i oferuje wszystkie udogodnienia dla fanów tenisa w każdym wieku. Kiedy historia tej uczelni? Kto może uczyć się od niego?

Akademia tenisa

Kazan mogą być dumni z tej instytucji. Ten obiekt sportowy jest nie tylko największym w rejonie Wołgi, ale także jeden z największych w Rosji. Jest to dość młoda instytucja sportu.

Tennis Academy (Kazan) został oddany do użytku jesienią 2009 roku. I po czterech latach od obiektu sportowego był aktywny podczas Letniej Uniwersjady światowej. W tej hali zawody w badmintona i tenisa. Od tego czasu, obiekty sportowe, Akademia regularnie wykorzystywane nie tylko przez zawodowych sportowców: to zaangażowane dzieci pod okiem profesjonalnych trenerów i każdy może grać w tenisa na posiedzeniu jawnym. Akademia miesięczny prowadzi regularne turnieje tenisa dla amatorów, a raz w roku profesjonalny turniej tenisowy – Kazan Kremlin Cup.

struktura

Tennis Academy (Kazan) ma do swojej dyspozycji dwadzieścia sześć kortów tenisowych. Jest to największa w Rosji liczba sądów w tej samej lokalizacji geograficznej. Aby pomieścić tak dużej liczby pól wymaga odpowiedniego terytorium, o powierzchni 8,5 ha ziemi. Na tym obszarze Tennis Academy (Kazan) ma prawie dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych obiektów sportowych.

Powlekania 26 z czterech kortów hardovogo są głównie hala samo na treningach.

Ponadto osiemnaście pokoje usytuowane na zewnątrz. Spośród nich tylko cztery mają podkładu, a reszta – hardovy.

Kto może trenować

Akademia drzwi są otwarte dla każdego, od siódmej rano do dziesiątej w nocy. Oczywiście, główną uwagę poświęca się edukacji tenisa zmieniającym nowoczesnych profesjonalnych tenisistów. Zajęcia odbywają się dla najmłodszych, począwszy od czwartego roku życia, a szkolenie jest prowadzone przez dwa profesjonalnego trenera, co znacznie poprawia jakość zatrudnienia. Sprzęt sportowy jest wydawany bezpośrednio do Akademii za niewielką opłatą, która jest wliczona w cenę i wynajmu kortów. Ale gracze buty sportowe do tenisa trzeba przynieść własne.