563 Shares 5713 views

Jaki jest najlepszy czytnik dla książek elektronicznych i innych urządzeń?

Publikacje elektroniczne zastępują publikacje elektroniczne. Tabletki i telefony komórkowe są dobre, aby zabrać ze sobą w drodze, ponieważ są niewielkie, a jeśli umieścisz właściwy program, możesz cieszyć się czytaniem w dowolnym dogodnym miejscu. Aby odpowiedzieć na pytanie, co jest najlepszym "czytelnikiem" dla android, zdecydowanie nie zadziała. Każdy program ma swoje zalety. Można jednak spróbować dokonać przeglądu najpopularniejszych narzędzi.

Jednym z najprostszych czytelników jest iReader. W tym programie zasługuje godna uwagi piękna grafika i design. Użytkownicy są zaskoczeni bardzo realistycznym efektem obracania strony. Wśród minuses nie jest bardzo dogodna nawigacja poprzez sekcje, a także fakt, że program nie może współpracować z katalogami online prac.

Niektórzy użytkownicy uważają, że najlepszym "czytelnikiem" jest Cool Reader. Wśród zalet jest wygodny interfejs, proste ustawienia. Aplikacja umożliwia pracę z katalogami internetowymi. Ponadto istnieją funkcje do wyszukiwania fragmentu tekstu, podkreślania itp. Wady to brak biblioteki. Zamiast tego, po uruchomieniu aplikacji, można wyświetlać tylko ostatnie książki, które zostały otwarte.

Mówiąc o tym, co jest najlepszym "czytelnikiem" na Androida, nie możesz zignorować programu FBReader. W programie są obsługiwane prawie wszystkie formaty. Ponadto, aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika, prostą nawigację. W dolnej części ekranu znajduje się pasek postępu i wskaźnik naładowania akumulatora. Program prawie nie ma niedociągnięć.

Wybór najlepszego "czytnika" dla urządzeń na Androidzie, zaleca się zwrócenie uwagi Aldiko. Aplikacja posiada jeden z najpiękniejszych interfejsów podobnych narzędzi. Liczba ustawień tutaj nie jest tak duża jak na przykład w poprzednich programach. Ponadto aplikacja obsługuje tylko dwa formaty. Jednak w Aldiko Book Reader znajduje się duża biblioteka online, w której można wybrać pracę według własnego uznania.

Jak niektórzy użytkownicy twierdzą, najlepszym czytnikiem dla android jest FBReader. Aplikacja jest dość funkcjonalna i prosta w ustawieniach. Jedyną rzeczą, którą deweloperzy zwracali na minimalną uwagę, jest pojawienie się programu. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy są bardziej zaniepokojeni treścią. Możesz rozszerzyć funkcjonalność aplikacji, instalując dodatkowe moduły. Program umożliwia czytanie książek w bibliotece online lub pobieranie ich do urządzenia, wyszukiwanie tekstów, dokonywanie selekcji i wiele innych. Aplikacja jest wygodna w obsłudze do przeglądania zarówno literatury artystycznej, jak i technicznej.

Użytkownicy, którzy uważają, że najlepszym "czytelnikiem" na urządzeniach z Androidem jest Moon + Reader. Aplikacja zawiera ogromną liczbę ustawień. Użytkownicy mają możliwość wybrania czcionki, jej rozmiaru i koloru, dostosowania funkcji przycisków. Nie jest to zbyt skomplikowany interfejs, który wygląda całkiem atrakcyjnie. Aby wybrać tekst, używany jest szeroki zakres kolorów. Aplikacja służy do czytania książek z karty pamięci lub w bibliotece online. Katalog książek jest ciągle aktualizowany przez użytkowników, dzięki czemu zawsze możesz samodzielnie wybrać sobie odczyt.