795 Shares 6854 views

pie mięso w multivarka "Panasonic". Pyszne przepisy na każdy dzień

Smaczne pachnące ciasta z różnymi nadzieniami, nie można po prostu upiec w piekarniku, ale multivarka. Ten nowoczesny procesor żywności cud, że nie może utrzymać wilgoć lub przesmażyć, nie trzeba okresowo zerka proces przygotowania i doświadczenia czasu – to wszystko sprawi, że sprzęt. Z pewnością każda kobieta o „pomocnika”, już docenione jego funkcjonalność i szybkość. Meat pie w multivarka wykonane z piasku, drożdży, a nawet świeże ciasta ciastek, mięsa mielonego, aby dodać niektóre grzyby i warzywa dla odmiany. Najważniejsze – aby przestrzegać wszystkich proporcji podczas mieszania ciasta. Przygotuj Obecnie niektóre ciekawe potrawy.


Jak zdobyć złoty kolor?

Wadą urządzeń gospodarstwa domowego ma górnej ogrzewanie. W zaawansowanych modelach wbudowane ogrzewanie, ale jest zbyt słaby i nie daje pożądanego rezultatu – brązową skórkę. Ale wyjście z tej sytuacji, co następuje:

– włącz ciasto mięsa (w multivarka);

– umieścić miskę z ciastem na najwyższej półce i ustawić tryb „grill” na pięć minut;

– Dobrze, trzecia opcja – spód ciasta.

Jak widać, nie zawsze jest jakieś wyjście. Wybierz bardziej odpowiedni i cieszyć się smakiem swoich potraw.

Placek ormiańskiego lavash z kurczaka

Oferujemy łatwy i szybki przepis na ciasto mięsa w multivarka z dostępnych składników. Ta opcja pieczenia ratunkowego, który w kluczowym momencie, ponieważ nie wymaga wiele wysiłku. Jak można użyć dowolnego z produktów według własnego uznania jako nadzienie. Zacznijmy!

Elementy: dwa arkusze Lavash, funt mielonego kurczaka dwustu gramów sera, trzech jaj, cebula, śmietana (50 ml), pasta pomidorowa (30 g). Przyprawy: czarny pieprz, sól czosnek. Kawałek masła do smarowania pojemnik.

Aby rozpocząć, przygotowanie nadzienia: drobno ścięcie cebule spassiruem go do złotego koloru i dodać mielonego. Z drewnianymi łopatkami przekształcić mięsa do drobnych okruchów. Kilka minut przed wyłączeniem ingerować koncentrat pomidorowy i posypać przyprawami. Przy okazji, masa mięsna może odbywać się w maszynce, a następnie przemyć naczynie.

W osobnym sera pojemnik na ścieranie. W misce jajka do pojazdów mechanicznych, aby umieścić ubij śmietanę i delikatnie wymieszać. Teraz jesteśmy gotowi, aby utworzyć ciasto: Spread na chleb pita z nadzieniem, posypać serem – równomiernie spłaszczyć i przekształcić kiełbasy. Działania prowadzone są identyczne z drugim arkuszem ciasta.

Oleju miski z olejem i rozprowadza się na jego powierzchni dwóch rolek (jak ślimak). Napełnić jajko masy śmietanę i gotować na tryb „pieczenia” 60 minut. Po tym czasie, posypać posiekanym koperkiem nasze mięso pie. W multivarka swojej pieczenia zostanie wyemitowany i chrupiące.

Z mięsa mielonego

Przygotowanie ciasta z dwóch jaj, śmietana i majonez (dwieście gramów każdego produktu), mąka kubki, łyżeczki masła, trochę soli i sody.

Na potrzeby napełniania: trzysta gramów wieprzowiny, sto gramów wołowiny, cebuli i oleju roślinnego (do smażenia), przyprawy do smaku.

Krok po kroku przygotowania:

  • Chop na małe kostki mięsa i cebula. Smażyć na patelni. Dodać przyprawy.
  • Zagnieść ciasto: połączyć wszystkie powyższe produkty (mąki przesiać). W efekcie ciasto o średniej grubości uzyskuje się, podobnie jak w cieście.
  • Wstępnie nasmarowana miski wlać pół ciasta.
  • Położyliśmy na wierzchu mięsa mielonego.
  • Wypełnij pozostałe ciasto.
  • Expose funkcję „Pieczenie” na godzinę.

Obfite mięso pie w multivarka „Polaris” docenią miękkość, soczystość oraz doskonały smak. Gotować z przyjemnością!

Pieczenia na ciasta drożdżowego

Składniki testowe: Glass Milk trzysta g mąki, suche drożdże opakowań (łyżeczka do herbaty), masła (60 g), sól. Nadziewane ciasto będzie świnia mielonej wołowiny z cebulą i przyprawami.

Stopić masło, dodać mleko do niego. W samodzielne danie, wymieszać przesianej mąki z drożdżami i połączyć dwie masy. Ugniatać elastycznego ciasta. Jeśli jest mocno trzymać się rękami, a następnie wlać trochę oleju roślinnego. Przykryć ręcznikiem i pozostawić na pół godziny.

Ciasto podzielić na dwie rundy. Pierwsza linia miski, tworząc występy i rozprzestrzeniania się surowe mięso mielone z drobno pociętych cebuli. Przykryć drugim arkuszem ciasta i umieścić piec w trybie „pieczenia” 40 minut. Po sygnale możemy przewracać na drugą stronę i trzymać w tym samym reżimie 20 minut dłużej. Gotowane mięso pie (w multivarka) podawane z kiszonych ogórków i ziół.

Domowe traktuje będzie doskonałym dodatkiem do świeżych warzyw, marynat i różnych sosów. Jak widać, pie mięso w multivarka „Panasonic” gotowanie jest przyjemnością. Cieszyć się herbaty!