478 Shares 6093 views

Dwie obrączki

Dwie obrączki – starożytny symbol wiecznej miłości i wierności. Dlatego pojęcie „wesele” i „obrączek” są ze sobą nierozerwalnie związane od wielu wieków. „Z tego kręgu biorę cię za żonę” – jeden z najważniejszych zwrotów w swoim życiu, więc wybór obrączek należy podchodzić bardzo ostrożnie, ponieważ będzie to dekoracja ty i twoja druga połowa nosić przez całe życie! Nie zapomnij także o swoim albumie ślubu!
I konieczne jest, aby pamiętać, że kobiece pierścionki zaręczynowe i obrączki dla mężczyzn nie muszą być tej samej konstrukcji. Słynne domy mody oferują obecnie oryginalnych rozwiązań projektowych, gdy projekt parę pierścieni wykonanych na kontrast kolorów, materiałów, kształtów i wykończeń.
Przed dokonaniem rezerwacji obrączkę, zastanów się, jakie materiały i jaki projekt powinny one być.
Najczęściej para wybrać białe lub żółte złoto 585, mniej srebra. Ale ostatnio coraz większą popularność platyny – wspaniały biały metal, gęstsze i bardziej wytrzymałe niż złoto, doskonale podlegającą zaskarżeniu do polerowania. Niektóre pary wybrane dostatecznie rzadkich i metali nietypowe dla obrączki – tytan, miedź, stal nierdzewna … nawet błyskawiczny żelaza!
W zasadzie, projekt pierścionki zaręczynowe nie ma żadnych ograniczeń. Dziś jednak dwa główne rodzaje pierścieni są powszechne na rynku: klasyczny, wykańczania i urządzone.
Zdobione pierścienie mogą być ozdobione szlachetnych lub półszlachetnych – szmaragd, rubin, granat, turkus, etc. Dobór kamienia, zazwyczaj z powodu osobistych gustów klienta, znak zodiaku, właściwości przypisane do jednego lub innego kamienia.
Ale oczywiście, obrączki z diamentami są nadal poza konkurencją. Na fotografie ślubne pierścionek z diamentami cast piękne odbicia i przyciągają uwagę.
Nie jest to zaskakujące – uważa się, że pierścionek zaręczynowy diament przynosi szczęście i symbolizuje czystość i siłę związków miłosnych. Aby ustalić, czy pasuje obrączkę, możliwe jest użycie prostego i niezawodnego sposobu. Umieścić obrączkę między dłońmi. Jeśli czujesz ciepło, ciszę i spokój, jest to pierścień będziesz nosić wygodnie przez całe życie!