302 Shares 2442 views

Nikolai Peytchev – uzdrowiciel, autor praktyk zdrowotnych. medycyna alternatywna

Nikolai Peytchev znany jako uzdrowiciel i parapsychologa, specjalista w rehabilitacji i terapii bio-rezonansowej.


Studiował w Międzynarodowej Akademii Zdrowia (Friendship Uniwersytetu Ludowego, Moskwa); Studiował medycynę Wschodniej w Indiach (terapia jogi, Ayurveda).

Autor trzech książek: „Cienka natura człowieka”, „całkowite przywrócenie systemu zdrowia”, „Energia-przyczyny choroby.”

uznanie

Przyznało „Star Healer” – dla techniki autora „całkowite przywrócenie systemu zdrowia” (Międzynarodowego Kongresu psychologów, lekarzy i duchowych uzdrowicieli, lekarzy medycyny tradycyjnej, Moskwa, 2010) oraz tytuł „Najlepszego uzdrowiciela of the Year” (Światowe Forum lekarzy, psychologów, medycyna komplementarna, Moskwa, 2013).

stając się mistrzem

Jak sam mówi Nicholas, od dzieciństwa interesował się filozoficznych pytań związanych z sensem ludzkiej egzystencji, narodziny wszechświata, prawa wszechświata, a co najważniejsze – przyczyną chorób. Chciał się upewnić, że nigdy nie chorują, aby żyć długo i szczęśliwie.

I jakie były ich przyczyny. Nikolai Peytchev pisze w jednej ze swoich książek, które dosłownie mieszkała w szpitalu, wielokrotnie zbliża krawędzi między życiem a śmiercią. Lekarze zrobili wszystko co w ich mocy, ale choroba nie odejdzie.

Pewnego dnia moja matka zabrała go do psychicznego uzdrowiciela, który utwardzonej Nicholas kilku sesjach. Od tego momentu rozpoczął się nowy etap swojego życia. I miał zaledwie 10 lat.

Początkowo Mikołaj czytać wszystkie książki uzdrowiciela, a następnie zaczął czytać wszystko, co znalazłem na temat ezoteryzmu, psychologii, parapsychologii, okultyzmu, magii i orientalnych systemów filozoficznych. Studiując wszystkie te nauki, przyszedł, aby zrozumieć znaczenie wiedzy, szczególnie praktyczne, w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Na swoim osobistym doświadczeniu, był przekonany, że nauka prawdziwej wiedzy, osoba przestaje być chora. Zrozumienie i zaakceptowanie prawa wszechświata, to nie narusza ich, a zdrowie i szczęśliwe życie – to tylko konsekwencje prawidłowego rozumienia świata.

Nicholas postanowił znaleźć sposoby, aby rozwijać swoje zdolności psychiczne, którego początkowo nie posiadał. Zaczął poszukiwaniu praktyczny system, który pozwala to zrobić tak szybko jak to możliwe. Co więcej, chciał znaleźć sposób, poprzez nauczanie, że każdy byłby w stanie przywrócić swoje zdrowie i pozostawić choroby zawsze.

Nikolai Peytchev studiował z wiodącymi ezoterycznych praktyków i tradycyjnych uzdrowicieli, wyjazd do Indii, gdzie studiował i praktykował jogę Ayurveda. A po powrocie zaczął uczyć innych.

BO-LE-ZN – "Bóg Uzdrawia wiedza"

system odzyskiwania autora jest przede wszystkim program szkoleniowy, którego celem – aby dowiedzieć się, jak leczyć siebie i innych, tak długo, jak ludzie nie zmieniają się przez cały choroby ziemskiej na zdrowie. W celu realizacji tego Academy Training Nicholas Peycheva została zorganizowana.

Na stronie internetowej Akademii Peytchev powiedział kiedyś, że nikt nie będzie traktowany w sensie konwencjonalnym. Zamiast tego sugeruje, chcąc z nim zrobić, co następuje:

• konsekwentnie przywrócić swoje zdrowie z chorobą lewej w naturalny sposób i w możliwie najkrótszym czasie;

• nauczyć się umiejętności samokontroli na energetycznym poziomie;

• samonaprawy, zaczyna pomóc leczyć innych;

• Dowiedz się, jak przekazać tę wiedzę innym.

System ten, zgodnie z Nikolai Peytchev, został przetestowany na wielu ludzi, pokazując, że jest w stanie dostarczyć aplikację z niemal każdej znanej choroby. W tym samym imponującą prędkością prawdziwego uzdrowienia, potwierdzone zaświadczeniami lekarskimi.

program nauczania

Uzdrowiciele Academy włączyć każdy pracuje na kilku poziomach:

• korekta bio-pola i ujawnienie centrów energetycznych, uzdrawiającą energię duchową (mały zarys);

• stosowanie najbardziej skutecznych metod oczyszczania organizmu z toksyn i pasożytów, żywienie, praktyki jogi, ręcznej korekcji kręgosłupa, ćwiczenia oddechowe (płaszczyźnie fizycznej).

Ponadto szkolenia techniki medytacji kontroli bólu; Techniki Dowsing i radioestezii w celu uzyskania informacji na temat każdego obiektu w sposób bezstykowy; Inne użyteczne techniki uzdrowiciela.

ważne niuanse

Mężczyzna – jeden system, z których każdy element może być zdemontowane oddzielnie w celu zidentyfikowania przyczyn choroby i ich pozbyć. W tym celu, proces uczenia jest podzielony na następujące etapy:

1. Szkolenie umiejętności diagnostyczne prawdziwych przyczyn choroby – lock przyczynowy związek centra energetyczne z patologii fizycznej.

2. Uruchomienie całego systemu czakr, odblokowanie centra energii w celu realizacji określonych chorób.

3. korekcja wszystkich ciał subtelnych wyeliminowanie przyczyny choroby na terenie.

4. Oczyszczanie subtelne ciała jednostek pasożytniczych uniknąć nieupoważnionego odpływ energii i wyeliminowania możliwych przyczyn choroby pojawiają się, gdy „zaciemnienie”.

5. Wybór indywidualnej diety przyspieszenie okresu regeneracji.

6. Metody dydaktyczne ostrzegawcze niewyraźne widzenie.

Peytchev Nicholas: książki również leczyć

Program samoleczenia Peytchev przedstawił w swojej książce „wielowymiarowy model człowieka”. Według autora, gdy dana osoba po prostu czyta, jego życie już zaczyna się zmieniać na lepsze.

Załatwił materiał szkolenia są określone w nim, tak że w czasie czytania całej książki, czytelnik ujawnione wszystkie centra energetyczne, a jego aura jest oczyszczona z wszelkich negatywnych programów.

Książka jest wyposażone w stoły, zalecenia dla indywidualnej pracy z głównych rodzajów chorób na poziomie energetycznym.

dusza i ciało tajemnic

W książce „całkowite przywrócenie systemu zdrowia” są zbierane zgodnie Peycheva, najskuteczniejszych środków, naprawdę pomóc szybko i zostawiam ich choroby zawsze. Nie sugeruje się tracić czasu w poszukiwaniu informacji na temat oczyszczania ciała i dobre odżywianie – to wszystko znajduje się w tekście.

Książka „Sekrety duszy. Szybka uzdrowienie ciała „zawiera również zalecenia dla ostatecznego unieszkodliwiania i nieodwołalnie chorób przy użyciu podejścia systemowego.

Autor stwierdza, że od prawie 9 lat praktyki, codziennie biorąc ludzi, którzy chcą się wyleczyć. I najbardziej skuteczny dla wyleczenia wszystkich dolegliwości cielesnych jest, według jego obserwacji, przebudzenie duszy. Uwolniony od ciężaru nierozwiązanych problemów, zmienia wszelkie ludzkie życie, które ustawienie rozstał się z egoizmu i spotyka miłość w jego sercu. Tylko dzięki miłości do niego zdrowia.

Nikolai Peytchev: Opinie

Forum na temat istotnych zagadnień istnieje wiele opinii osób przeszkolonych pisać, czytać książki lub wyleczone do warsztatów rzemieślniczych w pełnym wymiarze godzin. Ćwicz Nicholas Peycheva zdumiewające. Ludzie piszą, że z zapałem zabrał się do działania swojego systemu.

Ci, którzy się go nauczyć z książek, zacząć oczyszczanie organizmu: sody pitnej, zrobić prakshalanu. Następnie przechodzimy do bardziej skomplikowanych rzeczy i podziękować autorowi za prostą prezentację tego ważnego materiału.

Ponadto, jak podkreślił sam Peytchev Mikołaja, książki można pobrać bezpłatnie. Ponadto można używać za darmo, i innych materiałów. Z upływem szkoleń działa systemu dawstwa – Mikołaj nie wymaga zapłaty za to, co robi.

Można powiedzieć, że Nikolai Peytchev – Uzdrowiciel z dużej litery. Spotkanie z nim wiele uszczęśliwiać. Dał ludziom prostym i jednocześnie bardzo ważnym narzędziem do samoleczenia i uporządkowania swojego życia. Sądząc po opiniach, mimo swej młodości, w relacjach z innymi, on zachowuje się jak szałwia, bez Acquire chwały i bez konieczności nagrody … I wynik jest jedno i drugie.