620 Shares 8081 views

Jak zrobić przebicie-proof montaż?

Węzły są najbardziej kruche część biegu. Jednak są one nieodzowne. W każdym biegu co najmniej dwóch. Pierwszy węzeł pozwala wiązać żyłki na szpuli, a drugi jest przeznaczony do montażu na hakach żyłki. Wędkarze stosują samoblokujące i jednostki przesuwane o różnym stopniu złożoności. I dla pomyślnego montażu przekładni lepiej jest znać kilka różnych sposobów, aby dokręcić żyłki lub plecionki.

широко применяется рыбаками. Zespół odporny na uszkodzenia jest szeroko stosowane przez rybaków. Jest to dość proste, ale oryginalne. Taki zespół jest zaostrzona pod obciążeniem. Im więcej wysiłku, aby (w granicach rozsądku), tym silniejszy będzie przystawki.

funkcje

имеет множество вариаций. Zespół przebicie odporne na żyłce ma wiele odmian. Każdy rybak wybiera optymalną technologię, aby stworzyć dla siebie przystawki. Jest on używany do wiązania żyłki na szpulę i montaż haka. Bardzo często elementy samoblokujące wykorzystywane do makushatnika montażowej.

Najbardziej popularne zastosowania w przedstawionym montażu na dolnej rolce rybackiej dostatecznie dużej wielkości. Pozwala to na wymaganą ilość wiatru żyłce do odlewu na odległość.

можно начинать вязать с недорогих разновидностей нити, например бекинга. Zespół odporny na przebicie dla cewki może zacząć dzianiny z przędzy gatunków ekonomicznych, na przykład Becking. Kontynuuje obudowa bardziej solidne warkocz lub jakości włókna elementarnego. To bardzo proste, aby szybko i właściwie można nauczyć każdego wędkarza.

Jak Knit węzeł?

, необходимо рассмотреть эту технику поэтапно. Aby zrozumieć, w jaki sposób nawiązać odporne na przebicie montaż, konieczne jest rozważenie tej techniki stopniowo. Aby to zrobić, trzeba przygotować szpulę i odpowiedniego rusztowania. Nić trzeba owinąć raz wokół cewki. Końcówka powinna pozostać wystarczająco długo. Tak będzie wygodne do dalszych manipulacji.

Z końcówką żyłki trzeba zrobić pętlę wdrożony w odwrotnym kierunku. W tym celu musi być wstępnie okład z czołowym wątku.

Ponadto, swobodny brzeg przechodzi przez pętlę, która jest utworzona na bazie. Knot jest dokręcone. Aby to zrobić, musi być mokry z płynami. Gdy pierścień jest utworzony, należy umieścić na szpuli. W tym przypadku, żyłka jest dokręcone. Aby to zrobić, należy pociągnąć za główną linię. Ten prosty sposób zastosować wiele rybaków podczas nawijania nici na szpulkę. Udowodnił swoją niezawodność i wydajność.

zamknięcie

Po linię zepsute, konieczne jest w celu usunięcia zbędnych końce. Zostali wyciąć nożyczkami lub ostrym nożem. Węzeł może następnie być zrelaksowany. Więc usunął żyłki ze szpuli.

, рыбак должен учесть несколько важных моментов. Technologia jak zrobić przebicie-proof montaż, rybak musi wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów. Aby rozwiązać to na bezpieczne należy przestrzegać prostych zasad kręte. Do uzwojenia cewki gdy linia wędkarstwo wędkarz musi zostawić kilka milimetrów. Technika ta pomaga uniknąć poślizgnięcia się z nici dolnej. Rzucić przynętę jednocześnie uzyskać jak najdalej.

Podczas dokręcania węzeł musimy pamiętać, że najsłabszym będzie teraz lądować na nim. Tutaj linia była nieco rozciągnięty, więc jego właściwości wytrzymałościowe w tym obszarze zostanie przerwane żyłki. Więc trzeba być ostrożnym z wątku.

Dlaczego zrobić węzeł na szpuli?

признан в кругу рыбаков классикой. Węzeł odporny na uszkodzenia rozpoznawane wśród rybaków klasycznych. Jednak niektórzy fani odpoczynku na stawie nie wolą używać elementów do mocowania żyłki na szpulę. Aby to zrobić, oni nabyć cewkę wyposażony w specjalną zatyczką lub klipu.

Dla prostszych narzędzi będzie musiał opanować węzły technologii dziewiarskiej. Niektórzy rybacy żyłka jest przymocowana do szpuli za pomocą dużej liczby nawijania monofil. Sam Lesko wspiera się na rolce. Jeśli wędkarz stosuje się łącznie 100 metrów linii powinien być nawinięty na 200 szpulki.

Wadą tego podejścia jest pokazany w trakcie wędkowania. Żyłki będzie stopniowo zetrzeć. W warunkach akwenie będzie musiał pozbyć się niektórych swoich witrynach. Z biegiem czasu, moment przyjdzie czas, kiedy dostępne thread count będzie wystarczające, aby utrzymać go na rolce. W tym przypadku, rybak wciąż muszą drutach odporne na przebicie zespół, aby móc kontynuować połowy.

Węzeł makushatnika

Zbyt często rybacka użyciu odporny na uszkodzenia zespołu do makushatnika. Jest to zestaw wygląda jak prostokątny ciasta z placka (Makukha) zamocowany na obciążniku. Można pracować w zaostrzeniem węzła na drucie.

Żyłka przez zakola wokół ramienia do pętli. Dalsze zwrotnym samej dłoni, żarnik jest obracana zbyt i przymocować go 1,5 obr. Dzięki tej pętli, aby rozciągnąć głównej żyłki. Lepiej podlewać je tak, że proces jest łatwiejsze.

Otrzymany pętla jest przeznaczony do brykietowania Makukha. Jeśli wyciągnąć wolny koniec węzeł żyłki rozluźnia. Więc to będzie możliwe, aby zmienić przynętę. Dlatego lepiej jest zostawić wolny koniec około 2 cm. Więc można szybko i łatwo zamontować makushatnik w stawie.

zalety

Węzeł odporny na uszkodzenia, choć uważana za prosty rybak zapewnia wiele korzyści. Jest to najbardziej udany technologia zacisnąć nitkę na szpulkę. Jest on stosowany w stawie. Rybacy nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych urządzeń. Opcjonalnie posiadać żadnych specjalnych umiejętności stworzenie takiego urządzenia.

To po prostu regulować. Im więcej wysiłku by zrobić rybaka, tym silniejszy opór na żarnika. Węzeł nie może samodzielnie obluzował. Jedyną rzeczą, która jest wymagana od wędkarz, aby zapewnić stałe naprężenie nitki. To zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się z pierścienia obrotowego.

W razie potrzeby zespół odporny na uszkodzenia i można poluzować rozpuszczenia. To sprawia, że najlepszym rozwiązaniem do tworzenia makushatnika. Te cechy wytłumaczyć popularność serwisu wśród doświadczonych jak i początkujących wędkarzy. Jest to prosty i niezawodny, więc to jest powszechnie stosowane.

даже начинающий рыболов сможет создать крепкую, надежную снасть. Technologia jak stworzyć odporne na przebicie montaż, nawet początkujący wędkarz może stworzyć silny, niezawodny sprzęt. Ona nie zawiedzie w procesie zwabienie ofiary z wody. Łatwość wykonania pozwala bez żadnych dodatkowych urządzeń do tie prawo węzeł na stawie. Pozytywne cechy nieodłączne w tym miejscu sprawiają, że popularne i szeroko stosowane zarówno przez doświadczonych jak i początkujących wędkarzy.