341 Shares 6669 views

Wnętrze małego pokoju: nowoczesne rozwiązanie

Właściciele są często studio interesuje pytanie, jak wizualnie zwiększyć przestrzeń i zrobić to tak wygodne i funkcjonalne. Oczywiście, chcę radykalnie zmienić sytuację, dać pokój stylowy wygląd, a jednocześnie sprawiają, że pokój wygodne dla każdego członka rodziny.


Wnętrze małego pokoju może być znacząco zmieniona. Wiele osób uważa, że teren może zostać zwiększona jedynie poprzez zmianę planu dom mieszkalny: przesunąć ścianę, jeśli nie ma miejsca; usunąć partycję między małych pomieszczeń, łącząc je w jeden duży. Oczywiście, ten prymitywny sposób. Jak powiększyć pomieszczenie, jeżeli jest to studio?

Obecnie istnieje wiele sposobów, aby rozwiązać ten problem. Odważne pomysły projektowe, sprawdzone nowoczesne technologie, a także kilka sztuczek znanych ze stanu techniki, które pomogą stworzyć niepowtarzalny projekt wnętrza małego pokoju.

Żeby s wnętrze wizualnie poszerzyć mały pokój, trzeba pamiętać o kilku prostych, ale ważną profesjonalnej porady na temat projektu.

  1. Przy planowaniu napraw, przy malowaniu ścian trzymać się jasnych, pastelowych odcieniach. Biała, blado różowy, niebieski, blado beżowe, sygnałów oliwek ma pozytywny wpływ na wnętrzu małym pomieszczeniu, co optycznie większe. Płeć nie powinna być zbyt kontrastowe, inaczej będzie tworzyć złudzenie, że pokój jest bardzo niska.
  2. Podnieś meble w jasnych kolorach, a także biorąc pod uwagę kolor tapicerki. Powinno być możliwe, w takich samych lub sąsiednimi kolorami. Nie jest konieczne, aby meble pokojowe bałaganu.
  3. Postaraj się, aby pokój więcej światła. Optymalnym rozwiązaniem jest stosowanie lamp halogenowych na obwodzie sufitu. Nie zasłaniać okna w pomieszczeniu jest zbyt ciężki, zwiotczenie zasłony.
  4. Wnętrze małej pomieszczeniu może być zmniejszony przy zastosowaniu metody rozbijania pomieszczenie na obszary funkcjonalne za pomocą łuków i ściany. Jest to najlepsze rozwiązanie dla jednopokojowym mieszkaniu, w którym stała uczucie braku miejsca.
  5. Korzystanie z lustra, szkło dekoracyjne uczyni swoje wnętrze wyjątkowy i znacznie zwiększyć powierzchnię pomieszczenia wizualnie.
  6. Wiele rzeźb, duże obrazy na ścianach pokoju jest zmniejszona. Dlatego poczucie proporcji tutaj odgrywa szczególną rolę.

Jak wyposażyć wnętrze pokoju dziecięcego

Zazwyczaj, pokoje dla dzieci jest wycofany przy planowaniu małą, dobrze oświetlone pomieszczenie. Wnętrze pokoju małego dziecka powinny być dostosowane do wieku dziecka. Projektanci powinni stosować metodę zagospodarowania przestrzeni dla dzieci. Miejsce na relaks staną łóżeczko lub sofę. W dziedzinie gier – szafy lub półki na zabawki, stół rysunek, dywan.

Pomieszczenie powinno być oświetlone, ale pamiętaj, aby powiesić lekkie zasłony na okna. Pożądane jest, aby pokój dziecka, aby rozwijać jego wyobraźnię i kreatywność. Więc starają się do wnętrza małego pokoju to coś fantastycznego, oczywiście, stosując się do tych środków. Na przykład, malowane na ścianie zakładu przekaże dziecku w fantastycznym ogrodzie, gdzie ścieżka będzie grać swoje ulubione postaci z bajek już w wyobraźni dziecka.