796 Shares 5160 views

Polityk Aleksey Daniłow: biografia, działania i ciekawostki

Znany teza greckiego filozofa Heraklita, że wszystko płynie, wszystko się zmienia, znajdzie praktyczny wyraz w szeregach establishmentu politycznego w regionie LC. Wcześniej lokalne media „wstrząsnęły” sensacyjne oświadczenie, że były szef regionu Luhansk Aleksey Danilov nie wyklucza możliwości powrotu do polityki … To jest faworyzowany i układu sił społecznych, które mogłyby łatwo przesuwają burmistrzów Nikolai Grekov i Sergey Krawczenko. Ale podczas gdy kwestia powrotu Daniela w strukturze mocy LC pozostaje otwarta. Jaka była jego droga do politycznego Olimpu i dlaczego musiał opuścić biura gubernatora? Rozważmy te pytania w sposób bardziej szczegółowy.


informacje biograficzne

Danilov Alexey Myacheslavovich – rodem z Red Ray (Województwo Ługańsk). Urodził się 7 października 1962 roku. Już w piętnastu lat Aleksey Danilov rozpoczął karierę. Młody człowiek dostał studenta w gospodarstwie techniczne szkoły Starobelsky.

Po chwili podszedł do vetfak lokalnym college'u aw 1981 otrzymał dyplom poświadczający, że może on zasadnie traktować zwierzęta. Wkrótce dostaje weterynarii pocztowej w wodzie roślin, owoców i minerałów, który znajduje się w Voroshilovgrad. Ale przez długi czas pracować w nowy sposób młody człowiek nie musiał, bo dostał wezwanie z biura rekrutacji. Dwa lata później dał „obowiązek ojczyzny.”

Zdemobilizowany, Aleksey Daniłow ma zamiar pracować w zoo park kultury i wypoczynku. 1 maja w Voroshilovgrad.

Pierwsze kroki w biznesie

W 1987 roku, młody człowiek postanawia spróbować swoich sił w biznesie. Staje na czele spółdzielni, „White Swan”, a na początku lat 90-tych „do spraw” w Ługańsk MPP „Faith”. W tej biografii okresu, gdy prasa doniosła, aktywność Daniela mógł nosić przestępcę w przyrodzie, jako początkujący biznesmen miał kontakty biznesowe z urzędu w sprawach karnych Dobroslavskim, który zginął w 1998 roku. Źródła poinformował, że Aleksiej Myacheslavovich próbowano nielegalnie przenoszone przez granicę państwa od 9000 dolarów.

Ale ZSRR nakazał żyć długo, więc odpowiedzialność karna kupca był w stanie uciec.

Początki kariery politycznej

Mówią, że „ojcem chrzestnym” Daniela w polityce okazał się Anatolij Parapanov. Do czasu jego protegowany ustanowił siebie jako biznesmen. Aleksey Danilov „za” w firmie, która jest wyprofilowana w handlu kiełbasy i wódki. Produkty te znajdują się w „pół-głodu” Ługańsk duże zapotrzebowanie. Biznesmen stał się znaną postacią w mieście. Oczywiście, Siergiej Parapanov Alexey Myacheslavovichu polecić kandydata na stanowisko burmistrza. Aby przyciągnąć jak najwięcej wyborców sprytny slogan został ukuty „Daniłow się wyżywić, paszy i miasto.” Naturalnie, to działało, a wiosną 1994 roku, młody biznesmen otrzymał prestiżową siedzibę burmistrza.

osiągnięcia

Należy zauważyć, że zajmuje odpowiedzialne stanowisko, Danilov Alexey zrobić coś pożytecznego dla Ługańsku. Był w stanie częściowo podnieść miasto, a mianowicie poprawa dróg, placówek medycznych na zakup dodatkowych karetek, aby zakończyć teatr lalkowy i wiaduktu w rejonie w / stacji, aby wyposażyć je do parku na placu. Bohaterowie II wojny światowej.

Aby otworzyć nowe horyzonty w polityce, Daniłow Aleksey, którego działalność w okresie od 1994 do 1997 roku został pozytywnie oceniony mieszczanie postanowili podnieść poziom edukacji. W późnych latach 90-tych, otrzymał dyplom nauczyciela historii, a następnie dostaje dyplom prawnika z Ługańsk Instytutu Spraw Wewnętrznych.

rezygnacja

Taki czy inny sposób, ale w 1997 Daniłow Aleksey, którego biografia jest błędna, pozbawiona jest odpowiedzialnym stanowisku. Lokalne Posłowie wszczęła procedurę wczesnego oprócz urzędu burmistrza. I poinformowali ich do podjęcia tego kroku sojusznika mera Anatolija Parapanov. Ponadto fakty evasion podatku powierzchniowe przedsiębiorstwa, które jest własnością Daniłowskiego Aleksey. Ale „nielegalność” z oskarżenia był w stanie dowieść na drodze sądowej dopiero w 2002 roku.

Zajęcia na świeżym powietrzu i wybory parlamentarne

Na początku zera byłego burmistrza Ługańsku aktywnie zaangażowany w pracę społeczną. On ustanawia strukturę „inicjatywy Ługańsku”. Po chwili w Radzie Najwyższej, posiada on funkcję doradcy do parlamentarnej komisji do spraw kwestii polityki przemysłowej i przedsiębiorstw.

W 2002 roku Alex Myacheslavovich udziału w wyborach parlamentarnych. Jego nazwisko znajduje się w pierwszej piątce listy partii „Yabluko”. Równolegle do tego, kandydatura Daniela na stanowisko burmistrza Ługańsku. Krótko przed wyborami, jego nazwisko skreślony z listy „yabluchnikov”, a polityk musiał skoncentrować się na innych prac. Daniel jedzie do stolicy Ukrainy, aby służyć jako działający szef Instytutu Integracji Europejskiej i Rozwoju.

powiernik Juszczenko

Jakiś czas później, Alex wrócił Myacheslavovich w Ługańsku, ale jako szef regionalnej siedzibie Wiktora Juszczenki. Jednak, aby wygrać dużą liczbę głosów na rzecz swojego klienta Daniłow niepowodzeniem. Musiałem przyznać, że wiarygodność konkursie Juszczenko był znacznie wyższy. Ponadto odczuć notorycznie zasobów administracyjnych.

W zimie 2005 roku, Daniłow stać przewodniczący Luhansk Regional Municipality. Ale po sześciu miesiącach, straci stanowisko.

Wiosenne wybory parlamentarne w 2006 roku dostarczyły Alexey Myacheslavovichu posłem w Parlamencie, gdzie był frakcja Yulii Tymoszenko.

Obecnie przedsiębiorca nie jest zaangażowany w działalność polityczną. Koledzy zalecają, zajmując stanowiska w rządzie, Aleksiej Myacheslavovich wykazał około autorytaryzmu i sztywności. Te cechy są rozpoznawane i jego konkurenci z tyłu. Zajmując fotel gubernatora, że wykluły ambitny plan, aby rozwiązać kryzys. W szczególności, obiecał podnieść pensje w regionie zmienić personelu sił bezpieczeństwa, którzy cały uszkodzony, aby rozwiązać palące problemy w przemyśle węglowym. Jednak wykonać te zadania nie mógł w 100 procentach.

Daniel jest żonaty i ma czworo dzieci.