110 Shares 2990 views

Pensjonaty Krym gospodarki. Niedrogi urlop na Krymie. Zdjęcia i opinie

Jeden z najbardziej znanych uzdrowisk uważany Półwyspu Krymskiego. Jego emerytura i ośrodki słyną komfortowego zakwaterowania turystów i różnych programów odnowy biologicznej. Półwysep ma status strefy uzdrowiskowej, wartość jest uważane za główny unikalne zasoby naturalne i warunki klimatyczne. Główną zaletą, która wyróżnia nowoczesne lokalnych emerytur – jest, aby dbać o swoje zdrowie w tym samym czasie i cieszyć się całe spektrum rozrywki w ośrodku.


Optymalna lokalizacja w pobliżu szkół zasobów medycznych (jeziora błotne, źródła mineralne) i wybrzeża morza odróżnia je również. Gospodarka krymskich ośrodków w popularnych plaż w pobliżu obiektów rekreacyjnych pozwalają gościom zaplanować program rekreacji. Bardzo popularne wśród gości półwyspu cieszy się pensjonat „Tanger” znajduje się w miejscowości Saki. Oferuje on wszystkie warunki niezbędne dla komfortu rodziny. Wystarczy wyobrazić sobie, że można codziennie uczęszczać do pierwszej klasy centrum medyczne, korzystających z przyjemnych procedur terapeutycznych, a następnie udać się na fascynującą wycieczkę lub zrelaksować się na pięknej plaży – o takich uzdrowisk może tylko pomarzyć.

Inną ważną cechą, która odróżnia Krym, – renty klasy ekonomicznej, które są tutaj pod dostatkiem. Nawet w szczycie sezonu można usunąć komfortowe pokoje w atrakcyjnych cenach. Na te instytucje nietypowo wielokrotny wzrost cen w okresie letnim.

"Brigantine" Pension

„Brigantine” Pension to kompleks wypoczynkowy. Został otwarty w 1999 roku, pensjonat znajduje się w miejscowości Riverside, blisko Teodozja, w pobliżu jednej z najpiękniejszych piaszczystych plaż na Krymie – złote. Pięć-cztery-trzy doskonale wyposażone budynki położone nad brzegiem morza, w prawdziwej oazie czego można się nauczyć czytając opinie instytucji.

Jej terytorium jest wart fontanny, wodospad i altankę pośród drzew. Obszar ten jest podzielony na dwie części, przy czym jeden z nich, do pierwszej obudowy 3, z drugiej strony – drugi 2. pomieszczeń ekonomicznej, z dostępem, dwu-, 1- i 2-pomieszczenia.

Cena: od 1350 rubli / os ..

Pensjonat „Mayak”

Należy podkreślić, turystycznych i kompleks rekreacyjny „Mayak”, biorąc pod uwagę emerytury żywieniowe. Tani kosztuje pobyt w nim. Znajduje się w północno-wschodniej części Teodozjusza, w odległości 100 metrów od brzegu morza. Warto zauważyć, że Teodozjusz jest jednym z najstarszych miast na świecie, w związku z tym, nie będzie interesujące dla wszystkich miłośników historii na odpoczynek. W tym miejscu wyjątkowy powietrza. Wynika to z faktu, że jedna strona miasta – morze, drugi – step, a trzecie – góry. Dlatego też nie jest dobry, aby poprawić zdrowie i zdobyć siłę.

Goście mieszkają w budynku cztero-kamiennej w pokojach 2- i 3-osobowe ze wspólną łazienką, a także w pokojach 2-osobowych, gdzie udogodnieniami w pokoju. W najnowszym klimatyzację, telewizor, lodówkę. Sądząc po opiniach, jest przez całą dobę zimnej wody, podczas gdy gorąco podawane na określonym harmonogramem. Trzy posiłki dziennie dla własnego menu.

Cena: od 1400 rubli / os ..

Pensjonat „Bosfor”, Kercz

Pensjonat „Bosfor” jest doskonałym miejscem na wypoczynek budżetu w mieście. Jest on otoczony bujną zielenią terenu położonego na wybrzeżu z wolnym piaszczystej plaży.

Sądząc po opiniach „Bosfor” (Kercz) oferuje zakwaterowanie w przestronnych sypialniach jednokondygnacyjnych, chłodne w upał, sauna, parking, siłownia, basen, place zabaw dla dzieci, sala konferencyjna, biliard, altanka.

Cena: od 850 rubli / os ..

„Malachit” Pension

„Malachit” pensjonat jest odpowiedni dla tych, którzy szukają wypoczynku na Krymie drogie. Ceny za noclegi są dostępne – od 1400 rubli dziennie. Znajduje się on w słynnym kurorcie Krym Jałcie. Szpital został założony na podstawie książęcych posiadłości, zakopanych w roślinności typowej dla strefy podzwrotnikowej. Budynki skręcać wokół winorośli, a świeże powietrze przyczynia się do reszty, o czym świadczą liczne opinie.

duży zakres usług leczniczych mogą być oferowane w gości pensjonatu. Aby to zrobić, zastosowanie lecznicze właściwości soli i brudu. Ponadto może być przewidziane przebieg drogi oddechowe i ultradźwiękowe inhalacji błota. Ponadto łączna operacyjny leczniczy hydromasażem.

Cena: od 1400 rubli / os ..

"Massandra" Pension

Pensjonat „Massandra” jest w tym samym obszaru na wschód od Jałty, w wygodnym, spokojnym i malowniczym zakątku dawnej Massandra parku. Pojawił się w 1830-tych., Natomiast pensjonat, hotel był znany jako „Massandra” otworzył swoje podwoje dla gości w 1958 roku

instytucja emerytalnych otrzymał status w 2005 roku po gruntownej renowacji i prywatyzacji dwóch budynków 4-kondygnacyjnych. Sądząc po opiniach, odnowiony i urządzony w nowoczesnym numerów neo-klasycznym stylu dodanych sale konferencyjne, kawiarnia, pokój biurowy. Warto zauważyć, że to miejsce byłoby idealne, jeśli jesteś zainteresowany w wakacje na Krymie przystępnej dla Ciebie.

Cena: 1550 rubli / os ..

Pensjonat „Eupatoria”

„Evpatoria” powinna być wykonana z uwzględnieniem ośrodków ekonomii Krymie. Hotel ten usytuowany jest w miejscowości, w centralnej części Jałty. Składa się z dwóch bloków 17 i 6 piętrach, wyposażone w windy. Zostały one zbudowane w latach 1988 i 1975 odpowiednio. W odkrytym basenie jest całkowita powierzchnia 250 m² z czystą wodą, mający powierzchnię dla płytkich dla dzieci oraz jacuzzi.

Zdecydowana parku znajduje się również 5 restauracji i barów, imprezy sportowe i plac zabaw dla dzieci, parking, bilard i tenisa stołowego, kino, biblioteka, dentysta i masaże, chętnie uwagę w swojej instytucji Wyników recenzji. W jednym przypadku jest pokój dla dzieci z opiekunem.

Cena: od 1 710 rubli / os ..

Pensjonat „Aj-Todor-Południe”

Oceniając Gospodarka kurorty Krymie, nie wspominając o „Aj-Todor-Południe”. Zakład ten należy do Jałcie ośrodków. Znajduje się on w jednym z najbardziej prestiżowych i malowniczych zakątków południowego wybrzeża Krymu, w pobliżu brzegu Morza Czarnego, pomiędzy Jaskółcze Gniazdo i Pałacu Woroncowa. W pobliżu pensjonatu znajduje się stacja kolejki linowej prowadzącej do Aj-Petri.

„Aj-Todor-Południe” jego baza medyczna nie ma, ale sam pobyt w tym wyjątkowym klimacie, szczodry ze zdrowym powietrzem i delikatny, a także wspaniałe widoki na góry i morze, pozytywny wpływ na organizm, o czym świadczą opinie. Klimatoterapia nadaje się do profilaktyki chorób sercowo-naczyniowy i układ nerwowy, górnych dróg oddechowych.

Koszt: od 3060 rubli / os ..

pensjonat „Sea Breeze”

„Sea Breeze” – to pensjonat, który znajduje się na nabrzeżu Gurzuf obok kamienistej plaży. Jedną z jego cech – zdolność do podejmowania gości przez cały rok. Park z różnych evergreeny, otoczony przez cztery-shell, pozwala spędzić noc Nowy Rok, utonięcia w hojnym zieleni. W tym momencie, sosny i cyprysy i palmy. W parku znajduje się ręcznie białka, a ponadto znajdują się 2 baseny i zjeżdżalnie złamanym prawdziwe alpejskie, różnią się w żaden sposób wszystkich emerytur Krym Gospodarki.

Gursuf położony 11 km od Jałty. Posiada wszystkie zalety SCC infrastruktura rozrywki. Istnieje również wiele do zobaczenia, co potwierdzają liczne opinie. Podstawa Suuk-Su (Przylądek) znajduje Pushkinskiy grota jest blisko Azure bay. Niedaleko wsi osiedlili pionierskim obozie „Artek”.

Cena: od 900 rubli / os ..