390 Shares 8591 views

salon kosmetyczny domu: maska z czarnymi kropkami z węglem aktywowanym

Czy jest możliwe, aby z powodzeniem wykorzystywać węgiel aktywowany do twarzy? Maska, peeling, mydło z węgla – czy są one szkodliwe dla skóry? I jak skuteczne są? węgiel aktywny bardzo dobrze absorbują nadmiar brudu i oleju, ważne jest tylko, aby prawidłowo je stosować.


Z czarnymi kropkami zrobić film maski, aby pozbyć się trądziku – maskę z gliny. Jednocześnie biorąc pod uwagę typ skóry. Suche, starzenie się skóry, najlepiej nadaje niebieskie gliny. Czarne hydratów glina, oczyszcza i nadaje się do wszystkich białych – najbardziej skuteczne, ale nie powinny być stosowane do właścicieli delikatnej skóry z blisko powierzchni naczynia. Miarą gliny proszku jest miarą brane rozdrobnionego węgla aktywowanego dodano inne niezbędne składniki, takie jak olejki eteryczne.

Najbardziej popularne maski czarnych punktów z węglem aktywnym – stanowi folię maskującą, który oczyszcza się nie tylko ze względu na substancje czynne, lecz także w sposób mechaniczny. Wystarczy, aby przyjmować jedną łyżkę wody lub innych cieczy (np mleka) i 1 kubek żelatyny w celu otrzymania maski z folii. Możliwe jest dodawanie różnych składników, łącznie z węglem aktywowanym. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje o tym, jak można zrobić maskę.

Jak to często maska czarnych punktów z węgla aktywowanego?

To zależy od stopnia zabrudzenia i rodzaju skóry. Standard – dwa razy w tygodniu. Wskazane jest, aby wykonać procedurę w sposób regularny – tak można osiągnąć zauważalne rezultaty. Jeśli skóra jest bardzo sucha i wrażliwa, maska z czarnymi kropkami z węglem aktywnym – nie opcję, to lepiej wybrać miękkie środki.

Ważne jest, aby pamiętać, że maska z aktywnym węglem przy skórze skłonnej do naczynkowa, nie można zrobić!

Maska czarnych punktów z węglem aktywnym – przepis

składniki

Jedną łyżeczkę mleku lub wodzie są potrzebne, aby wziąć pół łyżeczki żelatyny i pół tabletki węgiel. Ilość ta będzie wystarczające do zamaskowania T strefy. Jeśli chcesz całą osobę wystarczająco dużo w stosunku do zwiększonych dawek wszystkich komponentów.

Sposób wytwarzania

aktywowany węgiel jest dobrze zemleć, dodać żelatynę i cieczy. Otrzymaną masę powinny być dokładnie wymieszana, ze względu żelatyna nie rozpuszcza się w wodzie, lecz pęcznieje. Następnie maska nagrzewa się, na przykład w kuchence mikrofalowej w ciągu 10-15 sekund. Następnie należy odczekać dopóki nie ochłodzi się do temperatury dopuszczalnej – maska jest gotowe do pracy!

dozowanie

Wiele uczynić tę maskę, nie dbając o prawidłowe przygotowanie skóry, a następnie zastanawiać, dlaczego nie ma wynik. Skóra powinna być oczyszczona i pary, pory otwarte, a warstwa górna z czarnymi kropkami stają się bardziej miękkie i bardziej giętkie. W celu zastosowania maski, to najlepiej wziąć specjalną szczotkę – są wystarczająco elastyczne, aby umożliwić „Drive” do porów maski. Remis oznacza pat, następnie dodać kolejną warstwę, delikatnie przesuwając szczotkę. Jeśli stosuje się cienką warstwę maski będzie trudny do usunięcia, będą eksplodować. Czekać na zakończeniu suszenia trwa około jednej czwartej godziny. Teraz można zdjąć maskę. To nie będzie tak silny jak gotowych masek, które są sprzedawane w sklepach. Dlatego konieczne jest, aby ją wyjąć ostrożnie, aby ten jeden kawałek, w przeciwnym razie będzie musiał zmyć, a część efektu po prostu zniknąć. Pozostałości maski można usunąć dowolną odpowiednią ciebie czyszczącego (balsam, mleka) i umieścić na krem z miękkim kojące, nawilżające i efekt regeneracji.

Środki na zwężenie porów

W celu zmniejszenia wielkości porów można wytwarzać kostki lodu z węglem i wytrzeć jednej powierzchni lub dwa razy dziennie. Jest możliwe zastąpienie takiej procedurze przemywania. Jak dobrze wiadomo, zimno również pomaga zmniejszyć porów niż aktywnie wykorzystywane w nowoczesnej kosmetologii, oferując klientom szeroki wybór procedury Cryo. Oprócz wpływu na pory, takie kostki lodu ton skóry, zapobieganie jego przedwczesnemu starzeniu.

Jak inaczej można użyć węgiel aktywny trądzik?

Mask – to nie wszystko jestem w stanie tego składnika. Sprzedaż dzienne można znaleźć środki oczyszczające mają NaturaSiberica w składzie ma mydła detoksykacji, która jest w związku z węglem aktywnym wchłania większość zanieczyszczeń. W domu, oprócz maski i maski z gliny filmów może zrobić maskę z solą morską. Na przykład, zgodnie z następującą recepturą: jedna część sproszkowany węgiel aktywny w postaci proszku, w jednej części świeżego soku z aloesu, a trzecia część z soli morskiej. W tej mieszanki można dodać do odpowiedniego olejku, na przykład, znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych olejku z drzewa herbacianego. Aby określić ilość olejku należy wykonać instrukcje do niego, ale to zwykle nie więcej niż trzy krople. Wszystko to powinno być mieszaninę rozcieńcza się wodą tak, aby uzyskać wystarczająco gęstą pastę. Utrzymuj maskę na twarz powinna być około kwadransa.

Scrub z węglem

Najbardziej popularne jest peeling twarzy z węglem drzewnym. Ten peeling nie jest zalecany dla tych, którzy mają cienkie, wrażliwe, podatne na zapalenie skóry lub skóry o bardzo szerokim porów, które przed uszkodzeniami mechanicznymi może być jeszcze większa. Wszyscy inni mogą polecić skuteczną i bardzo łatwe do przygotowania oczyszczający peeling. Aby sprawić, że potrzebne są dwie tabletki z węgla aktywowanego niewielką ilością wody w celu rozpuszczenia go w tabletkach, sok z aloesu, miodu i cukrem (każdego składnika łyżeczki). Ten zarośla nakłada się maską w ciągu 20 minut, podczas którego to wysycha, a następnie można go przemyć wodą, a jednocześnie bardzo lekkie masażu twarzy.

Jak widać, niedrogi i tanie składniki, takie jak węgiel aktywowany, może być z powodzeniem stosowana w różnych receptur urody.