814 Shares 3251 views

Sposoby usuwania drugiego podbródka

Podobnie jak inne części twarzy, podbródek odgrywa dość dużą rolę w tworzeniu atrakcyjnego wizerunku. Zmiany te, na które jest narażony w czasie, a także wrodzone / nabyte niedobory mogą czasami grać brudną sztuczkę na nas źle nadszarpnięta obraz. Jednym z takich deffektov jest obecność drugiej szczęki.

Istnieje kilka sposobów, aby usunąć podwójny podbródek. Kiedy mały problem powstał pomoże procedury, takie jak liposukcja, Implant korekta, korekta wątków. W bardziej poważnych problemów może pomóc podnieść wątki szyi, platizmoplastika, twarz mocno.

Spójrzmy na kilka sposobów.

W takim przypadku, jeśli są małe złogi tłuszczu, usunąć podwójny podbródek pomocy Mesodissolution lub mezoterapii. Znaczenie tych procedur jest to, że w obszarze problemów wstrzykiwane dawki lipolitikov lub gipoosmolyarnogo koktajl. Substancje te niszczą komórki tłuszczowe ścian, przyczynia się tym samym do ich rozpadu.

Podbródek zabieg prowadzi się, czy poprzednia metoda jest nieskuteczna. Jak usunąć podwójny podbródek u mężczyzn? Sposób ten jest także odpowiedni. Wykonując zabieg wykonano trzy płytkie nacięcia, dwa z nich w płaty, a trzecia pośrodku pod szczęki. Tkanka tłuszczowa jest wprowadzony specjalny koktajl znieczulenie tak często znieczulenie nie jest używany. Następnie komórki tłuszczowe zostały zniszczone albo za pomocą lasera lub ultradźwięków lub za pomocą środków mechanicznych, a następnie za pomocą specjalistycznego kaniuli tłoczy emulsję tłuszczową.

Wyjmij podwójny podbródek i może korzystać z platizmoplastiki. Procedura ta, oprócz pożądanego efektu, pozwala pozbyć się zwiotczenie skóry, jest korekta „indyk szyja” przyczynia się do jasności w rogu, który znajduje się na skrzyżowaniu w twarz szyi. Operacja ta odbywa się wyłącznie pod znieczuleniem (łącznie) oraz zajmuje czasu około dwóch godzin. W tym przypadku, chirurg czyni trzy kawałki: za uszami, w okolicach podbródka. Następnie dokręca platysma (mięśnie) i daje żądane położenie. Jeśli to konieczne, łączy i naprawia brzeg mięśnia rozbieżnej. Ta metoda jest dobra, a fakt, że jest możliwe, aby usunąć tłuszcz, który zgromadził pod platysma.

Usunąć podwójny podbródek można i przy użyciu najnowszych technologii, która stoi na skrzyżowaniu chirurgii plastycznej i tworzyw sztucznych «twarzy Tite». Techniki Podstawą jest zniesienie częstotliwości radiowej, który jest użycie specjalnego sprzętu. Za pomocą dwóch dysz (zewnętrzny i wewnętrzny) prowadzi wielopoziomowych działanie na różne tkanki elektrod. Pozwala to na osiągnięcie topienie i usuwanie tłuszczu poprzez specjalne drobnych nakłuć, i sprawiają, że zaostrzenie skóry i kurczenie. Procedura ta jest uważana za wystarczająco bezpieczne, skóra nie jest narażona na urazy i oparzenia.

Oczywiście przy wyborze sposobu, aby pozbyć się brody, to zdecydowanie powinien skontaktować się z lekarzem i przekazać podstawowe testy. Nie należy również zapominać, że każda procedura ma swoje przeciwwskazania, działania niepożądane mogą wystąpić, więc powinno być dobierane indywidualnie.