900 Shares 7213 views

Objawy: że nie można dać? Dlaczego nie można dać noże, zegary i lustra?

Na daty wakacji, rocznice, urodziny postanowił dać prezentu. Wielowiekowa tradycja i przesądy może dać każdą Present dodatnią lub ujemną kolor. Są ludzie, którzy są sceptyczni co do wiary i chętnie do chwili obecnej. Ale są tacy, którzy są skłonni do przesądów, które mogą rozeznać złe prezenty znaki. Że nie można dać? Jakie prezenty należy unikać?

Wspólne uprzejmości nie pozwoli zrezygnować nawet wątpliwe temat. I każdy niniejszy film jest łatwo zneutralizowane przez sól ognia pieniędzy wody. Często zły omen – tylko wymówka zły humor, niezdolność do dawania i otrzymywania prezentów.

Prezenty i znaki

Od czasów pogaństwa istnieje przekonanie, że można dać, a czego nie. Nie zgodził się przyjść do czyjegoś domu z pustymi rękami – to brak szacunku do swoich mistrzów. Ale niektóre prezenty niosą ze sobą złe wróżby lub negatywną energię.

Zależność ta nie zawsze jest uzasadnione. Znak – tylko subiektywną reakcję do konkretnej osoby w określonym punkcie działania. Wierzcie lub nie – każdy decyduje się na własną rękę. Jednak, aby nie zakłócić hosty lub urodziny, za niektóre z objawów. Czego nie może być obecny, i że jest to możliwe? Jak wybrać prezent dla uroczystym dniem?

Nie powinno przynieść ze świątecznych prezentów, które są dziwne symbole, nieznane słowa. Możliwe jest, że w ten sposób czarownik chce rzucać swój los, chorobę na osobę, która otrzyma tę rzecz.

adidasy

Przedmioty związane z pogrzebu symboliki Nie zaleca się przedstawić jako dar. Są intuicyjny zaprzeczenie ukrytego kłopoty. Że nie można dać? znaki na trampki związanych z przejściem do świata zmarłych. Zazwyczaj osoba pochowana w bucie, często w kapciach. W związku z tym darem mogą powodować nieprzyjemne skojarzenia.

Jeśli dawca i odbiorca prezentu – ludzie nesuevernye, to znak nie może pracować. Jesteśmy myśli przedstawione prezenty informacji, opłaty z negatywnej energii. Dlatego dobry nastrój i dobre życzenia – najlepsze omen dla każdej wystawie.

godzin

W prawie każdym kraju istnieją przesądy o co prezenty nie może być obecny. znaki To nie zawsze działa. To zależy od tego, jak dana osoba wierzy w to czy tamto przekonanie. Na przykład, zegarek nie jest zalecany do udzielania jakichkolwiek mężczyznę lub kobietę. Uważa się, że czas pracy mechanizmu wpływa na ludzki rytm biologiczny. W Chinach taki dar jest zaproszeniem do pogrzebu.

W naszym kraju istnieją oznaki. Jest to niemożliwe, aby dać ukochanej człowiek? Na rękę. Zapobiegnie to związek będzie przyspieszyć proces oddzielania. Ponadto, proces wprowadzania godzin w ręce przypomina zatrzaskując kajdanki.

Neutralizacja niniejszego proste. Można oglądać symbolicznie położyć na miękkiej zabawki lub lalki, a zatem przedstawić jako dar. Znak nie stosuje się do ściany, zegary podłogowe i budziki.

Chusteczki do nosa, ręczniki

Chusteczki i ręczniki są do odnoszą się do aktów rytualnych. Podczas pogrzebu, którzy przeprowadzają trumnę, przedstawiła nowy ręcznik. Reszta publiczności – chusty. Ma to na celu zapewnienie, że zmarli ludzie pamiętali dobre słowo. Dlatego, aby dać symbolizm pogrzeb święto nie jest akceptowana.

Ale istnieją kąpieli, ręczniki kuchenne, chusteczki ręcznie, którzy po prostu chcieli przekazać komuś innemu. Jak przedstawić to, czego nie może dać? Znaki w większości przypadków są wyjątki.

I chusteczki i ręczniki mogą być przyznane, ale tylko w parze. Podwójne Present symbolizuje harmonię w domu. Dwie chusteczki lub dwa ręczniki nie przynieść negatywne skutki.

Skarpety, bielizna, książki

Są to elementy, które nie zaleca się dać go do człowieka. Co to jest surowo zabronione przedstawić ukochaną? Że nie można dać człowiekowi? znaki, wiąże się ze skarpet, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Każdy wie, że takie rzeczy nie dają jej męża, ukochaną osobą. Po otrzymaniu takiego prezentu, człowiek może wkrótce opuścić rodzinę.

Daj spodnie – do zdrady. Ten kameralny przedmiotem toaletowy symbolizuje romans na boku.

Książki, o dziwo, również prowadzą do rozstania. wiersze miłosne, wiersze, powieści nie są dobrym prezentem dla bliskiej osoby. Ten pech może prowadzić do rozpadu związków.

ostrych przedmiotów

Nieobecny przebijanie i cięcie elementów do tych, którzy wierzą w złych wróżb. Że nie można dać? Ozdobne szpilki, nożyczki, noże, sztylety, widelce. Takie prezenty przyniesie do domu niezgody, nieszczęścia.

Wszelkie wskazówka (nóż lub meble) przyciąga negatywnej energii, złych duchów. Dlatego też, nawet we wnętrzu domu powinny być preferowane do okrągłego lub owalnego stołu, zaokrąglone narożniki skrzyni lub szafy.

Nóż w prezencie doprowadzi do niezgody w rodzinie, albo zerwać stosunki z dawcy. Ale dla kobiety prezent – do nowych znajomości, ciekawą wentylatora.

lusterka

Dziewczyny z powodu ich emocjonalności i podejrzliwości dawać prezenty niepoprawną wartość. Dlatego, aby niespodzianek dla płci powinny być traktowane z ostrożnością. Jest to niemożliwe, aby dać dziewczynę? Znaki perły są znane od dawna. Przesądni ludzie mówią, że to syreny łzy. Perły i może przynieść nieszczęście.

Jest to niemożliwe, aby dziewczęta, kobiety dają lustro. Jeśli spojrzeć na nich, stracił młodość, starość nadchodzi szybko. Lustra z utworzenia zastraszonych osób odzwierciedlenie ich świat. Wierzą oni, że – wejście do innego wymiaru. Ponadto, lustro doskonale przechowuje informacje. To przynosi wiele energii obcej, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Taki prezent może przestraszyć przesądny człowieka. Przez znaki pęknięte lub złamane lustro przynosi pecha i śmierć. Dlatego lepiej jest odrzucić taki dar.

Wizerunki zwierząt, ptaków,

Ponieważ ptaki związane są złe wróżby. Czego nie może być obecny, dlatego statuetki lub figurki gołębie, sroki, wrony, czaple. Są one symbolem nieszczęścia. Nawet oblatany w domu ptaków może przynieść kłopoty. Dlatego figury ptaków wiąże się ze smutkiem.

A figurki różnych zwierząt to jest niemożliwe, aby dać facetowi? Znaków, na przykład, postać wiążą Słoń z erekcji. Obniżona bagażnik związanego z mocą naruszenia. Ale jeśli trąbę słonia podnoszone do góry – jest symbolem powodzenia i szczęścia.

portmonetka

Nawet kolor torebki może przynieść problemy. Niebieski odcień związany z elementem wody. Oznacza to, że pieniądze nie zostaną w tej torebce będzie przeciekać. Idealny kolor kiesa przyciągać pieniądze – brązowy lub czerwony.

Znaki powiedzieć, że jest niemożliwe, aby dać pusty portfel. Pamiętaj, aby umieścić małą monetę. Będzie ona czerpać pieniądze, aby kontynuować torebce zawsze będzie pełny.

Posag dla noworodka

To zajmie ogromną ilość posag dla noworodka. Wszystko przesąd zgodni co do jednego – przed narodzinami dziecka nie może dać nic do swoich rodziców. Brak suwaki, nie botki lub naczynia lub zabawki dla dzieci nie powinny przedstawić młodą rodzinę. Dopiero po pomyślnym narodzin dziecka mogą być prezentowane prezentu.

lalki porcelanowe są również uważane za dziwne przedstawienie. Być może wynika to z faktu, że mistrz zainwestował część swojej duszy podczas pracy. Ponadto, lalki są często związane z magią voodoo. Dlatego otrzymał jako dar porcelany urody, oczyścić go z obcego mocarstwa.

oczyszczająca prezent

Jeśli istnieje podejrzenie, że dany obiekt może przynieść kłopoty, należy usunąć go z negatywnej energii. Nie trzeba zrezygnować prezent i boli dawcę. Lepiej w cichym otoczeniu, aby zrozumieć, dlaczego prezent jest nieprzyjemne skojarzenia i wyczyść ją niechcianych informacji.

  • Pieniądze. Najprostszym sposobem, aby zneutralizować pecha – kupić prezent. Oczywiście, nie jest konieczne, aby dać mu prawdziwą cenę. Mała moneta, przedstawił dawcy, pozbyć się bolesnego zwątpienia.
  • Wody. Jeśli możesz – wypłukać pod bieżącą wodą, prezent, lub przetrzeć wilgotną szmatką. Pomoże to oczyścić przedmiotem żadnych negatywnych informacji.
  • Pożar. Czyszczenie płomień usunie wszystkie złe wróżby. Można dar mógł się ruszyć nad płomieniem świecy. Lub odkażania dymu z ogniem wątpliwa sprawa.
  • Sól. Jest to najbardziej odpowiedni sposób, jeśli ofiara nie może być zwilżona lub doprowadzić do pożaru. Jeśli obecna jest niewielka, można zakopać go w dużej soli noc. Do rana już obecny będzie wolna od jakichkolwiek efektów energetycznych.