642 Shares 2175 views

Smoleńsk atrakcje i ciekawe miejsca

Smoleńsk – piękne, starożytne miasto o bogatej historii wojskowości. Nie tylko miasto bohater, zniszczone na ziemię, z popiołów. Weź krótki wirtualną wycieczkę do wspaniałego miasta rozciąga się wśród zielonych wzgórz, podziwiam najbardziej malownicze zakątki niego.

Smoleńsk twierdza ściana

Jest to niemożliwe, aby wyobrazić sobie, Smoleńsk, którego atrakcje odzwierciedla przeszłość wojskową z miasta, bez wizyty w murze twierdzy. Ta unikalna konstrukcja została zbudowana pod koniec 16 wieku, pod okiem architekta Fiodor konia. Celem tej konstrukcji na dużą skalę w czasie – w celu ochrony nie tylko miasta, ale również zachodnią granicę Rosji z inwazją obcych. Epoki Smoleńsk ścienne 16-17 był nie do zdobycia kamień bariera otacza całe miasto. Zdolność obronny jest zwiększona przez ścianę wykopu ziemi i urządzenia wokół wału. tylko niektóre fragmenty budowli, na przykład, 17 wieże przetrwały do dnia 38. Dzisiaj każdy zwiedzanie Smoleńska zaczyna z tym największy zabytek architektury rosyjskiej architekturze świadkami historię najtragiczniejszych wydarzeń w Rosji.

Katedra Wniebowzięcia NMP

Smoleńsk i atrakcji, które są związane z wojskowego środowiska, z wielu turystów jest związany z unikalnym pomnikiem architektury – Katedra Wniebowzięcia.

Katedra, położony w centrum miasta, został zbudowany na cześć dwumiesięcznej obronie miasta z Polaków w 17. wieku. Konstrukcja katedry, pełen drewnianych rzeźb, wykonany w ukraińskim stylu barokowym. Jego duma jest wspaniały ikonostas, wykonany z gwintem dwuwarstwowej i zwieńczone złoconymi kolumnami.

Muzea Smoleńsk

galeria sztuki

Oprócz najbardziej znanych miejsc, nadal istnieje wiele ciekawych, warto odwiedzić Smoleńsk. Zabytków miasta uzupełniane listę najbardziej niezwykłych muzeów. Miłośnicy sztuki mogą odwiedzić galerię sztuki, w której obrazy rosyjskich artystów z Lewitana a kończąc Aivazovsky, jak również dzieła znanych włoskich, francuskich i hiszpańskich mistrzów.

Miasto kuźnia

Miłośników historii zainteresowany w małym budynku, pokryte gontem, który jest muzeum „miasto kuźnia”. Tutaj, rzeczywiście, od 18 do 20 wieku znajduje Smoleńsk kuźnia. Odwiedzający muzeum będą mogli zobaczyć prawdziwe kowadło, kuźnia i stare naczynia i broń. Wycieczka odbędzie się mężczyzna ubrany w modzie 18. wieku.

opowieści Muzeum

Jeśli zdecydujemy się na wycieczkę w Smoleńsku z dziećmi, zawsze będziesz przeniesiony do muzeum bajki poświęconej tradycji ludowej i folkloru. Tutaj, razem z dziećmi, można zanurzyć się w bajkowej atmosferze, będzie mógł przejrzeć starego alfabetu lub dotykać zabawki, wykonane przez mistrzów 18-19 wieków.

wódka Muzeum

Innym niezwykłym muzeum, którego nie można znaleźć w innych miastach Rosji – Muzeum rosyjskiej wódki. Ekspozycja, znajduje się w jednym z kościołów muru twierdzy, poświęconych napojów alkoholowych. W starym muzyce można skosztować pysznych produktów z kilku drinkach.

Tak, Smoleńsk, atrakcje, które utrzymują chwalebną historię miasta, zachwyci Cię swoim pięknem i gościnnością.