234 Shares 4872 views

Słaba erekcja. Przyczyny naruszenia

Naruszenia w pracy układu rozrodczego występują nie tylko u kobiet, ale u mężczyzn. Jednak oba są bardzo bolesne. Pomimo faktu, że mężczyźni uważani są za silną płeć, zazwyczaj nie mogą zrobić niczego, jeśli dotyczą żadnych problemów seksualnych. Słaba erekcja znajduje się na tej liście. Jeśli przedstawiciele silnej części ludzkości cierpią z powodu takich naruszeń, zaczyna się zamykać od innych, stara się przetrwać to wszystko w sobie. Zdolność do normalnego stosunku płciowego dla silniejszego seksu jest uważana za konieczną potrzebę. Dlatego też doświadczenie zaburzenia erekcji w każdym przypadku nie może być uznane za upokarzające.

Tak więc, słaba erekcja jest pewnym zaburzeniem narządu układu rozrodczego mężczyzny. Z takim naruszeniem po prostu nie jest w stanie osiągnąć wystarczająco zadowalającego związku o charakterze seksualnym. Ogólnie, normalna erekcja polega przede wszystkim na zwiększeniu elastyczności i zwiększaniu rozmiaru penisa. Jeśli jest słaba erekcja, organ męski nie reaguje w jakikolwiek sposób na dotyk lub pieszczoty różnego rodzaju. Wznoszenie erekcji lub zaburzenia erekcji, jak nazywa się specjalistów, jest implikowane tylko w sytuacji, gdy problemy tego rodzaju towarzyszą mężczyźnie od ponad sześciu miesięcy.

Przyczyną łamania tego typu są głównie problemy psychologiczne . Jest inny powód, w wyniku czego przedstawiciel silniejszej płci może mieć słabą erekcję. Mowa w tej sytuacji dotyczy naruszeń fizjologicznych. Ta lista obejmuje urazy w okolicy i narządach, tkankach miednicy. Obejmuje to urazy naczyń krwionośnych, nerwy i samego członka. Często u mężczyzn jest krzywizna tego narządu, istnieją pewne zmiany w jej strukturze. Choroby neurologiczne, brak w systemie produkcji hormonów zwany testosteronem, uszkodzenie żył i tętnic penisa. Wszystko to może być także powodem, dla którego erekcja zniknęła. Alkoholicy, uzależnieni od narkotyków często mają naruszenia w tym systemie reprodukcyjnym. Poza tym wszystkim trzeba powiedzieć, że nawet niektóre leki, zioła mogą zmniejszyć aktywność seksualną mężczyzny.

Jak już wspomniano powyżej, wiele czynników psychologicznych często wywiera silny wpływ na zdolność mężczyzn do normalnego życia seksualnego. Nerwa, stres i przedłużająca się depresja – wszystkie te czynniki wskazują na to, co prowadzi do dysfunkcji seksualnego systemu silniejszego seksu. Niektórzy eksperci twierdzą, że te warunki są znacznie bardziej narażone na nieobecność erekcji.

Co do zasady, to naruszenie nie pojawia się natychmiast, ale stopniowo. Na przykład na początku zainteresowanie mężczyzną maleje. Są trudności z montażem. Ponadto czasami znika w procesie kontaktów seksualnych. Specjaliści z całego świata mówią, że z tą chorobą lub bardziej dokładnie mówią o naruszeniu przedstawiciela płci męskiej, nocne spontaniczne erekcje zanikają, co jest typowe dla normalnego zdrowego człowieka.

W każdym przypadku należy skonsultować się ze specjalistą. Na początek lekarz dowie się, czy istnieją choroby u pacjenta, co może prowadzić do zmniejszenia erekcji. Jeśli w ogóle nie zostaną zaobserwowane takie naruszenia, musisz skontaktować się z innym specjalistą. Psycholog pomoże zidentyfikować inne czynniki, które wpływają na jakość stosunku płciowego. Podsumowując, należy zauważyć, że w niektórych przypadkach utrzymują się tak zwane nocne samorzutne erekcje. Jednak człowiek po prostu nie przyciąga swojej kobiety. Kwestia ta leży również w kompetencji psychologa.